reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Miód na moje serce, gdy czytam taki komentarz ❤️🌷 wierzę , że będzie wszystko dobrze. 🌷

ciesze się, że tu trafiłam , na pewno dacie mi wiele wsparcia 🤗🤗
Dla pocieszenia dodam jeszcze, że rozmawialam z moim lekarzem jak byłam w ciazy nt. potwierdzenia czy jest teraz większa ilosc ciężarnych w wieku około 40 lat. Potwierdził, że jest takich kobiet coraz więcej. Sam prowadził takie ciążę w czasie gdy i ja należała do tego zacnego grona. Wszystkie ciążę, które prowadził u tej grupy wiekowej były zdrowe, nie były to dzieci z wadami.
 
Połowa kwietnia zapowiada się wiec ekscytująco 😁Powodzenia drogie panie ! 🙂
No i ja trzymam kciuki za pozytywne wyniki😘
Ale kusicie😉 Mnie ten glupi covid trochę przestraszył ale jak wrócę do formy to znowu zacznę myśleć. Moze nawet po nastepnym @ działać💪
No jak tak dalej będzie wszystko szlo planowo tutaj na forum, to ja zamknę listę pracowników miesiąca 😆
 
Dla pocieszenia dodam jeszcze, że rozmawialam z moim lekarzem jak byłam w ciazy nt. potwierdzenia czy jest teraz większa ilosc ciężarnych w wieku około 40 lat. Potwierdził, że jest takich kobiet coraz więcej. Sam prowadził takie ciążę w czasie gdy i ja należała do tego zacnego grona. Wszystkie ciążę, które prowadził u tej grupy wiekowej były zdrowe, nie były to dzieci z wadami.
Dobrze uslyszec takie pozytywne opinie , to daje nadzieje 🙂
No i ja trzymam kciuki za pozytywne wyniki😘
Ale kusicie😉 Mnie ten glupi covid trochę przestraszył ale jak wrócę do formy to znowu zacznę myśleć. Moze nawet po nastepnym @ działać💪
No jak tak dalej będzie wszystko szlo planowo tutaj na forum, to ja zamknę listę pracowników miesiąca 😆
Działaj kochana! Dziewczyny zaraz pochwalą się 2 kreskami i trzeba będzie przekazać tytuł pracownika miesiąca dalej 😉🙂

A ja z okazji, ze dzisiaj kończę 6 tydzień zrobiłam test tak dla spokojności ;) i jupiii ! Jest 3+ 🙂 Szkoda, ze nie wymyślili testów pokazujących jeszcze dalszy progres - bym robiła 😉
 

Załączniki

  • 8072F67B-7302-4DCD-AEE6-2CFC5B6D6C2A.jpeg
    8072F67B-7302-4DCD-AEE6-2CFC5B6D6C2A.jpeg
    578,7 KB · Wyświetleń: 66
Dobrze uslyszec takie pozytywne opinie , to daje nadzieje 🙂

Działaj kochana! Dziewczyny zaraz pochwalą się 2 kreskami i trzeba będzie przekazać tytuł pracownika miesiąca dalej 😉🙂

A ja z okazji, ze dzisiaj kończę 6 tydzień zrobiłam test tak dla spokojności ;) i jupiii ! Jest 3+ 🙂 Szkoda, ze nie wymyślili testów pokazujących jeszcze dalszy progres - bym robiła 😉
Ale się cieszę Nelja i już trzymam kciuki za dalszy ciąg tej wspaniałej przygody🥰🐣❤. No i myślę, że z przyjemnością przekażesz ten zaszczytny tytuł Pracownika Miesiąca dalej😅😂🤣😛👏
 
reklama
Do góry