reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny miałyscie moze problem z pekajacymi hemoroidami w ciazy? Jeszcze takue cos mi sie przyplatało, i jesxcze coraz wiecej zylakow... Nie wiem czy to moze byc przez te moje nordic walking? A jak sie ruszac przestane to juz calkiwm porazka...
Nelja🙏🤗
Miałam gigantyczne hemoroidy po urodzeniu małej, ale żaden mi nie pękł i w sumie one już same poginęły...
 
Dziewczyny mam wyniki histo-pat. - polip włóknisto-gruczołowaty (mógł być po lub przed ciążą - chociaż na tyle usg to chyba raczej PO się zrobił bo nie sądzę żeby nikt go wcześniej nie dostrzegł). Pod koniec tyg ostatnie badania, w pon usg tarczycy, we wtorek monitoring i jak będzie ok to na początku maja - chyba w majówkę transfer :)
Trzymam kciuki mocno!!!
 
Fizycznie ok, dziś plamien nie ma ale psychicznie to już gorzej. Boje sie powtórki , mimo iż brałam te możliwość jak najbardziej pod uwagę. Chciałabym mieć już wyjaśniona sytuacje
Nelja,.staraj się czymś zająć w wolnych chwilach, żeby o tym za dużo nie myśleć... my tu wszystkie jesteśmy z Tobą❤
 
Teredka a u mnie odwrotnie, wszystkie dzieci ponure jak i ja a Oliwier cały czas się śmieje. Widocznie Wikusia na poważnie do życia podchodzi ;)

Tojaka, nie wyglądasz mi na ponuraka [emoji6]
Interesuje mnie to bujanie w kocu, w jaki sposób i na co, czy ma inny wpływ niż kołysanie na rękach?
Możesz coś polecić na to wyginanie w C w prawą stronę? Pediatra twierdzi że jest ok,że jeszcze ma prawo tak robić i zobaczymy za miesiąc, że na razie nie ma potrzeby do fizjoterapeuty, a ja nie mogę na dupie usiedzieć i wolałabym coś działać.
Ona nie ma problemu z przykurczami czy z napięciem , ale czasem dalej widzę że bardziej wygina się na prawo. Chciałbym to jakoś skorygować. Przerabialas takie coś?
[/QUOTE]

Bujanie w końcu to stymulacja układu przedsionkowego z tego co pamiętam. Od 4 miesiąca, około 2 minut. Co do wyginania to moje bliźniaczki tak robiły ale one były pod kontrolą neurologa i rehabilitanta i to 14 lat temu więc nie pamiętam jak ćwiczyły. Jak nie ma wzmożone go napięcia i asymetrii to spokojnie. Jak coś znajdę to Ci podrzucę, będę coś nowego dla mojego leniucha szukać to będę miała to na uwadze.
 
reklama
Tojaka, nie wyglądasz mi na ponuraka [emoji6]
Interesuje mnie to bujanie w kocu, w jaki sposób i na co, czy ma inny wpływ niż kołysanie na rękach?
Możesz coś polecić na to wyginanie w C w prawą stronę? Pediatra twierdzi że jest ok,że jeszcze ma prawo tak robić i zobaczymy za miesiąc, że na razie nie ma potrzeby do fizjoterapeuty, a ja nie mogę na dupie usiedzieć i wolałabym coś działać.
Ona nie ma problemu z przykurczami czy z napięciem , ale czasem dalej widzę że bardziej wygina się na prawo. Chciałbym to jakoś skorygować. Przerabialas takie coś?

Bujanie w końcu to stymulacja układu przedsionkowego z tego co pamiętam. Od 4 miesiąca, około 2 minut. Co do wyginania to moje bliźniaczki tak robiły ale one były pod kontrolą neurologa i rehabilitanta i to 14 lat temu więc nie pamiętam jak ćwiczyły. Jak nie ma wzmożone go napięcia i asymetrii to spokojnie. Jak coś znajdę to Ci podrzucę, będę coś nowego dla mojego leniucha szukać to będę miała to na uwadze.
[/QUOTE]
Moze zerknijna mama fizjoterapeutka.
 
Do góry