reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kwiatek ona jest śliczna :) a jaka kruszynka. Chyba zapomniałam jak małe są takie dzieci.
Moja jak teraz w czerwcu kończy 4 lata to już inna bajka. Szkoda ze nie miałam dzieci rok po roku ale wtedy to bym się zajechała bo Klauduśka dała nam popalić do 3 roku życia.

Dziewczyny mam taki wielki bembzol że nie mam siły już chodzić.
Jutro jadę na usg ale walizkę wrzucamy do samochodu bo wiadome potem 60km mój hrabia nie będzie jechał do domu po nią.
Jak byłam w pierwszej ciąży to jadę do mojego lekarza a na stronie Luxmedu czytam że w przychodni urodziło się dziecko. Okazało się że to mojego lekarza pacjentka. Przyszła na USG i zaczęłam rodzić. Urodziła w przychodni i pojechała karetką do szpitala. Nie źle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam pytanko teraż się krocze goli czy przycina? Bo tak czytam u nas w jednym szpitalu ti oni oferują przycinanie a nie golenie żeby się infekcja nie wdała.To jak to właściwie jest?
 
Ależ śliczna królewna ! 😍 przesłodką masz córeczkę kwiatku ! 🥰
Moja najlepsza przyjaciółka , mieszka w stanach. Rok temu urodziła córeczkę i jak przysyła mi zdjęcia Małej , to ona zawsze jest w gołych nóżkach , zero skarpetek , śpiochów itp . Muszę sie jej zapytać czy tak tam się robi 🙂
W Anglii wyznają tzw „zimny chów” chyba , bo tu dzieciaki wiecznie w gołych nóżkach , główkach i w ogóle lekko ubrane są . Aż mnie wzdryga jak widzę te łysinki . A tu przez większość czasu jest zimno , lub pada / wieje 🥶Z kolei jak widzę dziecko ubrane stosownie do pogody , to na 100% wiem, ze to nie mały Angol 😉
Aaaaa a propo mojej koleżanki z USA , ona urodziła w wieku 41 lat - 1 dziecko , jej mąż miał wtedy 60 😉
Mam pytanko teraż się krocze goli czy przycina? Bo tak czytam u nas w jednym szpitalu ti oni oferują przycinanie a nie golenie żeby się infekcja nie wdała.To jak to właściwie jest?
Ja sobie sama wszystko zgoliłam ;) zreszta ja zawsze wszystko gole czy to poród czy tak w ogóle na codzień ;)
I dobrze , ze byłam ogolona , bo jak po cesarce przykleili mi taki wielki plaster na ranę , to mnie nie bolało jak zdejmowali , a nie ogolona pani obok mnie , kwiczała bardzo bidula przy zdejmowaniu 😉
 
Kwiatek jaka ona dluga a jednoczesnie okruszek🤩 cudenko!
Wiedzmin mi przed samym nacinaniem polozna wygolila tylko czesc.
Ja bardzo zle znosze golenie , zaraz mi sie robi stan zapalny wiec sama nie ruszalam, szczegolnie, ze nie mialam i tak mozliwosci przez wielki brzuch😂
Pewnie jakby nie nacinali nie goliliby .
 
No wlasnie nie wiem... chyba z przyzwyczajenia jej zakladam ciągle. W szpitalu mi kazali, powiedzieli, ze w domu jeszczce przez jakis czas bo tak sobie sama ustalilam, ze do konca 1 miesiąca... zeby główki nie przewiało, tylko w sumie co ma ją w domu przewiać???🤦‍♀️🤦‍♀️🤔🤔
Już zdejmuję🤩 dobrze, że mnie oświeciłaś stara a głupia jestem 🤷‍♀️😱🤪🥰
Ależ ślicznosci. Piekna i do tego juz urodzona... Jak mysle o porodzie to mi sie odechciewa wszystkiego. Ja mojej tez czapkę zakładałam ale jak przyszła położna to mi nagdała i zdjęłam dla świętego spokoju. A był koniec grudnia
Mam pytanko teraż się krocze goli czy przycina? Bo tak czytam u nas w jednym szpitalu ti oni oferują przycinanie a nie golenie żeby się infekcja nie wdała.To jak to właściwie jest?
Wiedzmin ja nie golę bo mam tak samo jak arona. Wole przystrzyc, zresztą tez ze wzgledow higienicznych. Kiedys normą było golenie, teraz juz o wszystko na izbie przy przyjęciu pytają.
 
Mam pytanko teraż się krocze goli czy przycina? Bo tak czytam u nas w jednym szpitalu ti oni oferują przycinanie a nie golenie żeby się infekcja nie wdała.To jak to właściwie jest?
Ja ogolę się w domu ale jakbym miała leżeć to maszynkę mam spakowaną.
Teraz jestem na etapie że takie rzeczy robię na czuja :). Ale raz w tygodniu bo kiedyś chciałam przed wizytą poprawić wzięłam prysznic i się pozacinałam :(
 
Ależ śliczna królewna ! 😍 przesłodką masz córeczkę kwiatku ! 🥰
Moja najlepsza przyjaciółka , mieszka w stanach. Rok temu urodziła córeczkę i jak przysyła mi zdjęcia Małej , to ona zawsze jest w gołych nóżkach , zero skarpetek , śpiochów itp . Muszę sie jej zapytać czy tak tam się robi 🙂
W Anglii wyznają tzw „zimny chów” chyba , bo tu dzieciaki wiecznie w gołych nóżkach , główkach i w ogóle lekko ubrane są . Aż mnie wzdryga jak widzę te łysinki . A tu przez większość czasu jest zimno , lub pada / wieje 🥶Z kolei jak widzę dziecko ubrane stosownie do pogody , to na 100% wiem, ze to nie mały Angol 😉
Aaaaa a propo mojej koleżanki z USA , ona urodziła w wieku 41 lat - 1 dziecko , jej mąż miał wtedy 60 😉

Ja sobie sama wszystko zgoliłam ;) zreszta ja zawsze wszystko gole czy to poród czy tak w ogóle na codzień ;)
I dobrze , ze byłam ogolona , bo jak po cesarce przykleili mi taki wielki plaster na ranę , to mnie nie bolało jak zdejmowali , a nie ogolona pani obok mnie , kwiczała bardzo bidula przy zdejmowaniu 😉
Dziękuję🥰🤩 za królewnę!
We Francji podobnie jak w Anglii ubierają, ,więc po mojej będzie widać, że obca😀🤪🙂
 
Oglądałyście konferencję znowu nas zamykają.
Dobrze że małej buty kupiłam resztę przez internet ogarnę.
Ale coś mówią że jak to nie pomoże to to przedszkola i żłobki też zamkną.
 
reklama
Do góry