reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A ja na "starsza lata" robię się dziwna... Zamiast instynktu wizyta gniazda, jaki na ogół przychodzi przed porodem, ja mam narazie instynkt "zadbania o siebie". Depilacja, golenie, obcinanie pazurów itp. Ciężko już idą nawet tak oczywiste zabiegi, ale mam taką potrzebę... Może instynkt wicia gniazda przyjdzie później, póki co wszystko dla Małej z grubsza gotowe, torba spakowana, ale w domu wcale czystością nie lśni - ot, jest tak normalnie...🙂
 
reklama
A ja na "starsza lata" robię się dziwna... Zamiast instynktu wizyta gniazda, jaki na ogół przychodzi przed porodem, ja mam narazie instynkt "zadbania o siebie". Depilacja, golenie, obcinanie pazurów itp. Ciężko już idą nawet tak oczywiste zabiegi, ale mam taką potrzebę... Może instynkt wicia gniazda przyjdzie później, póki co wszystko dla Małej z grubsza gotowe, torba spakowana, ale w domu wcale czystością nie lśni - ot, jest tak normalnie...🙂
To ja wrocilam do "zadbaj o siebie" po tym jak Zuzi zdjeli orteze. I zaczela chodzic... wczesniej bylo ciezko... choc od miesiaca urzadzam sie nowym.domu. znowu mi sie chce... wczesniej zupelnie mi to ... dom to nie szpital nie musi byc sterylnie... z reszta jak dzieciatko zacznie samidzielne podroze po nim to raczej nie da sie sterylnie 😅
 
reklama
Wlasnie dostalam info, że kuzyn moje corenki jest na swiecie juz. Popłakalam sie jakby bylo moje .... super :) dzieci to najwiekszy skarb :) a co wy dziewczyny takie milczace dzisiaj...?
Ja mieszkanie próbuję sprzedać :) miałam spotkanie z pośrednikiem nieruchomości i wszystko super tylko jakoś mi smutno bo 35 lat tu spędziłam...
 
Do góry