reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej Kochane,
Test wyszedł bardzo dobrze. Ryzyko korygowane bardzo mocno zmniejszyło się w stosunku do podstawowego. Lekarz powiedział że nie ma żadnych wskazań do dalszej diagnostyki. Ale jest jedna ciekawostka - poziom mojej wolnej podjednostki beta hcg odpowiada ciąży trojaczej!!!!
Cholera wie dlaczego...
To super. Ja czekam do 23.04 na usg genetyczne a papy nie robię. W moim przypadku to bez sensu. Zresztą już z synem 4 lata temu nie robiłam.
 
reklama
Ja robiłam pappa i już nigdy więcej tego nie zrobię.. tego dnia maluszek miał wysokie bicie serca usg wyszło genetyczne super i to u dwóch lekarzy test wyszedł zły ZD plus to serce matko to co ja przeżywałam :( i dopiero kiedy straciłam maluszka odebrałam testy z krwi te DNA i był zdrowy zupełnie serduszko później tez biło dobrze po prostu ja chyba się stresowałam i tak wyszło wszystko z tym testem... Jeśli uda mi się zajść w ciąże to na pewno testu nie zrobię tylko usg genetyczne .
No tak dziecko wyczuwało, że Ty się stresowałam.Mój lekarz powiedział, że usg może wyjść źle,jak będzie coś nie tak to wyśle mnie na amniopunkcję. Jak tu człowiek ma się nie denerwować. Mam 6.05 Pappa, 20.05 wizyta u genetyka.
 
Wiesz co mi moj gin powiedział ze teraz jemu usg genetyczne wystarczy tym bardziej ze on sam je wykonuje no i przeżył to wszystko razem ziemna. Nie myśl kochana nie czytaj nic ja za dużo czytałam nakrecalam się to było nie potrzebne .
Buziaki dla Ciebie i dziękuję za słowa otuchy. Pozdrawiam serdecznie
 
No tak dziecko wyczuwało, że Ty się stresowałam.Mój lekarz powiedział, że usg może wyjść źle,jak będzie coś nie tak to wyśle mnie na amniopunkcję. Jak tu człowiek ma się nie denerwować. Mam 6.05 Pappa, 20.05 wizyta u genetyka.
Będzie dobrze ... ja bym w tedy mie robiła amniopunkcji bałam się bo miałam dużego krwiaka wiec zdecydowałam się na te Dna... będzie dobrze nie stresuj się wiem ze łatwo się mówi ale strach ma duże oczy.
 
Będzie dobrze ... ja bym w tedy mie robiła amniopunkcji bałam się bo miałam dużego krwiaka wiec zdecydowałam się na te Dna... będzie dobrze nie stresuj się wiem ze łatwo się mówi ale strach ma duże oczy.
No ja w październiku co straciłam miałam krwiaka i odklejała mi się kosmówka. Teraz wszystko jest dobrze ,ale i tak się martwię.Każda z nas się martwi.
 
Aga, a ile masz lat jeśli możesz napisać. Ja mam badania Pappa 6.05 i usg genetyczne jednego dnia.
Mam prawie 46 lat, a poprzednie dziecko rodziłam w wieku 42 lat.
I zauważyłam zmianę w postawie mojego lekarza. Jak wcześniej byłam w ciąży to dużo ze mną rozmawiał na temat wad genetycznych i zagrożeń. A teraz mi mówił, żebym się nie przejmowała wiekiem, on najstarszą pacjentkę , którą prowadził miał w wieku 49 lat i zdrowe dziecko ;)
 
Mam prawie 46 lat, a poprzednie dziecko rodziłam w wieku 42 lat.
I zauważyłam zmianę w postawie mojego lekarza. Jak wcześniej byłam w ciąży to dużo ze mną rozmawiał na temat wad genetycznych i zagrożeń. A teraz mi mówił, żebym się nie przejmowała wiekiem, on najstarszą pacjentkę , którą prowadził miał w wieku 49 lat i zdrowe dziecko ;)
No mój ginekolog mi mówił, że ostatnio miał 47 letnią kobietę. Ja chyba pójdę prywatnie na usg gdy będę w 12 tyg przed testem Pappa,.
 
reklama
Tak ja tez się staram ... dziś mam 40dc brak@ 3 dzień po odstawieniu duphastonu czuje się bardzo zle albo płacze albo jestem nerwowa :( mam po mału dość ... w takich chwilach wracają te myśli ze była bym już prawie w 30 tc i jej nie ma... kurczę nie wiem dlaczego tak mam z tym okresem???
Magda zapytaj lekarza o clostibegyt co ja brałam od razu zaszłam w pierwszym cyklu.To jest lek, który tworzy więcej pęcherzyków. Brałam tylko po pół tabletki.
 
Do góry