reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Widze uparłaś sie na tytul w tym miesiącu;) miejmy nadzieje, że bedzie po twojej mysli :)
Ja nie poszlam spac dokonczyłam sowe dla coreczki. Pochwalesie
Piękna sowa ! I nawet kasiore ma zatkniętą 😁😉
Czekaja nas tu emocje 🤩
Oj tak! Na szczescie Katrinaka testuje już w poniedziałek to jakoś damy radę , potem doublimam to będzie jak wisienka na torcie 🙂
My też mamy w planach spacer i zabawę... w podnoszenie główki będąc na brzuszku🤭😂😁, plus wycieczka po polskie książeczki, które ktoś niedaleko mnie sprzedaje...
Słuchajcie, mam dobrą wiadomość z wczoraj... zostaję z dzieckiem w domu w maju..., wracam do pracy w czerwcu na 4 tygodnie i wakacje😆😄😁
Fantastyczna wiadomość ! 😍
Obyśmy podziału tytułu miesiąca musiały zrobić!!!👏🤞🤞😍
Taki jest plan ! 😍
 
Ja właśnie miałam takie objawy jak teraz w nieudanym cyklu 😂😂😂
A w udanym covid przechodziłam i w ogóle nie myślałam o objawach 🙈🙈🙈
Ja przy Zuzi pracowalam,bylo duzo pracy wiec nawet nie ogarnelam, ze nie mam @.
W tej straconej 5 dni opoznien8a @ byla blade kreska (man krotnie cykle. A po 5 dniowym krwawieniu byla duzo ciemniejsza .. a pozniej wiemy co bylo :( boje sie powtorki... wszystko mnieboli miednica, brzuch na gosci, piersi of 2 dni wyskakuja a miseczek... a jaczekam na okres bo nie potrafie siecieszyc I I myslec ze na pewno sie udalo
Poza tym stara jestem.moze dlatego kupie
Trza sie chyba przyzwyczaic
 
Ja przy Zuzi pracowalam,bylo duzo pracy wiec nawet nie ogarnelam, ze nie mam @.
W tej straconej 5 dni opoznien8a @ byla blade kreska (man krotnie cykle. A po 5 dniowym krwawieniu byla duzo ciemniejsza .. a pozniej wiemy co bylo :( boje sie powtorki... wszystko mnieboli miednica, brzuch na gosci, piersi of 2 dni wyskakuja a miseczek... a jaczekam na okres bo nie potrafie siecieszyc I I myslec ze na pewno sie udalo
Poza tym stara jestem.moze dlatego kupie
Trza sie chyba przyzwyczaic
Jaka tam stara... E no nie wyłamuj sie, przeciez my to same młódki. Reszta objawow to moze byc albo tak albo siak. 😉. Myslimy pozytywnie🥰 jakkolwiek. bedzie bedzie dobrze! Myślę ze Ten u góry wie co dla nas dobre...
 
reklama
Dublimam ile ma twoja córeczka?
Netka nam zaginęła całkiem 😞
Teredka jak u ciebie, zaakceptowałaś nadchodzące maleństwo?
Jak Twoja kruszynka?
Chrząszczyk udało się z przedszkolem?
Moja coreczka ma 19 miesiecy ... jak mawia moja tesciowa pora na rodzenstwo ;)
Moze wroci ... czasami jest tak, ze potrzeba star wyjas I poukladac sobie samemu w glowie... ja tak tez miewam
 
Do góry