reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja poronilam tyle razy że 😱😱😱dobrze dla mnie ze na wczesnym etapie 6-7tyg.
Na późniejszym to już sobie nie wyobrażam w 2 trymstrze😥
Całe uczucie przelałam na psiaka mojego małego bo cora już duża.
A ju chyba potrzebuje nianczyc🤪
 
reklama
U mnie zaczęła się akcja porodowa gdyby to było pow 20 tyg by ratowali a tak kazali rodzic do dupy niby przez krwiaka tez pracowałam bo musiałam
U mnie nikt nie miał pretensji do mnie tylko dla każdego to było nic po prostu stało się .. kobieta czeka na ten 2 trymestr bo myśli ze zagrożenie jest już minimalne no i w tym minimalizmie się spotkałam. 13 lat temu poroniłam na samym początku i tak to mnie nie bolało jak teraz zaraz zreszta zaszłam w ciąże i chyba to było moje lekarstwo.
Nie poddawaj sie na pewno wkrutce sie uda przeciez wtedy sie udalo to teraz tez sie uda.
 
Ja poronilam tyle razy że 😱😱😱dobrze dla mnie ze na wczesnym etapie 6-7tyg.
Na późniejszym to już sobie nie wyobrażam w 2 trymstrze😥
Całe uczucie przelałam na psiaka mojego małego bo cora już duża.
A ju chyba potrzebuje nianczyc🤪
Ja tez wiele razy poronilam.Moje corki tez sa dorosle brakuje mi dzieciaczka.
 
Ja tez wiele razy poronilam.Moje corki tez sa dorosle brakuje mi dzieciaczka.
Kochana ciesz się że masz córki bo ja tylko mam jedną. Może aż jedna może tylko jedna- różnie można myśleć.
A Ty teraz się starasz czy diagnozujesz?
Trzymam kciuki.
Ja to już się śmieje że moje drugie to moja suczka Jack Russel 15miesieczna😀
 
Kochana ciesz się że masz córki bo ja tylko mam jedną. Może aż jedna może tylko jedna- różnie można myśleć.
A Ty teraz się starasz czy diagnozujesz?
Trzymam kciuki.
Ja to już się śmieje że moje drugie to moja suczka Jack Russel 15miesieczna😀
Jedna od meza a druga moja wspolnego nie mamy.
 
Tak sobie myśle od kilku dni ze chyba założę spirale bynajmniej co miesiąc nie będę tego przechodzić co od roku przechodzę.. zaczynam żałować tej decyzji o ciąży podjętej rok temu
Nie czułam bym dziś tego co czuje i moje życie było by takie jakie było ... a od roku jestem inna osoba. Jak to było w piosence perfect Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść [emoji4]

Ja też myślę o antykoncepcji tylko u nas to może przynieść odwrotny skutek bo w czasach co mieliśmy się zabezpieczać zaliczyliśmy dwie wpadki :)
 
reklama
Do góry