reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Super :) odpoczywaj :) jak sie czujesz ?
Super się czuję, sutki dalej mrowieja 😱🙈
Ja mieszkanie próbuję sprzedać :) miałam spotkanie z pośrednikiem nieruchomości i wszystko super tylko jakoś mi smutno bo 35 lat tu spędziłam...
No to za szybką sprzedaż!!!
Jak to mowi mąż dom jest tam gdzie my i nie ma co żałować murów bo to tylko mury
 
reklama
Super się czuję, sutki dalej mrowieja 😱🙈

No to za szybką sprzedaż!!!
Jak to mowi mąż dom jest tam gdzie my i nie ma co żałować murów bo to tylko mury
Wiem :) ale te mury nasiąkają jednak latami doświadczeń i atmosferą...nowy domek już kocham mimo że dużo tam nas jeszcze pracy czeka...a do braku tego mieszkania będę musiała się przyzwyczaić ale jak myślę o wciąganiu wózka na 4 piętro to cieszę się że się wyprowadzamy do domku ;)
 
Wiem :) ale te mury nasiąkają jednak latami doświadczeń i atmosferą...nowy domek już kocham mimo że dużo tam nas jeszcze pracy czeka...a do braku tego mieszkania będę musiała się przyzwyczaić ale jak myślę o wciąganiu wózka na 4 piętro to cieszę się że się wyprowadzamy do domku ;)
Moj maz tez mial problem, zeby sie przyzwyczaic do nowego miejsca a w starym mieszkal tylko 6 lat 😂😂😂😂 on w ogole z tych co nie lubi zmian ;)
Dobrze, ze widzisz plus nowego miejsca :)
 
Lĺĺ
Wiem :) ale te mury nasiąkają jednak latami doświadczeń i atmosferą...nowy domek już kocham mimo że dużo tam nas jeszcze pracy czeka...a do braku tego mieszkania będę musiała się przyzwyczaić ale jak myślę o wciąganiu wózka na 4 piętro to cieszę się że się wyprowadzamy do domku ;)
Ja tez mialabym ogromny problem sprzedac nasz dom. Doskonale to rozumiem. Czasem nawet przejscie na lepsze boli.
 
Wlasnie dostalam info, że kuzyn moje corenki jest na swiecie juz. Popłakalam sie jakby bylo moje .... super :) dzieci to najwiekszy skarb :) a co wy dziewczyny takie milczace dzisiaj...?
Gratulacje zostania ciocią! 🥳
Super, gratulacje dla rodziców.
Ja wróciłam od przyjaciółki, teraz relaks przed tv, mąż w pracy.
Fajnie, tak wrócić od przyjaciółki :) Ja od kiedy mieszkam w uk , to w zasadzie mam tylko znajomych w pracy. Owszem przychodzą czasem na kawę ale to nie to samo. Mam przyjaciółkę jeszcze ze szkolnej ławki tutaj w uk ale mieszkamy jakieś 2 h drogi od siebie wiec spontaniczne odwiedziny odpadają .
Ja mieszkanie próbuję sprzedać :) miałam spotkanie z pośrednikiem nieruchomości i wszystko super tylko jakoś mi smutno bo 35 lat tu spędziłam...
Pamietam jak ja sprzedawałam mieszkanie, które kupili moi rodzice, w którym ja mieszkałam potem już z mężem i córką. Żal było mi wszystkiego , widoku z okna, odgłosów w tym mieszkaniu i charakterystycznego dźwięku jak otwierało się kluczem drzwi .... długo odchorowywałam tę zmianę 🙂

Czy to jest normalne , ze na początku ciąży ma się wzdęty brzuch ? Normalnie aż taki dyskomfort czuje 🙄
 
Gratulacje zostania ciocią! 🥳

Fajnie, tak wrócić od przyjaciółki :) Ja od kiedy mieszkam w uk , to w zasadzie mam tylko znajomych w pracy. Owszem przychodzą czasem na kawę ale to nie to samo. Mam przyjaciółkę jeszcze ze szkolnej ławki tutaj w uk ale mieszkamy jakieś 2 h drogi od siebie wiec spontaniczne odwiedziny odpadają .

Pamietam jak ja sprzedawałam mieszkanie, które kupili moi rodzice, w którym ja mieszkałam potem już z mężem i córką. Żal było mi wszystkiego , widoku z okna, odgłosów w tym mieszkaniu i charakterystycznego dźwięku jak otwierało się kluczem drzwi .... długo odchorowywałam tę zmianę 🙂

Czy to jest normalne , ze na początku ciąży ma się wzdęty brzuch ? Normalnie aż taki dyskomfort czuje 🙄
Nie wiem czy normalnie, ja mialam tak wzdety brzuch ze w 7 tygodniu wygladalam jak w 5 miesiacu ciazy
 
To czekamy do poniedzialku :) trzymam kciuki :)
Trzymaj trzymaj
Gratulacje zostania ciocią! 🥳

Fajnie, tak wrócić od przyjaciółki :) Ja od kiedy mieszkam w uk , to w zasadzie mam tylko znajomych w pracy. Owszem przychodzą czasem na kawę ale to nie to samo. Mam przyjaciółkę jeszcze ze szkolnej ławki tutaj w uk ale mieszkamy jakieś 2 h drogi od siebie wiec spontaniczne odwiedziny odpadają .

Pamietam jak ja sprzedawałam mieszkanie, które kupili moi rodzice, w którym ja mieszkałam potem już z mężem i córką. Żal było mi wszystkiego , widoku z okna, odgłosów w tym mieszkaniu i charakterystycznego dźwięku jak otwierało się kluczem drzwi .... długo odchorowywałam tę zmianę 🙂

Czy to jest normalne , ze na początku ciąży ma się wzdęty brzuch ? Normalnie aż taki dyskomfort czuje 🙄
U mnie wzdęcia to była norma
 
reklama
Nie wiem czy normalnie, ja mialam tak wzdety brzuch ze w 7 tygodniu wygladalam jak w 5 miesiacu ciazy
Dokładnie tak wyglądam 🙄Mam nadzieje, ze to minie, bo strasznie niemile to uczucie jest
Tak wzdecia w ciazy tez pamietam i czytalam, ze norma ... w sumie to rosnace malenstwo spycha jelitka i inne narzady wiec rozne moga byc teo efekty.
Wciaz nie dzwonili w sprawie usg?
Nie dzwonili 😬
Czekam na ten telefon i czekam ale Angole maja luz . W poniedziałek sama do nich zadzwonię, bo zaczynam sie obawiać, ze może czekam na nic. Może zapomnieli.

Trzymaj trzymaj

U mnie wzdęcia to była norma
A minęły z czasem?
 
Do góry