reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
U mnie dziewczynki z 2013. :-) :)

Dziewczyny czujecie różnicę między tym wcześniejszymi ciążami a obecną?
Niby podobne ale nie do konca. Mimo wszystko nastawienie psychiczne inne, fizycznie ciezej od tych wczesniejszych ciaz. U mnie pomiedzy ciazami duze odstepy czasu wiec i sama jak kompletnie inna w kolejnej ciazy.
 
Niby podobne ale nie do konca. Mimo wszystko nastawienie psychiczne inne, fizycznie ciezej od tych wczesniejszych ciaz. U mnie pomiedzy ciazami duze odstepy czasu wiec i sama jak kompletnie inna w kolejnej ciazy.
Oczywiscie odnosze sie do mojej ostatniej ciazy w stosunku do wczesniejszych.😜Obecnie w ciazy nie jestem.
 
heh moje bliznieta tez z 2002 roku :) ale zbieg okolicznosci :)
U mnie juz miesiaczka zaczyna wariowac...powinna byc 4 dni temu...mysle moze te upały u Was w Pl?
Moze zmiana klimatu...ale napewno przyjdzie...chociaz cos czuja ze ta wstretna menopauza zaczyna wchodzic drzwiami i oknami...a poszla sobie siooo :)
 
Mi zadzwonili z przychodni że gin poszedł na L4 i że mam sobie dzwonić na początku września żeby umówić kolejną wizytę. Ale się wpieniłam naprawdę😡 zapytałam a kto mnie skieruje na badania prenatalne jak będzie po terminie, co z badaniami krwi i moczu, moimi schorzeniami i ciążą jak coś nie tak, a w pracy to mi umowę na gębę przedłużą. Szkoda gadać. Wiedziałam że się będę stresować w ciąży, ale że mnie dodatkowo będą wkurzać to nie przewidziałam.
 
Mi zadzwonili z przychodni że gin poszedł na L4 i że mam sobie dzwonić na początku września żeby umówić kolejną wizytę. Ale się wpieniłam naprawdę[emoji35] zapytałam a kto mnie skieruje na badania prenatalne jak będzie po terminie, co z badaniami krwi i moczu, moimi schorzeniami i ciążą jak coś nie tak, a w pracy to mi umowę na gębę przedłużą. Szkoda gadać. Wiedziałam że się będę stresować w ciąży, ale że mnie dodatkowo będą wkurzać to nie przewidziałam.
Nie mają w przychodni innego lekarza, który w tym czasie przejmie jego pacjentki?
 
reklama
Do góry