reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

U nas powoli sie normuje. Mala już 5 tygodni ale dalej dużo śpi więc i ja sie wysypiam. Już tak rozumnie patrzy na świat- fajny z niej dzidziuś. Z karmieniem też coraz lepiej. Dziś weszłam zobaczyć co tam u Ciebie, bo na wylocie już jesteś :) Mam nadzieję, że juz niedlugo bedziezz tulić maleństwo. Trzymam kciuki !
Trzymaj kciuki to już w poniedziałek [emoji3059] mam nadzieję że niedługo będę już taka spokojna i szczęśliwa jak Ty [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny dziękuję, okropnego mam stresa, lepiej idzie się rodzić tak z marszu, nie ma czasu na gdybanie. Dobrze że mam chociaż rano, to jutro mniej myślenia. Pewno oka nie zmrużę, strasznie mnie to CC przeraża. Pomódlcie się za nas, dam znać jak tylko będę na siłach [emoji847][emoji4][emoji8][emoji8]
Teredka, ja też o Was cały czas myślę i w nocy też będę😊 i tak aż do Twojej wiadomości na forum. Bądź dzielna i myśl pozytywnie😍. To będzie piękny początek świątecznego tygodnia🤞
 
Teredko, nie bój się CC, to naprawdę nic strasznego. Ja miałam taką szybką, nagłą, to faktycznie bardzo ciężka była pierwsza pionizacja, ale tak normalnie to dziewczyny komentują, że nie jest tak źle. Za to już jutro zobaczysz swoje Maleństwo.
Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści:)
 
Ja się melduje, ale po aktualizacji na tablecie właściwie nic nie widzę bo ekran przesłaniają mi zgody rodo które się nie chowają mimo akceptacji. Więc jak coś doczytam to dosłownie z ukrycia 😜
Teredka kochana trzymam kciuki i czekamy na wieści o maleństwie.
U nas w porządku, brzuch rośnie, wizytę mam pojutrze, miałam też kilka dni wyjęte z życiorysu bo przechorowaliśmy wirusa domowo. Najgorzej wspominam ten ból głowy i utratę smaku i węchu. Dopiero teraz odkryłam że spray do nosa *spam* ma jakiś zapach olejków miętowego i eukaliptusowego.
Potwierdzam te kłucia w szyjce to wiązadła. Mała nieźle kopie, mężowi plecy masuje. Powoli kompletuje wyprawkę, jestem trochę przytłoczona ilością tych rzeczy niezbędnych a co dopiero tych co bym chciała...🤪 ale szaleje w końcu 40ka trwa i jak nie teraz to kiedy?
pozdrawiam wszystkich i 😘
 
reklama
Do góry