reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzień dobry!
Zapraszam na kawę w ten lekko chłodny lutowy poranek. Odlatuje za chwilę na zakupy i zamelduję się później :-D
Miłego dnia!
 
reklama
Hej

piję kawkę i zmykam do szpitala. Nic nie biorę poza wynikami, więc wrócę :)

śnieg znowu pada a miało być wiosennie i deszczowo.
 
No to wracaj szybciutko Zoyka, trzymamy tu wszystkie kciuki!!

U mnie tragiczna noc, cały czas z cycem w buzi...co się dzieje:szok:...długo tak nie pociągnę, nie w tym wieku:no:
 
No to wracaj szybciutko Zoyka, trzymamy tu wszystkie kciuki!!

U mnie tragiczna noc, cały czas z cycem w buzi...co się dzieje:szok:...długo tak nie pociągnę, nie w tym wieku:no:

I ja prawie nie spałam tej nocy. Czekałam i modliłam się żeby mi wody odeszły. Nic z tego jednak. Nie mogłam zasnąć a poza tym już mnie tak spojenie łonowe boli ze mnie to wnerwia.
 
anka D no wlasnie sie zastanawiam nad nim bo tam jest tylko spacerowka i gondola, bez zadnych spiworkow i folii :/

Zoyka powodzenia!!!
 
Hełoł
Majuska współczuje Ci ... Młody przesypia całą noc (tzn potrafi się czasem obudzić nawet ok 8) i nie wyobrażam sobie wstawania do niego non stop :-(
Anka i Zoyka meldować się po zakupo-badaniach :-)
Ollena masz jeszcze trochę czasu. Sama wiesz najlepsiej co Ci będzie potrzebne, mnie nie był potrzebny model 3 x 1 bo wiedziałam, że z nosidła w połączeniu z wózkiem skorzystam 2-3 razy, natomiast czas gondolowy Młodego będzie przypadać na zime i rozglądając się za wózkiem szukałam takiego o dużej gondoli, wiem gdzie mieszkam, jakie są obok trasy spacerowe. Wózek odziedziczyłam w końcu po znajomej, której dziecko jest z początku września i jestem zadowonola z niego. Jedene co zmieniłąbym w nim to kosz na zakupy - jest dla mnie za płytki :-( jest ciężki, ma duże pompowane koła, znosi dzielnie wyboje na chodnikach i polną drogę i o to mi chodziło :-)
a teraz hit :-D Bazylia nie jest do końca sprawna, jest po operacji rozległej i gdy trafiła do nas tyłem froterowała podłogi ... usprawniłąm ją na tyle że chodzi i ... no właśnie... wczoraj karmie Młodego a tu vis a vis mnie siada Bazylia ze smokiem w pysiu :-D cały czas go ssie :-D ja w długą ona też ... nasz niepełnosprawny kotek przeskoczył z łózka naszego do łóżeczka młodego (ok 60-80 cm) porwał smoka spod kołderki ... wyskoczył z łóżeczka i przyszła bestia pokazać, że ona tez potrafi smoka ssać... cóż nie dość, ze symuluje niepełnosprawność i ocieżąłość umysłową to jak nic ma podpisany jakiś kontrakt z producentami smoków ... wystarczy chwila - wczoraj to były drzwi do sypialni, których m. nie zamknał na klamkę - 3 minuty może 5 to trwało na max !!!!
 
misia padlam :-))))))))) boska kota!!!!

A co do wozka to ja mam Maclarena XLR i w zupelnosci by starczyl (jest bez gondoli) gdybym sie uparla bo nawet nie planowalam kupowac wozka ale jak zaczelam sobie ogladac to nabralam ochoty no i zalezy mi zeby fotelik wpinal sie w stelaz bo jednak z tego bedziemy najwiecej korzystac. No i gondola na 3 miesiace moglaby sie przydac, na zime juz mozna w spacerowke wlozyc + spiworek.
Okaze sie.
 
Witam przedpołudniowo

U Nas straszna pogoda,nasypało śniegu,teraz pada deszcz i wiejeeeeeeee:szok:

Zoyka-powodzenia!

Majuska-a nie macie za ciepło w pokoju?Śpicie w nim w trójkę?Moze młodej jest za ciepło,my tak mieliśmy,mały miał 7miechów,i raptem zaczął odstawiac nocne cyrki.W odstawkę poszły ochraniacze do łozeczka które ograniczały dostęp powietrza ,w pokoju było 23stopnie(term wisiał na ścianie)a w łozeczku z ochraniaczami 26:szok:,zakręciliśmy wtedy grzejnik na max,temp spadła do 20 i nastały błogie noce:tak::-p

misia--niezły cyrk hihihi

ollena--mój mały urodzony w maju,z gondoli korzystaliśmy do konca listopada,i przesiedliśmy się do spacerówy z futerkowym śpiworem.Mielismy wózek 3-1 ,bardzo często uzywaliśmy wpiętego fotelika w stelaz.Jesuuuu jaka to była wygoda,np na zakupach.Polecam takie rozwiązanie.A spacerówki uzywamy do dzisiaj,ma pompowane wszystkie koła,przednie są zwrotne,zdeka cięzki ale za to bardzo stabilny i zwrotny.Mamy tez wózek parasolkę ale to latem uzywaliśmy teraz zdecydowanie sie nie nadaja do spacerów.
 
Ostatnia edycja:
Olimpia nie ma raczej za ciepło, bo akurat ten pokój ma dużo okien i jest w nim najchłodniej w całym domu, a mamy ogrzewanie indywidualne i jest ustawiony sterownik na 19 stopni na noc, nie wiem co jest..może to rzeczywiście ten skok rozwojowy. No i powiem Wam, że młoda jest od osmej "na nogach" i wogóle jeszcze nie spała, co więcej jest całkiem grzeczna, leży w łóżeczku, na macie, siedzi w krzesełku...zbieramy sie na spacer, bo bardzo optymistycznie na zewnątrz jest.
Misia moja Sruba też została rano przyłapana na zabawie smokiem, no ale nie ssa go na razie:-)
 
reklama
Do góry