reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Nam tak zadzwonili od okulisty. Mieliśmy jechać z dziećmi do kontroli, dwa lata temu zapisaliśmy... Kilka tygodni przed wizytą dzwonią i mówią, że wizyta odwołana. Mało tego już nie będą zapisywać na inny termin, tylko mamy się od nowa umawiać gdzie indziej...
Co teraz się porobiło masakra no i jeszcze ta korona
 
Zapisałam się do innej przychodni i lekarza. W poniedziałek mam wrócić do pracy i przenosić ciężary bo mamy małą reorganizacje. Muszę poinformować szefa o ciąży więc muszę mieć stosowne zaświadczenia. A do pracy idę tylko po to by wziąć swoje rzeczy i przekazać sprawy. Nie mam umowy na stałe, właśnie mi kończy więc mam nadzieje że dostanę przedłużenie do dnia porodu.
 
Hejka ja po wizycie składam meldunek 3cm szczęścia i wiercipięty widziałam😍
A jak u was dziewczynki ktoś miał też usg?
Ja mam jutro 1 wizytę. Zobaczymy co tam widać będzie.
Jeszcze nie myślę pozytywnie, boję się ucieszyć ze to możliwe zebym miała maleństwo. Ale też czuje totalny spokój, to sam początek trudnej drogi i w zasadzie nie mam wpływu na wiele rzeczy. Stres nie wskazany. Ja mam trudną sytuację Jeszce z pracą.ale nic to ...damy radę😁😁😁
 
Czesc dziewczyny. Dawno nie pisałam, ale podczytuje regularnie. My też rośniemy :) aktualnie 27t0d, także rozpoczęłam oficjalnie 3 trymestr :) Na szczęście najgorsze badanie już za mną. Mam na myśli test obciążenia glukozą. Jak na razie wszystko w miarę ok, ale powoli robię się ociężała i coraz większa. Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
[QUOTE
Ja czekam na piątek, badania prenatalne z samego rana.
[/QUOTE]
Czesc dziewczyny. Dawno nie pisałam, ale podczytuje regularnie. My też rośniemy :) aktualnie 27t0d, także rozpoczęłam oficjalnie 3 trymestr :) Na szczęście najgorsze badanie już za mną. Mam na myśli test obciążenia glukozą. Jak na razie wszystko w miarę ok, ale powoli robię się ociężała i coraz większa. Pozdrawiam serdecznie :)
Ja mam jutro 1 wizytę. Zobaczymy co tam widać będzie.
Jeszcze nie myślę pozytywnie, boję się ucieszyć ze to możliwe zebym miała maleństwo. Ale też czuje totalny spokój, to sam początek trudnej drogi i w zasadzie nie mam wpływu na wiele rzeczy. Stres nie wskazany. Ja mam trudną sytuację Jeszce z pracą.ale nic to ...damy radę😁😁😁
No to trzymam 👍za wasze wizytki i dalszą pomyślność
 
Do góry