reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Anka bo Ollena do tych "staruszek "po 24 roku się zalicza jak wspomniała chyba?Malfi:-)A co już się nie przejmuję Amelianka co najwyżej będzie małą damą z wielkim serduchem;-):-D
 
reklama
Starość jest okrutna, zapomnialam Wam się pochwalić dwoma rzeczami :-D
Po pierwsze bylam w końcu u stylysty i wyglądam jak kobieta a nie małpolud obrosniety, bardzo ładnie mi pani obcięła włosy i jestem super zadowolona, jutro lece robić fotę do paszportu na której będę wyglądała juz mnie uroczo :)))
Po drugie Wanda opanowała obroty z brzucha na plecy i turla się po całym pokoju więc muszę ją asekurować jak mi wyłazi z koca :))
 
Asiu, "doczekac sie nie moge".:-D Gnidziol juz sie przemieszcza i gdzie moze tam wlezie, a jaki by nie byl statyczny, tak jest kreatywny. Ciuszki kupowalam bardzo wczesnie, tyle ze na poczatku takie bardziej uniwersalne - dobre i dla chlopca i dla dziewczynki w typie nieco chlopiecym. Co prawda cos mi tam podszeptywalo ze moze chlopak jednak, ale typowo "meskie" ubranka zaczelam kupowac dopiero po potwierdzeniu plci na scanie. Wozek.. a gdzies kolo polowy ciazy. Lozeczko mialam od poprzedniej, tej straconej.
Katrina, ja wolalam angielskie bo mniej jakby wodniste od polskich, ale jesli Kubus ma klopoty z taka konsystencja to polskie beda ok.

Julka niezmiennie powala mnie swymi oczyskami - obledne ma.
Azula, Amelcia cudniasta. Widocznie to co jeden lekarz widzial a drugi nie, to albo jest znikome, albo nie ma wcale.
Witaj, riefen - tyz se skroce - aby wstapic do szacownego Stowarzyszenia Matek Geriatrycznych, nalezy w samo poludnie wykonac runde trzykrotna raznym truchtem dookola ratusza w swoim miescie, spiewajac przy tym piosnke zadana przez szacowne grono. Dzis obowiazujacym utworem jest aria Jontka z "Halki", "Szumia jodly na gor szczycie".
Anka, czy Wandzia warczy? To witaj w klubie! Karol robi "brrr" wargami, a Emilka kolezanki zasuwa piekne "rrrrrr..." - maly grzechotnik.

A ja zasuwam juz grzecznie jako ze skonczylo sie macierzynskie. Karol opanowal nowa technike terroryzmu - ryczy jak mu sie zabroni czegos. Dobral mi sie dzis do lezacego na podlodze kabla od lapa i ciagnie. Mowie mu, ze nie wolno, puscil, ale patrzy mi w oczy, dziob w podkowke... nie mowie nic, czekam co dalej, wiec mlodzian poszedl za ciosem i uruchomil syrene. Ani pol lzy, tylko dzwiek. Usmiechnelam sie do niego, zagadalam, natychmiast mordeczka sie rozpromienila i.. lap za kabel. A co?
 
Jestem, jestem...ogólnie to mam taki zapieprz, że nie ma kiedy taczek załadować , jak już wieczorem klapnę na doopsku to nie mam siły nic napisać....
W skrócie...wczoraj byłam u gina z tymi moimi koszmarnymi @, wybadał, miałam USG i dzieki Bogu nic nie znalazł, twierdzi, że najprawdopodobniej mam spory nabłonek i jak się złuszcza podczas @ to jest takie obfite krwawienie, dostałam też tabletki anty i będę zażywać od najbliższej @...cycu baj, baj:sorry2: Przedłużam sobie wychowawczy do końca roku, moja intuicja i układ wydarzeń mówia, żeby nie wracac tam gdzi ejestem tylko trybikiem w czyjejs machinie... podjełam więc decyzję znikam z mojej pracy w której spędziłam ostatnie ponad 10 lat:-D i dobrze mi z tym:-D..jak się juz ogarnę dokładnie z wszystkimi nowymi planami to się Wam pochwalę , ale na razie nie zapeszam;-) najprawdopodobniej dostaniemy się do żłobka, bo nie ma "sajgonu" przemeldowałąm się z Paćką już na nowy dom, więc przynależymy do odpowiedniej gminy:-D Kończymy robić najważniejsze rzeczy, aby móc się przeprowadzić im bliżej końca, tym gorzej coraz więcej pierdółek jest do zamontowania, kupienia i niewyróbka czasowa z tym jest:no: Nawet żeby tam internet doprowadzic to stary 2 dni spędził jeżdżąć i dzwoniąc..kosmos.

Dziewczyny oglądam te foty Waszych bobasów i po prostu nie moge się nadziwić, jakie laski nam porosły..i kiedy:szok:...bombowe dziewuchy:-) Moja Godzilla też wciąż rośnie, widze po ciuchach , już wyjęłam kolejny zestaw jesienny z szafy:-)

Super, że tyle nowych mamusiek dołączyło, witajcie kochane!!! Ja wczoraj na fotelu u gina podczas USG wspomniałam sobie te chwile kiedy oglądałam tam na monitorku swojego szkraba i tak strasznie stęskniłam za tymi chwilami...ależ to było piękne uczucie....Zdrówka dla Was dużo i sił :tak: Asiu gratuluję dziewczynki, może taką małą godzillę też będziesz mieć :-D

Lecę kończyć pakowanie...jadę jutro do Flo na babski zjazd:-p:-D:-D:-D
 
Ja moge po piwo, okej! :-)

Azula kap Amelke, kap przy goraczce wskazane, rozluznia i dzieciak sie lepiej czuje. Patryk ma prawie 4 lata i nie bylo wieczoru zebym go nie wykapala przed snem.

Aniu sliczna biedronka! :-) A zeza to ja nie widze;-)
Na Wielkanoc na pewno nie polecimy, chcielismy na BN ale drogo. Ja polece chyba w styczniu, zobaczymy ale Pola najlepiej zeby pojechala z mm samochodem a to najlepiej byloby latem..

Witam nowa kolezanke!

Mia nie chciala flachy po kapieli, pierwszy raz sie zdarzylo, usnela wiec nie wiem co teraz..moze mi sie uda ja przeniesc do siebie do lozka i prawie przez sen nakarmic;-)
 
Kłaczek - no tak właśnie, taka stała konsystencja młodemu nie pasuje, nawet po podgrzaniu. Damy radę, wyciągnę męża na zakupy po polskie jedzonko dla Kuby.
 
Asiu ja ubranka kupowałam w ... czerwu ? lipcu > ogólnie tak ok 30 tygodnia, wózek dostałam od znajomej - a m. odebrał jak poszłam rodzić :-D Wiedziałam, że będzie facet ale jednak na 56/62 miałam rzeczy "obojniacze".
 
Kłaczek Wanda już do jakiś 2 miesiecy robi brrr wargami, dzisiaj warczała tak z głebi gardła jak grzechotnik :-D
Katrina z polskich jest taki rosołek bobovity i on jest dość rzadki. W sumie się wsciekam jak go podaję bo mi zlatuje z łyzeczki a znowu Wandzia go lubi jako jedyną zupkę
Majuśka szczęście Ty moje, dobrze że jesteś bo przecież już mogłyśmy sądzić że jakis yorczek z grilla Ci zaszkodził :-) z planami nic nie mów, ale my trzymamy kciuki :)))
Ollena lec po drinka najlepiej jakiś łyskaczek z cytrynką bez wody :-D
 
reklama
Lece Aniu, cokolwiek chcecie, na zdrowie!

Majuska
dobrze ze jestes i trzymam kciuki!

Ja jutro ide na 10 zakladac spirale! Zaczynam sie stresowac :( miala ktoras?
 
Do góry