reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
A ja dziewczyny od tych wszystkich witamin i cydow na kiju do lykania to mam świąd szyji i głowy. Raczej przesadzilam z sublementami bo:witaminy b, d, e, koenzym q10, c, cynk, accard i metformine.
I mam swiad😬idzie się wsciec😬
Kochana ja dostałam uczulenia i wszystko mnie piekło od wit.B complex...kazda z nas jest inna i na kazdy nawet suplement diety inaczej reagujemy. Ale mnie to tak wysypało i szczypało ze nawet dnia bym nie wytrzymała...zaraz brałam calcium na odczulenie i przeszło w kilka minut. Od tamtego razu wiem ze akurat wit b complex brac nie moge i teraz zaczynam brac wit.B6 i B12.
 
Ja w to nie wierze już [emoji24][emoji24][emoji24]jak widzę takie coś to już myśle ze nawet jak się udało to i tak taki początek nie wróży nic dobrego☹️
No staram się nie stresować [emoji4]
no wiesz ! u mnie byly nawet chwile gdy krwawilam az mi slabo bylo, potem przechodzilo. cuda dziwy a efekt koncowy wlasnie ciagnie mnie do drzwi , na spacer chce!
 
no wiesz ! u mnie byly nawet chwile gdy krwawilam az mi slabo bylo, potem przechodzilo. cuda dziwy a efekt koncowy wlasnie ciagnie mnie do drzwi , na spacer chce!

Cudnie [emoji8][emoji8]to idź mama na spacerek
Ja z moja starsza na bilansie jestem i chyba muszę do ginekologa dziecięcego podejść bo ona ma jakieś upławy może stan zapalny z basenu
I dowiedziałam się ze jest w programie na szczepienie Hpv także myśle ze z tego skorzystamy
 
Cudnie [emoji8][emoji8]to idź mama na spacerek
Ja z moja starsza na bilansie jestem i chyba muszę do ginekologa dziecięcego podejść bo ona ma jakieś upławy może stan zapalny z basenu
I dowiedziałam się ze jest w programie na szczepienie Hpv także myśle ze z tego skorzystamy
ja poczytalam , ogladalam filmik o dziewczynach po tym szczepieniu i odpuscilam, u nas szczepia tez chlopcow tym, tez zrezygnowalam.
 
reklama
Kochana ja dostałam uczulenia i wszystko mnie piekło od wit.B complex...kazda z nas jest inna i na kazdy nawet suplement diety inaczej reagujemy. Ale mnie to tak wysypało i szczypało ze nawet dnia bym nie wytrzymała...zaraz brałam calcium na odczulenie i przeszło w kilka minut. Od tamtego razu wiem ze akurat wit b complex brac nie moge i teraz zaczynam brac wit.B6 i B12.
Ja już poszłam grubo wzięłam lek lek odczulajacy😬
 
Do góry