reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Zoyka jak tylko odwalisz obowiązkowe leżenie po cc natychmiast się loguj tutaj do nas :-D Czekamy niecierpliwie na wieści i oczywiście rano na kawę inkę podawaną w szpitalu też się proszę stawić :)))
 
Zoyka trzymam mocno, będzie git, zobaczysz, chwilka mała i przytulisz swojego skarba:-)

Moja zasnęła, zobaczymy na jak długo:confused:

Aniu łącze się z Tobą w bólu , też doświadczyłam straszliwej opuchlizny, wołali do mnie w domu Fiona, nogi koszmarrr, ale zleci i zapomnisz a wodę szybko wysikasz;-)
Chyba szybciutko dziś skoczę do wyrka łapać snu póki mogę;-)
 
Ania : od rana nic nie jem i nic nie piję , nawet insuliny nie mam brać. PO CC od razu kroplówka z glukozy. Kuźwa, ale to przeżycie. Jutro dziecko będzie na świecie.
 
Ale fajnie!

Zamorduje Karola. Rano biegiem zbiorka na scan - nakarmilam, odbil, ubieram... Bulklo sie na wkladana wlasnie bluze. Ja wrzask, on smiech. Przebralam do majtek bo body tez oberwalo... Podejscie do ubierania nr 2 - wlozylam czapke wiaze pod szyja... Rzyg i smiech. Ciuszki w serkach, przebieramy... Ale smiechulec jest - jesli nie jest glodny to sie smieje. Cos mi dzis pokasluje, ale dalej zadowolony z zycia. Dudlak jeden...:-D
 
Zoyka wiem, znam to uczucie :-D jest super gdy się czeka i jest też niepokój... najgorsze czekanie ale postaraj się szybko zasnąć żeby nie myśleć za dużo i czas zleci...
Majuśka śpij spokojnie, a ja się czuję jak stary mamut:-D
 
No stary to rozumiem, ale czemu mamut?:-D

Dudlak napasiony, idzimy spac. Dobrej nocki.

Zoyka, kciuki. Bedzie dobrze, bedzie pieknie.:tak:
 
reklama
Majuska ja stawiam na skok rozwojowy albo kryzys laktacyjny 3 miesiaca. Moja to akuret od zawsze beznadziejnie sypiala ale na naszym watku dzieci z pazdziernika wiele dziewczyn zaczelo narzekac ze dzieciaki ktore fajnie spaly niedawno przestaly, ponoc ten skok moze trwac nawet kilka tygodni a jesli to kryzys to powinno sie polepszyc za kilka dni :) jak tak na cycu wisi to moze wlasnie kryzys laktacyjny?

Misia niezly ten kot :-D

Zoyka oby wszystko poszlo sprawnie i bez komlikacji. Juz jutro sie bedziesz Julka cieszyc :)

A jesli chodzi o wozki to nie ma idealnego. Wazne zeby wiedziec jak sie bedzie go uzywac i gdzie. Ja tego wozka co mam nie kupilabym gdybym mieszkala w Polsce. A tu mi wystarcza i jest bardzo lekki co bylo dla mnie wazne bo go nosze w te i we wte po schodach ;) My sie przesiadlysmy juz na spacerowke, praktycznie od 3 miesica nie uzywam gondoli, tylko mala w chuscie nosilam - a powod: nie nawidzila gondoli, darla mi sie na spacerach ze hej, musialam jej budke rozkladac to wtedy byla w miare zadowolona bo wiecej widziala, ale w wietrze i deszczu tak nie moglam jej wozic... w spacerowce zaliczyla 2 dlugie spacery i obyly sie bez marudzenia :tak:
 
Do góry