reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ollena ja miałam ale zwykłą spiralkę bez hormonów. Zakładanie nie jest miłe, ale da się przezyć, potem kilka godzin dyskomfortu fizycznego. A potem luzik :-) zero obaw przed ciążą :))))
 
Majuska jak Ci wypali i się pochwalisz to pamiętaj za pierwsza wypłatę stawiasz wszystkim "młodym"mamuśką;-),a czemu niby tabletki i żegnaj cycuś?.Ja biorę cerazette bo przy nic można karmić.Ollena wykąpałam choć ciut marudziła wchłoneła 120 ml kaszki kukurydzianej zapiła cycem i nyna.Anka Biedron z tym ni-to zezezm słodka.Pamiętajcie o azuli maniaczce fotoreportażu:-):tak::-D:crazy: i foty dawajcie łykam pełnymi garściami:szok::-D
 
Ollena nie wiem jak jest przy mirenie, przy zwykłej spiralce nie mialam zadnych plamien. Jedyny objaw to ciut dłuższa @ przez cały czas noszenia spiralki. Mnie się wydłużała z 4 dni do 5-6.... i zero innych objawów.
Kłaczek u nas jest to charkotanie gdzieś z głebi krtani, brzmi komicznie i wyję ze śmiechu jak zaczyna warczeć i gruchać :))
 
Azula z tego co wiem to tej kolezanki dziecko to drobinka dalej brała jakies leki tylko ze ona nawet teraz nic nie chce jesc taki niejadek z niej , Malutka jest cudowna
Ollena ja nie mam pojecia o spirali nie miałam nigdy i chyba juz miec nie bede ja jade od 4 lat na tabletkach bardziej zdrowotnie
 
reklama
Marzenko pogoda jako taka czyli japońska .Na fladze duże słoneczko .Kiedy na mleko ze świeżego udoju się wybierzecie ?.Daj znać na priw .Zapraszamy a i chętnie przyjmę kombinezonik taki nawet 56 62 bo te co kupiłam to Amelianka jak na razie się w nich topi ,a niby też 3-6 miesięcy ,a coś wspominałaś,że może masz.No ale Amelka apetyt ma :tak:,a jak chce mieć 150 w kapeluszu to i taką ją kochać będę:-)
 
Do góry