reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałaś [emoji3590]
Wczoraj z mężem ruszyłam na spacer...mijalismy młodszych rodziców...i taka nas duma rozpierała [emoji13] a niech patrzą [emoji3059]
Ja wstydzilam sie brzucha i ogolnie dlugo sie nie moglam pogodzic ale juz z wozkiem tez chodzilam dumna. W ciazy nie chcialam myslec o wizycie w pl tak mnie to bolalo a teraz mnie boli, ze nie moge malym pochwalic tam 😂
 
reklama
U mnie jeśli chodzi o porody to pierwsze dwa próby sn (pierwszy z oksytocyną w cholerę godzin bez znieczulenia, drugi bez w miarę szybko pełne rozwarcie i jak się zdecydowałam na znieczulenie to było za późno by podać), oba zakończone cc nagłym w pełnej narkozie.
Trzeci cesarka na zimno 3 tygodnie przed terminem z powodu stanu przedrzucawkowego - tym razem nie spałam. I to bylo cudowne [emoji3590] aczkolwiek pionizacja po tym 3 cc to był koszmar.
 
Dzięki za podzielenie się informacjami.Powiedzcie mi czy cwiczycie w ciąży ?Te takie specjalne ćwiczenia dla ciężarnych ?Ja nie cwiczylam w poprzednich ciazach i nie wiem czy to pomaga (zeby szybko sie rodzilo i nie bolalo)czy tylko żeby być w formie?Mięśnie Kegła mam juz tak po porodach obluzowane ze od lat z wkładkami chodzie.
 
U mnie jeśli chodzi o porody to pierwsze dwa próby sn (pierwszy z oksytocyną w cholerę godzin bez znieczulenia, drugi bez w miarę szybko pełne rozwarcie i jak się zdecydowałam na znieczulenie to było za późno by podać), oba zakończone cc nagłym w pełnej narkozie.
Trzeci cesarka na zimno 3 tygodnie przed terminem z powodu stanu przedrzucawkowego - tym razem nie spałam. I to bylo cudowne [emoji3590] aczkolwiek pionizacja po tym 3 cc to był koszmar.
A nie masz zrostów pooperacyjnych?Moja kolezanka miała 4 razy otwierany brzuch i teraz ją wszystko boli po latach ze trudno jej się chodzi.Jakby pieczenie .
 
Dzięki za podzielenie się informacjami.Powiedzcie mi czy cwiczycie w ciąży ?Te takie specjalne ćwiczenia dla ciężarnych ?Ja nie cwiczylam w poprzednich ciazach i nie wiem czy to pomaga (zeby szybko sie rodzilo i nie bolalo)czy tylko żeby być w formie?Mięśnie Kegła mam juz tak po porodach obluzowane ze od lat z wkładkami chodzie.
Ja tylko kegla cwiczylam, tak w miedzyczasie 😂
Na kiedy masz termin?
 
U mnie jeśli chodzi o porody to pierwsze dwa próby sn (pierwszy z oksytocyną w cholerę godzin bez znieczulenia, drugi bez w miarę szybko pełne rozwarcie i jak się zdecydowałam na znieczulenie to było za późno by podać), oba zakończone cc nagłym w pełnej narkozie.
Trzeci cesarka na zimno 3 tygodnie przed terminem z powodu stanu przedrzucawkowego - tym razem nie spałam. I to bylo cudowne [emoji3590] aczkolwiek pionizacja po tym 3 cc to był koszmar.

Ja miałam trzy cc i pionizacja po pełnej narkozie jak dla mnie była mniej traumatyczna więc może jest to jakaś reguła.
 
Trzeci cesarka na zimno 3 tygodnie przed terminem z powodu stanu przedrzucawkowego - tym razem nie spałam. I to bylo cudowne [emoji3590] aczkolwiek pionizacja po tym 3 cc to był koszmar.
Mam pytanie o ten stan prxedrzucawkowy. Czy wcześniej coś wskazywalo, ze moze sie tak zakończyć?
 
reklama
Do góry