reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja chocbym chciiala odpuscic to nie moglam bo u nas te szczepienia sa obowiązkowe i moja córka była zaszczepiona i jest wszystko ok.
u nas sa za darmo ale nie obowiazkowe.
Ale coś złego się dzieje ???
podobno duzo z tych dziewczynek ma problem z plodnoscia w doroslym zyciu, to taki odlegly skutek, filmik pokazuje te, ktore po zaszczepieniu przestaly normalnie zyc, maja jakies bole, stany depresyjne itp... dawno to bylo , nie pamietam dokladnie, faktem jest, ze wystraszylam sie tym bardziej, ze to chroni przed jednym wirusem a ich jest ogrom.
straszny temat te szczepienia, jak nie zdecydujesz to ogromny stres, jednej i drugiej decyzji mozna gorzko zalowac...
 
u nas sa za darmo ale nie obowiazkowe.

podobno duzo z tych dziewczynek ma problem z plodnoscia w doroslym zyciu, to taki odlegly skutek, filmik pokazuje te, ktore po zaszczepieniu przestaly normalnie zyc, maja jakies bole, stany depresyjne itp... dawno to bylo , nie pamietam dokladnie, faktem jest, ze wystraszylam sie tym bardziej, ze to chroni przed jednym wirusem a ich jest ogrom.
straszny temat te szczepienia, jak nie zdecydujesz to ogromny stres, jednej i drugiej decyzji mozna gorzko zalowac...

No tak racja
Ja miałam podejrzenie raka szyjki wiec chciała bym zaoszczędzić moim córkom tego strachu ale teraz nie chce tez zaszkodzić
Może się wstrzymam kurczę faktycznie ciężki temat
Głowa mi pęka plamie cały czas tak jak na sam koniec okresu jedna podpaska cały dzień człowiek był młodszy nic się nie działo od okresu do okresu teraz to takie pomieszane wszystko. Czuje w sobie ze mi czegoś brakuje a kiedy słyszę te świąteczne piosenki to czasem ryczeć mi się chce wahania nastroju typowy objaw na @ niby pogodziłam się z tym ze to koniec mówię ze nke chce a później to wraca 🤦🏻‍♀️i jak to ogarnąć? Nie wiem.
 
A jakie badania zrobiłaś ???

Ja miałam takie plamienia długo, chyba jakoś 6 miesięcy aż się anemii nabawiłam. Zrobiłam cytologia - 2 grupa, zrobiłam kolposkopię - stan zapalny bez komórek nowotworowych i niedawno łyzeczkowanie i dopiero teraz diagnoza - polipy endometrialne. Teraz drugi cykl jest w miarę ok więc może właśnie mi je usunęli przy okazji szukania przyczyny ;)
 
Ja miałam takie plamienia długo, chyba jakoś 6 miesięcy aż się anemii nabawiłam. Zrobiłam cytologia - 2 grupa, zrobiłam kolposkopię - stan zapalny bez komórek nowotworowych i niedawno łyzeczkowanie i dopiero teraz diagnoza - polipy endometrialne. Teraz drugi cykl jest w miarę ok więc może właśnie mi je usunęli przy okazji szukania przyczyny ;)

Ja dziś myślałam o kolposkopi i podjade do tego lekarza który mi robił ja zrobić plus on ma w tej dziedzinie dobra opinie może coś faktycznie mi się dzieje dziwnego i to blokuje coś
 
Dziś śladowe widzę plamienia kurde jakby okres szybki ?? Kropla krwi później brązowe dziś już spokój nawet brzuch mnie nie boli
Wzięłam luteinę nie zaszkodzi a jak coś to poziom progesteronu poprawi i okres jak mam dostać to dostanę ..
 
Dziś śladowe widzę plamienia kurde jakby okres szybki ?? Kropla krwi później brązowe dziś już spokój nawet brzuch mnie nie boli
Wzięłam luteinę nie zaszkodzi a jak coś to poziom progesteronu poprawi i okres jak mam dostać to dostanę ..
Kiedy masz czy miałaś dostać okres? Już jest po terminie?
 
reklama
witajcie kochane,zaglądam do Was,czytam i grzecznie czekam u mnie co bedzie dalej,jak juz pisalam wczesniej "rozciekłam się w 18 tc" poleciałam do ginekologa,zbadal,dal leki,dal na badania,leki juz skonczone( cyclonamine i orgametril),okresu brak,badań nie zrobiłam,bo mam czekać na okres i wtedy je zrobić,wiec cierpliwie czekam,ale myślę czy czasami nie zrobić jakiegoś testu
 
Do góry