reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jajuż się melduję po powrocie do domu! Kupiłam sobie buty rozmiar 40 :baffled: rozwojowo na najbliższe 7 tygodni a zawsze nosiłam 38 :no: Mam lekki luz w lewej stopie więc mam nadzieję że nie będe musiała ich wymieniac na 41 za dwa tygodnie bo się wścieknę. Są akurat na końcówkę zimy bo jednak nie adidasy ale zamszowe z cieplejszą wkładką. Byłam przy okazji przelotem u lekarza i KTG dopiero za tydzień, podobno nie ma potrzeby robić go dzisiaj i mam tylko pilnowac ruchów Wandy. Tego akurat mi nie brakuje bo brzuch faluje non-stop :-D
Zoyka gdzie jesteś? prosimy o relację ze szpitala...
Majuska wspólczuję, nie mam pojęcia co może być przyczyną takiego zachowania Pati... może dziś pospi skoro w ciągu dnia troche buszuje? sama zobaczysz

Zoyka
akurat jesteś!!! trzymamy kciuki i nic się nie bój, daj jakoś znać po cc. Będziesz w szpitalu kilka dni a my tutaj bez informacji. Wszystko będzie dobrze więc spokojnie kochana i wrócisz do domu z Julką :)) Sciskam mocno!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zoyka-------kciuki zaciśnięte!!!!Rachu ciachu i będzie po strachu.Czekamy na wieści i na big Julcie:-)

ania-jakoś przekulasz te 7tygodni,współczuję rozmiaru butów,teraz juz całkiem będziesz czuła sie jak pingwin:szok:ale czego sie nie robi dla wygody;-)
 
Zoyka, powodzenia!
Misia, Bazylia wymiata.:-D

Wozki... Nasz ma kilka wad. Jest ciezki, wiec wszelkie krawezniki to okazja do treningu silowego. Jest "miekki" co jest zalet i wada zarazem bo z jednej strony nie telepie nieprzytmonie na wybojach, z drugiej na owe krawezniki wjezdza tylko solidnie pocisniety w dol dla uniesienia przednich kolek. Jest malo zwrotny - duze gabaryty plus brak zwrotnych kolek, sprawiaja ze lawiruje sie nim wylacznie po duzych lukach. Wazy kolo 16kg - nie do noszenia po schodach. No i do bagaznika laguny kombi wchodzi tylko wozek i jest pelno.
Ten Tako Laret jest swietny!
 
ZOYKA nie się czego bać, mówię to ja panikara totalna :-) rozumiem, że cc jutro ? wieź sobie górę od piżamy albo koszulkę, było mi zdecydowanie wygodniej niż w zwykłej koszuli takiej do kolan.
Aniu współczuję Ci, ale dasz radę to tylko 7 tygodni :-)
współczuję - pamietam jak sama rozglądałam się za wózkami ... za dużo tego no i oczywiście nobody's perfect
Bazylia smoki kradła od samego pocżatku ale ogryzała, przegryzała itd. ... wczoraj cóż ... żałuje że m. nie zrobił nam fotki - chociaż nie wiem co było lepsze ... Bazylia ssąca smoka czy moja mina jak to do mnie dotarło...
 
Hello,

Obecna, nic ciekawego sie nie wydarzyło od wczoraj. Byłam tylko w pracy, odgruzowałam dom mojego Bossa, więc mam juz spokojne sumienie.

Zoyka - jak byliśmy wczoraj na badaniach w szpitalu, to odwiedziliśmy przy okazji polski sklep i kupiłam sobie te kisielki Frugo, ale nie pamiętam jakie smaki. I trzymam kciuki za jutro!!!
 
hej szpitalnie,

Jestem na patologi. Nudy okropne. Nikt nic nie wie. Jakie szczęście,że Jarek dowiózł mi laptopa ,to chociaż pogram w kilku na FB :).
Lekarza nie było, nikt nie wie kiedy mam cesarkę. Może dowiem sie na porannym obchodzie.
Lekarz w szpitalu ktory rano robił mi USG , obliczył ze waga Julki to 4900. I już wszyscy an oddziale wiedza ze lezy taka jedna z 5 kilowym dzieckiem.
 
witajcie mamuski

u nas chorubsko pomału mija jednak mecza nas nocne niespania i p[obudki to powód zeboli za to w dzien to odsypiamy ile sie da

Jesli chodzi o psiaka i kudły to tez mam podobna historie , wszedzie one fruwaja , w lodówce , w łazience , na ubrankach malutkiej , a czasem w buzi czuje , ale co mam zrobic jak tak kochamy tego naszego stworka

pisałyscie o wózku ja posiadam retro Royal - Wózki - Producent wózków dziecięcych Adamex

Najwazniejsze ze sa duze koła pompowane , koszyk na zakupy jak ta lala i gondola duza , mała dalej sie do niej miesci spokojnie

Zoyka trzymam kciukasy za szybka wiadomosc i poród
Misia no to kociak pierwsza klasa właczyłam wyobraznie i sie usmiałam jak trza
Anulka bidulko kochana współczuje ci takich opuchnietych nóg , jeszcze chwilka i wszystko dojdzie do normy , tylko jak chodzic na takich kołkach , pamietam to jak w upały miałam nogi jak balony
Olimpia Duzo Zdrówka dla Andrzejka i dla ciebie . nakrzycz na to zakichane choróbsko , ja tak robie
 
Zoyka super że masz laptopa:) jutro wszystko się wyjaśni i nie sądzę żeby za długo Cię trzymali na patologii. Data 22.02.2012 to bardzo ładny na urodziny :-D Samo cc to ledwie pół godziny więc się nie bój niczego i podejdź spokojnie do tematu. Za kilkanaście godzin będziesz miała Julkę przy sobie:)
Marzenko dobrze, że powoli wyganiacie chorobę z domu a ząbki w końcu kiedyś wyrosną :-D Odsypiaj ile możesz:)
Dziś jechałam do dużego potomka, wczoraj miał nieprzyjemny zabieg z usuwaniem ropy na dużym palcu u nogi i jechałam pocieszyć moje "maleństwo". Ledwo chodzi na krawędzi stopy i bardzo go boli, jest na zwolnieniu lekarskim co najmniej tydzień a nie wiadomo jak się bedzie goić i byc może dłużej będzie w domu nie chodząc do pracy. Wróciłam bardzo zmęczona, jednak te wyprawy mnie wykańczają fizycznie i zupełnie nie wiem dlaczego. Kończy się zawsze bólami podbrzusza i kłuciami. Jutro znowu zaliczę leżenie plackiem ziapiąc jak zdyszany Pluto :baffled:
 
reklama
Zoyka super że masz laptopa:) jutro wszystko się wyjaśni i nie sądzę żeby za długo Cię trzymali na patologii. Data 22.02.2012 to bardzo ładny na urodziny :-D Samo cc to ledwie pół godziny więc się nie bój niczego i podejdź spokojnie do tematu. Za kilkanaście godzin będziesz miała Julkę przy sobie:)

Ania ale strzeliłaś z tą data 22.02. ! o 9 rano mam cesarkę. :)
 
Do góry