reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć Dziewczyny 😃
dla tych, które mnie nie znają to tak w skrócie zakończyłam starania o drugie dziecko. Jestem chyba forumową "weteranką" w tej walce od 2016 roku, niestety bez rezultatów. Musiałam w końcu zdecydować, że czas odpuścić, bo psychicznie po ludzku "wysiadałam". Zaglądałam na forum ze względu na @Maja75 bo bardzo Jej kibicowałam podczas ciąży. Strasznie się cieszę, że ma synusia już przy sobie 😘
Wam wszystkim życzę owocnych starań, zdrowych maluszków i wszystkiego najlepszego.
 
Cześć Dziewczyny 😃
dla tych, które mnie nie znają to tak w skrócie zakończyłam starania o drugie dziecko. Jestem chyba forumową "weteranką" w tej walce od 2016 roku, niestety bez rezultatów. Musiałam w końcu zdecydować, że czas odpuścić, bo psychicznie po ludzku "wysiadałam". Zaglądałam na forum ze względu na @Maja75 bo bardzo Jej kibicowałam podczas ciąży. Strasznie się cieszę, że ma synusia już przy sobie 😘
Wam wszystkim życzę owocnych starań, zdrowych maluszków i wszystkiego najlepszego.
Znamy,Znamy i goraco pozdrawiamy :)
Kochana ja tez juz jestem zrezygnowana...i...gdyby nie mój maz to juz dawno bysmy sie nie starali...
Tez pisałam juz wczesniej ze koniec staran ale jak wyzej pisalam moj maz nie pozwoli na to...z jednej strony dobrze a z drugiej ja tez juz jestem mega zmeczona tymi staraniami...
Wyniki mam wszystkie dobre..moj maz tak samo a i tak nic nie wychodzi...
Od tego cyklu zaczelam suplementacje na nowo i chyba wprowadze progesteron,ale nie mam go za duzo,bo zaledwie kilka tabletek dopochwowych a tu w Uk lekarze nie przepisuja tego leku :(
 
reklama
@Luna 33344 znam to, znam. Małe rączki a umysł jak dorosłego 😇
wiesz myślę o tym żeby gdzieś na tydzień wyjechać. Jakieś spa w górach, nad morzem. Tak mi się marzy....
 
Ostatnia edycja:
Do góry