reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, spokoju i błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Chrystusa😍
Trochę mnie nie bylo, bo moja choroba okazała się covidem. Na razie walczymy, jeszcze tydzień. I jesli chodzi o wiarę modlimy się o zdrowie, tym razem za siebie...
Trzymajcie się ja podczytuję...z łóżka.
Trzymaj się 😘
 
Dziewczyny życzę Wam pięknych, spokojnych i radosnych Świąt. Ja po histeroskopii wczoraj, wszystko ok więc jak tylko tarczyca wróci do normy i wykluczymy komórki nk to 2 podejście - może uda się w maju :)
Świetne wieści ! Trzymam kciuki wiec 🙂
A ja się pochwalę. Jutro mamy 22 rocznicę ślubu😁22 lata temu, jak braliśmy ślub, to też 4.04 była Wielkanoc. Także symboliczne te święta😀
Oby dla nas wszystkich były wesołe, radosne, optymistyczne i oczywiście zdrowe💪🥳😄
Wszystkiego wspaniałego z okazji rocznicy ! 🥳🌻Fiu, fiu! 22 lata - to jest coś ! Gratulacje ! 🥳
Dzień dobry, chcę się przywitać 😁

Jestem mamą 2 dzieci ( córka 13l i syn 9l ) a w brzuszku niespodzianka, dosłownie ! Totalny szok i niedowierzanie. TP 26.10.2021r.
Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy.
BAAAAARDZO boje się, że dziecko będzie mieć wady genetyczne. Test podwójny dopiero 16.04 w 12tc. Na 99% zdecyduję się na amniopunkcję.
Witaj 🙂 Tez mam 13 letnia córkę i niemalże 9 letniego syna 🙂

@Nunia zdrówka kochana !

Zdrowych i pogodnych Świat Wielkanocnych dla Was wszystkich 🐣
32B614C6-39A9-4214-AF05-31AE2898F885.jpeg
 
Dzień dobry, chcę się przywitać 😁

Jestem mamą 2 dzieci ( córka 13l i syn 9l ) a w brzuszku niespodzianka, dosłownie ! Totalny szok i niedowierzanie. TP 26.10.2021r.
Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy.
BAAAAARDZO boje się, że dziecko będzie mieć wady genetyczne. Test podwójny dopiero 16.04 w 12tc. Na 99% zdecyduję się na amniopunkcję.
Witaj 🙂. Życzę ci spokojnego oczekiwania.
Też długo nikomu o ciąży nie mówiłam. Wiedział tylko mój przyjaciel. Reszta dowiedziała sie po 10tym tygodniu.
Dlaczego tak bardzo boisz sie wyniku? Coś jest nie tak czy tylko chodzi o Twój wiek?
Też mocno się bałam,ale amnio nie zrobiłam.
 
Dzień dobry, chcę się przywitać 😁

Jestem mamą 2 dzieci ( córka 13l i syn 9l ) a w brzuszku niespodzianka, dosłownie ! Totalny szok i niedowierzanie. TP 26.10.2021r.
Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy.
BAAAAARDZO boje się, że dziecko będzie mieć wady genetyczne. Test podwójny dopiero 16.04 w 12tc. Na 99% zdecyduję się na amniopunkcję.
Rok temu o przeżywałam :) Dziś niespodzianka ma pół roku i jest naszym cudownym pupilkiem :) Też wszystkim bardzo późno ogłosiliśmy - pandemia nam sprzyjała.
Bardzo bałam się badan genetycznych - ale wyniki były bardzo dobre\wiek 45 lat\ Aminopunkcji nie robiłam. Wierzyłam i czułam że dziecko będzie zdrowe.
 
reklama
Do góry