reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wszystko jest takie pogmatwane niby już odpuszczam a później jest ta myśl z tylu głowy ze może jednak 🤦🏻‍♀️i to zawirowanie w tym cyklu nie wiem co to było jest już nie mogę ale to przez stres raczej. Człowiek był młodszy wystarczyło raz i było a teraz rok i nic [emoji846]przytłaczają mnie te święta coś w tym roku.
Mnie wyjątkowo też.
Jeszcze jesteśmy umówieni z rodziną mojego męża na wieczór po Wigilii, każdy każdemu robi prezenty! Nie wiem co zrobię...
Mam zapas białej wełny, chyba zrobię każdemu na szydełku jakieś te... Takie osłonki na kubek albo coś innego... Rękawiczek nie umiem...
 
reklama
Wszystko jest takie pogmatwane niby już odpuszczam a później jest ta myśl z tylu głowy ze może jednak 🤦🏻‍♀️i to zawirowanie w tym cyklu nie wiem co to było jest już nie mogę ale to przez stres raczej. Człowiek był młodszy wystarczyło raz i było a teraz rok i nic [emoji846]przytłaczają mnie te święta coś w tym roku.
heh mam to samo...niby zrezygnowana jestem i wiem ze nic z tego a w głowie mysl a moze jednak...i tak w kółko...obecnie jestem przed owulacja...ale przeziebiona jestem wiec pewnie znow nic z tego...
 
heh mam to samo...niby zrezygnowana jestem i wiem ze nic z tego a w głowie mysl a moze jednak...i tak w kółko...obecnie jestem przed owulacja...ale przeziebiona jestem wiec pewnie znow nic z tego...
Miałam to samo. Na szczęście przez parę miesięcy. Trzy razy kupowałam testy ciążowe po 10 sztuk na all. I miałam czekać do terminu @, ale za każdym razem zaczynałam je robić 10 dni przed, żeby ostatni już na pewno wyszedł, haha... Ostatnim razem nie kupiłam. Nawet z tyłu głowy nie miałam ciąży. Zostałam bez pracy, zaczęłam szukać nowej, przecież tym razem już nie mogłam być w ciąży, a jednak....
Czas zaczął mi szybciej lecieć, nie wiem czemu. Już leci 18 tydzień! Zaraz połowa....
 
No mam tydzień kurczę a jak mam jakaś chorobę ?? Miała któraś z was coś takiego? Może początek menopauzy
Ja w ciąże nie wierze kochana mam jakieś kropelki brązowego teraz
U mnie na kilka dni przed okresem pojawiało się brązowe plamienie -podobno z niedoboru progesteronu. Tak miałam gdzieś od roku. Nie było tego dużo ale dało się zauważyć
 
Tak, czuję się w porządku. Dostałam od znajomej wózek, z fotelikiem, zawiozłam do mamy na przechowanie, zarezerwowałam sobie paczkę ciuszków we Wrocławiu, odbiorę jak będę po wyniki amnio. Paczka fajnych rzeczy za 50 zł do tego dwa laktatory, wkładki, woreczki, zabawka i chusta gratis :) ZUS podejrzewa mnie o niezasadne zatrudnienie, musiałam dzisiaj składać wyjaśnienia o to o marne 1000 zł z połowy etatu...
Jeszcze byłam wczoraj u dentysty, kolejny wydatek, ale nie chciałam stracić terminu.

Czekanie najgorsze. Czekam wciąż na pełne wyniki amiopunkcji. Oby już tam nic nie wyszło....

Powalone jest to wszystko ja w styczniu straciłam ciąże później weszłam w wir pracy żeby to przetrwać w maju połamałam stopę dość poważnie i do tej pory jest lipa w czerwcu dostałam wypowiedzenie i od września brak pracy w tym cyklu głowę miałam zajęta problemami i dalej z reszta to się ciągnie tylko tak mnie nachodzi głupia myśl ...
Ten ZUS to oszuści i złodzieje co raz gorzej z nim jest
A to szydełkowanie to super pomysł ja bym chciała takie ubranko na butelkę od wina ale nie umiem robić ... wyniki będą dobre te końcowe wiec się niczym nie martw.
 
U mnie na kilka dni przed okresem pojawiało się brązowe plamienie -podobno z niedoboru progesteronu. Tak miałam gdzieś od roku. Nie było tego dużo ale dało się zauważyć
No ja mam własnie tak od czasu poronienia...i kurcze nie pomyslalam ze to moze byc od progesteronu bo zawsze mialam na granicy ale moze teraz spadł poziom,ale oczywiscie nikt mi tego tutaj w Uk juz nie zbada....
 
Ja też mam depresję, całe dorosłe życie kombinowałam z różnymi środkami jak tu nie zajść w ciążę, bo miałam wrażenie że wyłapuję z powietrza ha ha ha. Mam 5 dzieci, troje już dorosłych na swoim utrzymaniu. I teraz marzy mi się jeszcze jeden maluszek. I nic nie wychodzi 😥. Zaczynam przez to czuć się stara jakaś wybrakowana. Mąż marzy o dziecku i nic nie wychodzi.
 
reklama
Ja też mam depresję, całe dorosłe życie kombinowałam z różnymi środkami jak tu nie zajść w ciążę, bo miałam wrażenie że wyłapuję z powietrza ha ha ha. Mam 5 dzieci, troje już dorosłych na swoim utrzymaniu. I teraz marzy mi się jeszcze jeden maluszek. I nic nie wychodzi 😥. Zaczynam przez to czuć się stara jakaś wybrakowana. Mąż marzy o dziecku i nic nie wychodzi.
A ta 5 to z tym samym partnerem?
Twój przykład pokazuje że życie zawsze ma swój plan, niekoniecznie zgodny z naszym.
 
Do góry