reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
A no to czekaj grzecznie i się nie denerwuj :) teraz by się przydało morze Świętego spokoju :*

Przydało by mi się to morze spokoju
Nie mogę nic na święta szykować bo moj maz wymyślił sobie malowanie ścian i krząta mi się facet po domu kurde [emoji36][emoji36]mógł by już to skończyć mówiłam żeby to po świętach robić to nie, ech dobrze ze ten rok się już kończy [emoji4]
 
Wszystko jest takie pogmatwane niby już odpuszczam a później jest ta myśl z tylu głowy ze może jednak 🤦🏻‍♀️i to zawirowanie w tym cyklu nie wiem co to było jest już nie mogę ale to przez stres raczej. Człowiek był młodszy wystarczyło raz i było a teraz rok i nic [emoji846]przytłaczają mnie te święta coś w tym roku.
 
reklama
Oj to razem mamy podobny nie dość ze kasa to jeszcze te starania i kryzys wieku chyba[emoji4]te 5 dni będą dla mnie wiecznością i pewnie dostanę okres 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️a jak się czujesz wszystko ok ??
Tak, czuję się w porządku. Dostałam od znajomej wózek, z fotelikiem, zawiozłam do mamy na przechowanie, zarezerwowałam sobie paczkę ciuszków we Wrocławiu, odbiorę jak będę po wyniki amnio. Paczka fajnych rzeczy za 50 zł do tego dwa laktatory, wkładki, woreczki, zabawka i chusta gratis :) ZUS podejrzewa mnie o niezasadne zatrudnienie, musiałam dzisiaj składać wyjaśnienia o to o marne 1000 zł z połowy etatu...
Jeszcze byłam wczoraj u dentysty, kolejny wydatek, ale nie chciałam stracić terminu.

Czekanie najgorsze. Czekam wciąż na pełne wyniki amiopunkcji. Oby już tam nic nie wyszło....
 
Do góry