reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny spokojnych, a przede wszystkim zdrowych świąt Wielkiej Nocy.
@agda wszystkiego dobrego i kolejnych lat w miłości.
Witaj @Kasjopejja. Rozpuść się. Zapraszamy. My jesteśmy gościnne dziołchy😉 niech zdrowo rozwija się maluszek. Ja też miałam 40 kiedy zaszłam w ciążę i w zasadzie 41 już zdążyłam skończyć miesiac przed porodem. Miałam podobne obawy. Ale ten strach o te wady to chyba tak siedzą nam w głowach, bo zwykle się mówi, że już po 40 to ryzyko itp blablabka. Pozniej czlowiek boi sie na zapas zamiast cieszuc sie od samego poczatku ciaza i cudem, ktory w nim zakiełkował.😉😊Dziewczyna rodzą się zdrowe dzieci. 40 lat to Ty jeszcze młodziutka babka.
@Nunia zdrówka.
Pozdrowienia i buziaki dla pozostałej części niewymienionych ale w pamieci😘
 
reklama
Dzień dobry, chcę się przywitać 😁

Jestem mamą 2 dzieci ( córka 13l i syn 9l ) a w brzuszku niespodzianka, dosłownie ! Totalny szok i niedowierzanie. TP 26.10.2021r.
Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy.
BAAAAARDZO boje się, że dziecko będzie mieć wady genetyczne. Test podwójny dopiero 16.04 w 12tc. Na 99% zdecyduję się na amniopunkcję.
Witaj
Nie bój się, myśl pozytywnie ja też się bałam bo w moim wieku..., a tu wyniki jak u 25 latki. Jeśli zdecydujesz się na amniopunkcję to nie masz co się obawiać samego badania jedynie oczekiwanie jest męczące. Wiem , bo robiłam amnio dla własnego spokoju. Trzymam mocnoooo kciuki ✊
 
Dziewczyny Wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowych i spokojnych świat Wielkiejnocy
1617484358931.jpeg

Oraz najgrzeczniejszych i najkochanszych dzieciaczków wszystkim przyszłym mamom jak i tym co już ściskają swoje maleństwa
 
Dzień dobry, chcę się przywitać 😁

Jestem mamą 2 dzieci ( córka 13l i syn 9l ) a w brzuszku niespodzianka, dosłownie ! Totalny szok i niedowierzanie. TP 26.10.2021r.
Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy.
BAAAAARDZO boje się, że dziecko będzie mieć wady genetyczne. Test podwójny dopiero 16.04 w 12tc. Na 99% zdecyduję się na amniopunkcję.
Witaj wśród klawych 40tek i zarezerwuj sobie z góry trochę czasu, bo to forum wciąga.
Dzięki kochana😊 mamy bardzo rodzinne Święta. A chorzy jesteśmy wszyscy ale miłość nas motywuje.
Nie jest już po 8 dniach tak źle. Zeby tylko tak zostało i nie bylo gorzej.
Trzymajcie kciuki🤗
Nunia, trzymajcie się i wracajcie szybko do zdrowia!

Wesołych Świąt Wielkanocnych dziewczyny🐣
 
Zrowych, spokojnych i pelnych radosci swiat 🐣
Co do tego strachu o wady to chyba tez przez to, ze wiekszosc ma starsze dzieci i juz wie ile potrzeba by wychowac dziecko a gdy jest chore to jednak trzeba odebrac czas , moze kase i uwage starszym... moze kiedys na nich spadnie opieka nad chorym bratem ...to przeraza. 40 latek mysli juz inaczej, ile pozyje czy bedzie mial sily.
Jakby nie bylo , wiekszosc chorych dzieci ma mlodych rodzicow. W zyciu nic nie jest pewne.
 
Witaj 🙂. Życzę ci spokojnego oczekiwania.
Też długo nikomu o ciąży nie mówiłam. Wiedział tylko mój przyjaciel. Reszta dowiedziała sie po 10tym tygodniu.
Dlaczego tak bardzo boisz sie wyniku? Coś jest nie tak czy tylko chodzi o Twój wiek?
Też mocno się bałam,ale amnio nie zrobiłam.
Tak, boje się wyniku ze względu na mój wiek.
 
reklama
Do góry