reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Natalie by Tako - ciezki, ale duzy. Mnie odpowiada. Kurde, nawet nie wiedzialam ze to polska firma... Sa tu popularne.
 
reklama
Ollena - sama spacerówka jest leciutka, ciut cięższy jest "stelaż", ale mi to akurat nie przeszkadza. Mieszkamy w domu, nie mam schodów do pokonywania, więc luzik, a super się prowadzi. Mięciutko, żadnych wstrząsów i duży koszyk na zakupy.

Przedtem miałam Graco i był twardy, po jeździe na nierównej powierzchni cały sie telepał, koszyk był niezbyt duży... ja nie byłam zadowolona.
 
Myśmy kupili wózek Raf-Pol i bardzo nam się podoba, ładnie się prowadzi i chociaż jest ciężki do noszenia to komfort prowadzenia idealny. Poza tym ma duży kosz pod spodem, torbę, regulowaną rączkę do pchania i nosidełko dla noworodka w pozycji leżącej czyli mini torbę na dziecko :-D Do tego oczywiście spacerówka po złożeniu gondoli, moskitiera i wszystko regulowane jak potrzebuję.
Zoyka ten ostatni model jest super, bierz w ciemno :))
 
Ja mam Xlandera xq, tego:
X-lander, X-Q Rocky, Wózek wielofunkcyjny, zestaw: spacerówka + gondola, szary - Deltim - Świat niemowlaka - sklep internetowy Smyk.com
Póki co zadowolonam;-), lekki nie jest, ale mieszkam na parterze, po śniegu śmiga, kocham go za zwrotność, pomimo, że duży to w malutkich sklepikach idealnie się nim lawiruje pomiędzy regałami, gondola jednak nie za duża, a moja Paćka wyjątkowo długa jest, więc nie wiem jak to się dalej potoczy:eek: , czy nie trzeba się będzie w spaceróweczke niedługo przesiadać:-) Ma też fajowy kosz na zakupy, ładuję tam sporo rzeczy i się fajnie zasuwa na zameczek. Kupiłam go w zestawie z fotelikiem Maxi Cosi, nie brałabym do tego tych fotelików "noname", zwłaszcza tego co jest przy Taco wstawionym przez Zoykę. Ale sam Taco ma bardzo dobre opinie i sama się nad nim zastanawiałam, a już ten model co Zoyka wstawiłaś jest superowy, widuje go czasem na spacerach i robi wrażenie:-)
Zoyka ja żartowałam z tymi trendami wiosennymi, po prostu gdzieś na te spacery trza chodzić, no to się przeszłam po galerii. Ja ogólnie najbardziej na świecie lubię wygodę, więc śmigam na sportowo, teraz to głównie legginsy i na górę coś dłuższego, i pewnie tak zostanie do lata:-D
Dziewczyny Patrycja mi zaczęła robić wieczorne darcie paszczy:wściekła/y:...tak ładnie zasypiała po kapieli i cycu, ale coś jej się odmieniło i od 4 dni szaleje, odkładam ją po cycu praktycznie śpiącą, a ona po 2 minutach się budzi i ryczy, sprawdzałam, nie jest to z głodu, ani nie ząbkuje bo dziąsła bez zmian, wzięta na rączki uspokaja się i zasypia:no:...no i nie wiem czy mnie ćwiczy, czy może to związek ze skokiem rozwojowym ( bo mamy teraz 16 tydzień ) ale w dzień jest całkiem grzeczna...no nie wiem o co lata:no::no: Dziś ten płacz trwał ponad godzinę, siedziałam obok niej i głaskałam, uspokajała się na chwile i od nowa ..i w końcu po godzinie padła...miałyście tak??
 
No mi gondoli nie potrzeba na dluzej i tak przewaznie bede wozic w foteliku wpietym w stelaz a do PL lece po 6tyg wiec tam mi juz gondola nie potrzebna jakby sie uparl..
 
reklama
Zoyka mi się najbardziej podoba ta nowośc z tako... z tego wszystkiego co pokazałaś :)))
Ollena co tu myslec, przecież w sobote odbierasz zamówiony wózek więc chyba dokonałaś wyboru :pPP
 
Do góry