reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny no to chwalę się !
Odebrałam dzisiaj wynik amniopunkcji, którą robiłam tylko ze względu na wiek i będę miała córeczkę ❤️

Żeby nie było tak różowo to z amniopunkcji
" wyszedł prawidłowy kariotyp męski" a na USG lekarz szuka patrzy i mówi , że widzi wargi sromowe , że coś jest nie tak. Już zaczęła mi opowiadać , że rzadko , ale się tak zdarza , że najpierw jest chłopiec a potem dziewczynka i niestety dziewczynka wtedy jest bezpłodna. Załamałam się ...ale Pani genetyk nie dawało coś spokoju i tak w wielkim skrócie to okazało się , że sekretarka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie błędnie wprowadziła płeć dziecka w tabelę. Wyjaśniali i badania i płeć po kilka razy. W poradni zrobiło się zamieszanie, ale okazało się ,że jest wszystko w porządku, że to tylko błąd ludzki. Uffff ulżyło mi jak się Wam tu wygadałam 🙂
Dlaczego ja nie robiłam amnio...stres oczekiwania by mi nie dał spokoju...
Kwiatek moja ma 3msc i tydzień. Twoja maleńka ma jeszcze dużo czasu, na razie najlepszą zabawką jest dla niej ukochana buzia mamy [emoji3059]
Jaś ma 4 miesiące i zaczyna chwytać zabawki w rączki, tarmosi mnie za włosy i łańcuszek.😀
Co do modlitwy to nie lubię różańców ani innych recytowanych, wolę takie z serca... Z jednym się zgodzę, wiara dodaje mocy i nadziei. Bez niej byłoby o niebo trudniej...
Moja najstarsza ma fazę "niewiary" strasznie mnie to irytuje, brak mi sił na instruktywna dyskusje co mnie dodatkowo dołuje 🤦‍♀️
Ja od ponad roku mam fazę niewiary ...

Nie warto zmuszać do wiary, bo to jeszcze bardziej od niej odpycha.
Moje nastolatki też do kościoła przestały chodzić, nie wiem czy walczyć z tym. Moja mama na siłę nas ciągała, nawet przepytywała z kazania. Ja chodzę do kościoła natomiast mój brat przeciwnik bardzo tej instytucji.

Najlepsza pora to było właśnie koło 22.mi zajmowało to 45min czasami odmawiałam na raty
Dziewczyny, mój mężczyzna obraził się na cycki, nie chce ssać, wygina się, odpycha itd i z dnia na dzień pokarmu coraz mniej. 6 miesięcy ma. Walczyć z tym, działać laktatorem czy odpuścić? Radźcie coś :(
Odpuściłam bym... próbuj kilka razy dziennie,ale nic na siłę. Możesz próbować odciągać,ale nie wiem czy warto. Moje dzieci w tym właśnie okresie rezygnowały z cyca i nie nalegałam. Teraz odciągam od początku, bo mały nie umiał ssać. Ale też w okolicach pół roku zacznę wycofywać sie z tego odciągania.
 
reklama
Ja miałam taką grupę, odchudzanie z orbittekiem na FB fajna sprawa, jedna drugą motywuje. Od ciąży przerwa, teraz dałam orbitreka na serwis i wracam do ćwiczeń.
Kwiatek pięknie spadłaś, u mnie stoi dalej pomimo karmienia, nie obrzeram się też, mają zgubą jest słodkie, obiadek dietetyczny ale do kawy ciasta nigdy nie odmówię. Został mi brzydki brzuch, reszta nie najgorzej a u mnie brzuch niestety nie chce chudnąć .

A ja się pochwalę. Jutro mamy 22 rocznicę ślubu😁22 lata temu, jak braliśmy ślub, to też 4.04 była Wielkanoc. Także symboliczne te święta😀
Oby dla nas wszystkich były wesołe, radosne, optymistyczne i oczywiście zdrowe💪🥳😄
Gratuluję! 22 lata, kupa czasu razem! ❤
 
Agda fajnie się ułożyło, dużo miłości i szczęścia na kolejne lata 🥂
Z tym odrzucaniem piersi już kiedyś czytałam, taka faza, zwykle przechodzi. Cierpliwości.
Co do odchudzania to ja po starszakach ładnie spadałam karmiąc a z Leo uważałam co jem a i tak nie chudłam. Teraz węglowodany jem w bardzo ograniczonych ilościach i tylko zdrowe a waga nic a nic moich wysiłków nie docenia... A co by było jakby jadła chlebek czy ciastko?
Może Kwiatek masz rację, że muszę dupe profesjonalnie ruszyć 😬

Jak tam dziewczyny, umęczone przygotowaniami?
 
Dzień dobry, chcę się przywitać 😁

Jestem mamą 2 dzieci ( córka 13l i syn 9l ) a w brzuszku niespodzianka, dosłownie ! Totalny szok i niedowierzanie. TP 26.10.2021r.
Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy.
BAAAAARDZO boje się, że dziecko będzie mieć wady genetyczne. Test podwójny dopiero 16.04 w 12tc. Na 99% zdecyduję się na amniopunkcję.
 
Cześć dziewczyny kilka dni mnie tutaj nie było, więc muszę "nadrobić" zaległości w czytaniu 😉

Dla Was i Waszych rodzin 😘🐰🐣
FB_IMG_1586612642167.jpg
 
Dzień dobry, chcę się przywitać 😁

Jestem mamą 2 dzieci ( córka 13l i syn 9l ) a w brzuszku niespodzianka, dosłownie ! Totalny szok i niedowierzanie. TP 26.10.2021r.
Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy.
BAAAAARDZO boje się, że dziecko będzie mieć wady genetyczne. Test podwójny dopiero 16.04 w 12tc. Na 99% zdecyduję się na amniopunkcję.
Witamy wśród nas.
Trzymam kciuki za wyniki, wszystko będzie dobrze 😘
 
Dziewczyny z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, spokoju i błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Chrystusa😍
Trochę mnie nie bylo, bo moja choroba okazała się covidem. Na razie walczymy, jeszcze tydzień. I jesli chodzi o wiarę modlimy się o zdrowie, tym razem za siebie...
Trzymajcie się ja podczytuję...z łóżka.
 
Dzień dobry, chcę się przywitać 😁

Jestem mamą 2 dzieci ( córka 13l i syn 9l ) a w brzuszku niespodzianka, dosłownie ! Totalny szok i niedowierzanie. TP 26.10.2021r.
Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy.
BAAAAARDZO boje się, że dziecko będzie mieć wady genetyczne. Test podwójny dopiero 16.04 w 12tc. Na 99% zdecyduję się na amniopunkcję.
Amniopunkcjia nie jest taka straszna , ja nie zaluje 😀 witaj ! Zakladam, ze jestes dojrzala nastolatka a dzidzius urodzi sie piekny i zdrowy 😍
 
reklama
Dziewczyny z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, spokoju i błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Chrystusa😍
Trochę mnie nie bylo, bo moja choroba okazała się covidem. Na razie walczymy, jeszcze tydzień. I jesli chodzi o wiarę modlimy się o zdrowie, tym razem za siebie...
Trzymajcie się ja podczytuję...z łóżka.
Jednak dopadlo i ciebie 😧 dobrze, ze znosnie , zdrowka i rodzinnych ,pelnych milosci swiat.
 
Do góry