reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Wiem ze po do 20 któregoś dnia cyklu. Nie pamiętam ale postaram się sprawdzić i Ci odpisze dokładnie. Ja jedna pozamaciczna 18 lat temu , później nic dwa pełne procedury in vitro nic - ogólnie lipa i te komórki wyszły wysokie , dlatego ta immunologia - byłam w Lodzi , termin miałam za miesiąc , wyniki były jedne szybko , chyba nie dłużej niż 2 tygodnie . Możesz zadzwonić do apc analizy Łódź i podpytać się jak dlugo i który dzień cyklu.
Z tym encorton em to lekarz indywidualnie dobiera - ja od 10 dnia cyklu , miałam mieć jeszcze intralipid 3 serię ale po pierwszej spuchłam .Nie wiem czy to coś da , ale cóż może tym razem .
Po szukałam ale nie mam nigdzie informacji w którym konkretnie dniu , ale wyniki były dość szybko . Robiłam jeszcze inne i tak od września do grudnia , konsultacja luty i teraz pierwsza próba .Niestety ale boli mnie gardło , wiec trochę to mnie osłabiło.
 
Dziewczyny dostałam dzis@ w końcu,11 dni później teraz czekam na 5dc i zaczynam brać CLO oby się udało i było wszystko dobrze... zreszta będzie i tylko takie będę miała myśli :)
 
reklama
Do góry