reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny , moja kruszynka Wiktoria urodziła się o 10.16 przez Cc. Maleńka 51 cm i 2680. Dostała 10 punktów. Pobrali krew na badania w związku z niska masą urodzeniową. Jest taka słodka. Na razie jest wszystko ok. Ja czuję się bardzo dobrze, myślałam że będzie gorzej. Dziękuję za wsparcie [emoji847][emoji3059][emoji8][emoji8]
 
Moja corka urodzila sie w 38 tyg 2700 , trzymala 15-25 centyl cale dziecinstwo ze spadkami na 5. Po prostu drobna jest ale zdrowa , napewno i twoja tak 🥂gratulacje!!!
 
Dziewczyny , moja kruszynka Wiktoria urodziła się o 10.16 przez Cc. Maleńka 51 cm i 2680. Dostała 10 punktów. Pobrali krew na badania w związku z niska masą urodzeniową. Jest taka słodka. Na razie jest wszystko ok. Ja czuję się bardzo dobrze, myślałam że będzie gorzej. Dziękuję za wsparcie [emoji847][emoji3059][emoji8][emoji8]
Ale nas przetrzymałaś...😍 Gratulacje 🎊🎉❤. Niech się teraz zdrowo chowa i da mamie czasem pospać. 😍
 
Cześć Dziewczyny,
No Teredka gratulacje!!! W sumie dla Was obu Dziewczyny 😘

Moja wyprawka...🙄 Straciłam zapał.
Wiem o czym mówisz : rzeczy niezbędnych jest tona 😲😁

Co do porodu rodzinnego jakoś tak założyłam, że jak będzie można to będę z moim Love.
W sumie zapomniałam Go zapytać;)
A tu się okazuje, że może nie koniecznie taki chętny.
No cóż, trudno, w sumie wyboru wielkiego nie ma :D Został postawiony pod ścianą ;)
 
Teredka jak wyniki malej
Cześć Dziewczyny,
No Teredka gratulacje!!! W sumie dla Was obu Dziewczyny 😘

Moja wyprawka...🙄 Straciłam zapał.
Wiem o czym mówisz : rzeczy niezbędnych jest tona 😲😁

Co do porodu rodzinnego jakoś tak założyłam, że jak będzie można to będę z moim Love.
W sumie zapomniałam Go zapytać;)
A tu się okazuje, że może nie koniecznie taki chętny.
No cóż, trudno, w sumie wyboru wielkiego nie ma :D Został postawiony pod ścianą ;)
Moj tez nie był chętny .Ja pojechałam tylko sie przebadac no i zostalam.Dowiozl mi rzeczy no i zostal o dziwo
 
reklama
Do góry