reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

luna atwoj gin nie moze ci przepisac >?
Wczoraj pisalam z nim najpierw sie zgodzil ale po chwili odpisal ze mam jeszcze sprobowac u dr Sydora ponoc on nie robi problemow.A jezeli on sie nie zgodzi to bede bardziej upierdliwa tym bardziej ze on pracuje w gyncentrum i jest specjalista od in vitro to nie powinno byc dla niego problemem.Mysle ze bardziej tu chodzi o solidarnosc miedzy lekarzami zeby nie robic sobie na wzajem konkurencji.
 
reklama
a wiesz ze cos w tym jest
najpierw moja ginka nie chciala mi nic dac nawet nie za bardzo spojrzala na wyniki immunologii bo zleciala je immunolog ale ona zawalu dostala i bylo wiadomo ze nie mam do kogo isc z tymi wynikami to ginka w koncu sama zdecydowala o leczeniu i przepisala mi leki ... :O :O noszzz
tylko moze nie o konkurencje tu chodzi tylko odpowiedzialnosc ..
 
magda a sprawdzalas po zastrzyku czy faktycznie pekl ?
co z progesteronem ? badalas go czy jest w porzadku ?
jak z poziomem homocysteiny i witamin . biezesz cos ? D ? C ? B12 ? B6 ?
w naszym wieku organizm trzeba juz wspomagac bardziej niz kilka- kilkanascie lat temu

Właśnie on nie był pewny czy pękł wyglądał jak flak i był mniejszy. Biorę magnez z wit b6 wit d3 mi się skończyła w progesteron ma dobry mięs temu robiłam było 15,0 jakoś tak moj lekarz twierdzi ze u mnie jest ok tym bardziej ze bez problemu rok temu zaszłam w ciąże
 
Wiesz on twierdzi ze dzieci już ma i nic na sile robić nie będzie. Jeśli dziecko mamy mieć to będzie a jak nie to nie będzie. To dziwny człowiek trochę przechodzić chyba kryzys wieku nagle od kilku mięs chce być wolny w sensie robić co chce bo dzieci są duże czuć wiatr we włosach 🤦🏻‍♀️odbija mu chyba na stare lata.

Ahhh rozumiem,,/
 
a wiesz ze cos w tym jest
najpierw moja ginka nie chciala mi nic dac nawet nie za bardzo spojrzala na wyniki immunologii bo zleciala je immunolog ale ona zawalu dostala i bylo wiadomo ze nie mam do kogo isc z tymi wynikami to ginka w koncu sama zdecydowala o leczeniu i przepisala mi leki ... :O :O noszzz
tylko moze nie o konkurencje tu chodzi tylko odpowiedzialnosc ..
Tak ale mi sie wydaje ze oni na co dzien maja stycznosc z takimi rzeczami takze sa obeznani w koncu to sa problemy ginekologiczne zwiazane z immunologia to ze dochodzi do poronienia albo nie idzie w ogole zajsc takze musza cos wiedziec w tym temacie.Odpowiedxialnosc na pewno w raxie czego jakby cos poszlo nie tak .
 
Właśnie on nie był pewny czy pękł wyglądał jak flak i był mniejszy. Biorę magnez z wit b6 wit d3 mi się skończyła w progesteron ma dobry mięs temu robiłam było 15,0 jakoś tak moj lekarz twierdzi ze u mnie jest ok tym bardziej ze bez problemu rok temu zaszłam w ciąże
Ja tez mam dobry progesteron a dopiero zaczelam zachodzic z duphastonen od 16 dc.
 
reklama
Do góry