reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Nie wiem jak Ci się dalece rozeszło,mi na 3cm,nie mogłam wykonac zadnego ruchu.Gin mi tłumaczył ,ze jezeli nie rozwiązemy ciązy przed czasem to grozi mi operacja ,jak on to określił----spawanie ci.....pki. unieruchomienie od pasa w dół w specjalnym unieruchamiającym kazdy ruch ubranku...Pobyt w szpitalu min 3tyg.
 
reklama
Nie wiem jak Ci się dalece rozeszło,mi na 3cm,nie mogłam wykonac zadnego ruchu.Gin mi tłumaczył ,ze jezeli nie rozwiązemy ciązy przed czasem to grozi mi operacja ,jak on to określił----spawanie ci.....pki. unieruchomienie od pasa w dół w specjalnym unieruchamiającym kazdy ruch ubranku...Pobyt w szpitalu min 3tyg.


a no to mi się nie rozeszło, choć boli gdy chodzę, wstaje, przekręcam się z boku na bok. czuję mocny nacisk .
 
Zoyka pamietasz jak kiedyś pisałam że mnie sparalizowało od pasa w dół na cały dzień? to objaw bóli krzyzowych i rozchodzenia się spojenia łonowego. Jeszcze Cię ta "przyjemność" omija :-D
Olimpia dziękuję :) staram się jak mogę tylko trudno wysiedzieć w domu... zawsze jest coś do porobienia - zresztą sama wiesz jak jest :-D
Wyszło na to, że mamy super facetów i ci beznadziejni nie należą do nas... w takim razie ten gatunek nie jest aż tak narażony na wymarcie jak mamuty ;-)
 
A może my takie szczęściary straszne jesteśmy i wyłowiłyśmy same skarby...albo po prostu wiemy czego chcemy i sobie to bierzemy..chociaż ja bym swojego chłopa jeszcze troszke poulepszała:-)
3 godzinny spacer zaliczony, wróciłam cała mokra, bo normalnie gorąco jest:-D Zajrzałąm z młoda do galerii, przeleciałam kilka sklepów odzieżowych żeby zerknąć jakie trendy są na wiosnę i mi się w oczach mieni:-D:-D...niestety, żeby cokolwiek sobie kupić to muszę najpierw schudnąć:-D
 
Majuska - zaglądasz do złych sklepów. Ja nosze rozmiar 48-50 i zawsze byłam dobrze ubrana. Mozna być ubrana modnie ( butikowe trendy) i dobrze (czyli klasyka, do tego odpowiednie dodatki , podkreślenie tego co ma sie fajnego np biustu). Do tego dobra fryzura i świat podbijasz :) aaa i jeszcze dobra krawcowa. Ja np preferuje marynareczki dopasowane w talii ( aksamit, sztruks , len ze stójkami na lato ) . Kocham wielkie i długie kolczyki smryajace mnie po dekolcie , ktory zawsze jest szeroko odkryty.
 
witajcie - dopiero się melduję, ale ciężki ranek mam za sobą

Miałam dziś badanie na tolerancje glukozy i wszystko byłoby OK, drink nawet nie najgorszy (zimny i lekko kwaskowy), ale pół godziny po wypiciu zrobiło mi się słabo. Dobrze, ze mój mężuś był ze mną i przyniósł mi kubek zimnej wody, bo czarno to widziałam, niestety dosłownie.
Dumna jestem z Niego, bo on kochany facet. Wiecie silny, męski, ale jak przekracza próg szpitala.... to nogi jak z waty, bladziutki jakiś się robi.
Umówiliśmy się, że jak mnie zawiezie do szpitala na to badanie, to ja tam zostanę, a on pójdzie sobie połazić - do sklepu motoryzacyjnego itd.
Na szczęście został ze mną, bo inaczej byłoby kiepsko.
 
reklama
Do góry