reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Eno kochana pięknie ciemnieje, super!!!!

My zaczęliśmy starania. Wczoraj skończyła się @ i startujemy 😂
Ja dalej nie wiem, czy jeszcze próbować :p ? Oczywiście jeszcze i tak muszę czekać, bo po poronieniu nie miałam jeszcze @. Kiedyś po poronieniu po pierwszej @ zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córę :)
 
reklama
@Nelja Gratuluje I trzymam kciuki :) rosnijcie zdrowo :)
U mnie @ sie rozkrecila,więc w tym miesiącu nie zostalismy wylosowani, zeby ponownie zostac obdarowani dzidzia (jak to mowi corcia) ;) troche smutno :) ale cóż kolejne faze plodne przypada w wielkanoc moze sie uda wtedy :)
Jeszcze raz wszystkim dziewczyna, ktorym udalo sie w marcu gratuluje :) trzymam kciuki I zycze duzo zdrowka :)
Za te ktore nadal sie staraja trzymam kciuki :)
Za rodzace tez trzymam kciuki zeby poszlo szybko I bez komplikacji :)
 
Dziewczyny dziś kawoszka81 jechala do szpitala.
Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie ✊✊✊🤗
Kciuki 👍
Ja dalej nie wiem, czy jeszcze próbować :p ? Oczywiście jeszcze i tak muszę czekać, bo po poronieniu nie miałam jeszcze @. Kiedyś po poronieniu po pierwszej @ zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córę :)
To trudna decyzja 😘
@Nelja Gratuluje I trzymam kciuki :) rosnijcie zdrowo :)
U mnie @ sie rozkrecila,więc w tym miesiącu nie zostalismy wylosowani, zeby ponownie zostac obdarowani dzidzia (jak to mowi corcia) ;) troche smutno :) ale cóż kolejne faze plodne przypada w wielkanoc moze sie uda wtedy :)
Jeszcze raz wszystkim dziewczyna, ktorym udalo sie w marcu gratuluje :) trzymam kciuki I zycze duzo zdrowka :)
Za te ktore nadal sie staraja trzymam kciuki :)
Za rodzace tez trzymam kciuki zeby poszlo szybko I bez komplikacji :)
To może znowu uda nam się na wątku mamusiowym być razem 😋
 
reklama
Do góry