reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
To siedzenie w domu strasznie daje popalić. U nas piękne słońce nas obudziło ale zapowiadają deszcz 🥴
Przedszkolak wyruszył do przedszkola a ja muszę szybko się ogarnąć puki "terrorysta" śpi😉😁
 
No nie było
Co tam slychac?
Sorki ze pytam ,ale co z ta dziewczynka po wypadku (specjalnie nir pisze i mienia).Matko czlowiek wieki tu jest
Maju Alicja zmarła w styczniu 2020. Nie wybudziła się. Dzięki Kochana za dyskrecję ale myślę, że nie łamiemy tu niczyjej prywatności, zresztą Ala w pewnym momencie swojego życia była tak zwana jak osoba publiczna.
 
@Brumba :) fajnie, że zajrzałaś.
Był czas, że tu była cisza strasza. Prosila wtedy @Maja żeby chociaż o dupie Marynie pisać :)

A mój leniuch śpi fajnie, ostatnio od 21 do 6 ale bywało, że nawet dłużej. Dobrze, bardzo dobrze bo ja potrzebuję się dłuuugo regenerować :)

@arona jak się mieszka na wsi? My jedną noga w mieście ale jest plan na wieś właśnie ale ja się obawiam o takie prozaiczne rzeczy jak szkoły, zajęcia dodatkowe, kluby sportowe itd Niby wszystko da się zorganizować ale np moje starsze trenują od 6 lat judo a tam nie ma klubu żadnego. Nic w promieniu godziny jazdy autem :(
 
reklama
Yy nie wiem, czy o mnie ci chodzilo, ja mieszkam na wsi , zgadza sie ale we wloszech. Z plusow nawet covidowo, totalny spokoj. Mamy ladnie i bezpiecznie, wszyscy sie znamy . Do przedszkola i szkoly sami zapraszaja tak nas malo😂 co do zajec dodatkowych to owszem trzeba jechac ale nie daleko 15-20 minut , czesto w miescie trzeba dalej.
Tylko u nas nie jest jak w pl , ze zielono, kazdy ma podworze ... tu domki poprzyklejane i kamieniscie ogolnie.
 
Do góry