reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dopadła mnie nerwica ja już nie daje rady przez te wszystkie problemy.
Czuje się fatalnie serce bije nie równym rytmem coś w stylu kiedy się czegoś boimy rozkojarzona jestem nie wiem jak sobie z tym poradzić ??[emoji20]
A może jakiś terapeuta by Ci pomógł?? Czasami kilka spotkań może zdziałać cuda. Myślałaś o tym? Lub wyjazd, odpoczynek, ale to problemów nie rozwiązuje.
Polecam masaż, ja chodzę do tajek. One są w tym najlepsze 😊
 
A może jakiś terapeuta by Ci pomógł?? Czasami kilka spotkań może zdziałać cuda. Myślałaś o tym? Lub wyjazd, odpoczynek, ale to problemów nie rozwiązuje.
Polecam masaż, ja chodzę do tajek. One są w tym najlepsze [emoji4]

Terapeuta nie rozwiąże moich problemów [emoji4]urlopu w tym roku nie miałam żadnego i w tym roku raczej nic nie wypali ... muszę się sama ogarnąć ... za 4 dni mam mieć @ i dlatego mam te słabe dni ...
 
Terapeuta nie rozwiąże moich problemów [emoji4]urlopu w tym roku nie miałam żadnego i w tym roku raczej nic nie wypali ... muszę się sama ogarnąć ... za 4 dni mam mieć @ i dlatego mam te słabe dni ...
Wiem że takich problemów nie rozwiąże, ale czasami ktoś z zewnątrz potrafi zmienić nasze patrzenie na sprawy, potrafi wyrwać z błędnego koła myśli itd...
Tak czy inaczej mam nadzieję że ten stan opuści cię jak najszybciej, bo w takim dole idzie zwariować...
 
Może też listopadowa aura tak działa. Ja zaliczyłam 2 doby histerii bo @ przyszła.. Dziś też dół bo od wczorajszego wieczoru znam amh... Strasznie ciężko się poddać. Ja to samo czuję, świat mi się nie zawali bez drugiego dziecka a to uczucie żeby dalej walczyć i starać się paraliżuje normalne życie... Nie wiem co dalej. Znalazłam dietę na płodność. Jutro zaczynam inne odżywianie ;)
Hej.
Ja też tak bardzo pragnę drugie dziecko i nic z tego.
Od 4 lat walcze(teraz już właściwie dałam spokój)
U mnie AMH b. Dobre i co nic.
Same poronienia a teraz już nawet nie zachodze po. Szczepieniach limfocytami w Łodzi.
 
reklama
Hej.
Ja też tak bardzo pragnę drugie dziecko i nic z tego.
Od 4 lat walcze(teraz już właściwie dałam spokój)
U mnie AMH b. Dobre i co nic.
Same poronienia a teraz już nawet nie zachodze po. Szczepieniach limfocytami w Łodzi.

Mi się czasem wydaje ze dla lekarzy to normalne z tym ze ciężko nam zajść w ciąże i tak może nie starają się mocno pomoc ?? Nie wiem
Dziś mi ciut lepiej chociaż tak szaro jest na dworze ze chyba zapale wszystkie światła [emoji4]3 dni do @
 
Do góry