reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Rozumiem cie bo przezywam to samo_Od poronienia moje zycie zmienilo sie o 360 .Nie ciesxy mnie juz nic ,zamknelam sie w sobie.Pierwsze miesiace to w ogole dramat ciagle plakalam terax juz mniej .Maz czasami mnie nie rozumie ale wspiera .Przy corkach staram sie byc wesola ale one widza ze cos jesy nie tak bo sa juz prawie dorosle.
Mi się też wydawało że jest lepiej, do wieczora jak przyszły wyniki AMH. Wpadłam w taką histerii i uświadomiłam sobie że ja nic a nic nie pogodziłam się z tym że już koniec...
Trudne. To. Moja córka ma 5 lat i mówi do męża. Mama strasznie rano płakała....
Nawet jak zamykam się gdzieś, ona wie...
Córka :(
 
Wkur..mnie to ze namawiaja na te sxczrpionki ale nic nie mowia o skutkach ubocznych wlasnie takich ze niektore kobiety juz nie moga zajsc w ciaze.!
Radzę Ci z takim mrl jak masz nie szczepić się.
Te szczepionki chyba blokują u niektórych osób zachodzenie
Nie jestem jedynym przykładem. Popytaj na forum poronienia nawykowe.
Poszukaj lepiej lekarza który wpisze Ci accofil albo sterd wysoka dawkę.
 
Mi się też wydawało że jest lepiej, do wieczora jak przyszły wyniki AMH. Wpadłam w taką histerii i uświadomiłam sobie że ja nic a nic nie pogodziłam się z tym że już koniec...
Trudne. To. Moja córka ma 5 lat i mówi do męża. Mama strasznie rano płakała....
Nawet jak zamykam się gdzieś, ona wie...
Córka :(
Dzieci sa modrzejsze niz myslimy.Tez jak corka byla mlodsza moze w wieku twojej to tez mialam taka sytuacjie bo jeszcze bylam z pierwszym mezem a nam sie totalnie nie ukladalo i tez byl wieczor i plakalam z jakiegos powodu a ona juz miala spac w lozku.Obudzila sie i te male raczki zawiesla mi na szyji i powiwdziala mamo nie placz bo ja tez bede plakac..U mnie teraz jest tak ze nie odzywam sie za duzo nie mam ochoty z nikim rozmawiac to jest bezradnosc a od srody juz w ogole.
 
Rozumiem cie bo przezywam to samo_Od poronienia moje zycie zmienilo sie o 360 .Nie ciesxy mnie juz nic ,zamknelam sie w sobie.Pierwsze miesiace to w ogole dramat ciagle plakalam terax juz mniej .Maz czasami mnie nie rozumie ale wspiera .Przy corkach staram sie byc wesola ale one widza ze cos jesy nie tak bo sa juz prawie dorosle.
[/QUOTE
Ja jestem po 6 poronieniach wczesnych w ciągu 2lat.
Psycha siadla już dawno.
Mam córkę i ukochanego psa,
Uciekam w podróże ile się tylko da.
Pracuje z malymi dziecmi i ciągle siedzi we mnie pytanie:czemu nie mogę mieć drugiego dziecka....
Jakieś fatum.... Piszecie o tym AMH to o niczym nie świadczy w praktyce:
Moje jest chyba 5(w tabelce do wieku jest najwyższe z możliwych).
Nie mam policystycznych jajników!!!
Co cykl czuje owulacje(już po minitach nie latam bo zawsze jest super).
Po owulacji do 24dc czuje mocno bolące piersi a potem od 25 dc już mniej bolą i okres koło 28dc i tak co cykl.
Poszłabym do lekarza po leki uspokojajace to mieszkam w De i to nie takie proste.
Chętnie bym wzięła cos na sen żeby się wyspać i nie myśleć tyle.
 
Radzę Ci z takim mrl jak masz nie szczepić się.
Te szczepionki chyba blokują u niektórych osób zachodzenie
Nie jestem jedynym przykładem. Popytaj na forum poronienia nawykowe.
Poszukaj lepiej lekarza który wpisze Ci accofil albo sterd wysoka dawkę.
Wlasnie twoja historia i jeszcze kilku dziewczyn dala mi do myslenia.Ostatnio ogladalam wypowiedz dr z kliniki ze te szczepionki nie sa dla wszystkich ze wlasnie duzo kobiet nie zachodzo po nich.Pisalam wczoraj do mojego gina i odpisal ze moze dr Sydor przepisze mi acvofil.Ale to byc moze ..A w srode przekonalam sie ze te szczepionki leca hurtowo.
 
Nadja moim zdaniem lekarx ktory nie mowi o skutkach ubocznych i nie potrafi zaproponowac innego leczenia jezeli pacjentka nie chce sie szczepic to zaden specjalista.Co innego jezeli kobieta podchodzi do in vitro to nie musi sie martwic ale u nas nie ma takiej opcji.
 
reklama
Do góry