reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A ja dzisiaj na 19 idę na usg. Ostatnio byłam 2 tyg. temu. Czekanie na usg w pierwszych tygodniach ciąży strasznie się dłuży ...
Masz rację, oszaleć można. Ja miałam tydzień temu, No i za tydzień będę spokojniejsza chociaż trochę jak zobaczę, że wszystko ok
 
reklama
Po moich doświadczeniach też wolę sprawdzać częściej. Z jednej strony nic to nie zmieni, ale ja nie lubię nakręcać się pozytywnie , a potem rozczarowć się. Wolę realnie patrzeć na sytuację. W ostatniej ciąży dopiero na usg genetycznym dowiedziałam się , że ciąża się nie rozwija. Ale zatrzymała się na wcześniejszym etapie, gdyż nawet nie było odpowiednich struktur. Przez miesiąc nie miałam usg, bo zaufałam lekarce , że wszystko jest ok. Potem czułam ogromne rozczarowanie.
Tak więc teraz idę sprawdzić wcześniej.
 
Ja idę zaraz zbadać swój progesteron ciekawa jestem jak to u mnie wyglada. Dam znać jak będzie wynik.
Oczywiście znowu mnie zalało trochę w nocy kilka razy wstawałam wymieniać wkłady wielkie extra wręcz ... oby to był ostatni okres a następny za 9 miesięcy :)
 
Po moich doświadczeniach też wolę sprawdzać częściej. Z jednej strony nic to nie zmieni, ale ja nie lubię nakręcać się pozytywnie , a potem rozczarowć się. Wolę realnie patrzeć na sytuację. W ostatniej ciąży dopiero na usg genetycznym dowiedziałam się , że ciąża się nie rozwija. Ale zatrzymała się na wcześniejszym etapie, gdyż nawet nie było odpowiednich struktur. Przez miesiąc nie miałam usg, bo zaufałam lekarce , że wszystko jest ok. Potem czułam ogromne rozczarowanie.
Tak więc teraz idę sprawdzić wcześniej.
Kochana masz racje tez bym częściej chodziła bo wiem co się czuje i myśli... ja teraz jak się uda być w ciąży to na pewno zrezygnuje z pracy tym razem mam wszystko ułożone nie będę ryzykować
Ściskam cie mocno ❤️❤️
 
No mój ginekolog mi mówił, że ostatnio miał 47 letnią kobietę. Ja chyba pójdę prywatnie na usg gdy będę w 12 tyg przed testem Pappa,.
Witam! Jestem tu nowa i dołączę się do wpisów. W maju skończę 40 lat. Myłam już na 1 usg prenatalnym i pappa. Po mimo wielkiego stresu wyszło ok. Przez wiek wyniki początkowo kiepskie, ale po badaniu z krwi wynik się poprawił. Teraz czekam na badanie połówkowe :) pozdrawiam
 
Ponawiam pytanie dziewczyny, czy ktoś wie dlaczego mam strasznie wysoki poziom wolnej podjednostki beta hcg? Ponad 5 MoM....lekarz powiedział że takie poziomy są przy trojaczkach.....
 
Witam! Jestem tu nowa i dołączę się do wpisów. W maju skończę 40 lat. Myłam już na 1 usg prenatalnym i pappa. Po mimo wielkiego stresu wyszło ok. Przez wiek wyniki początkowo kiepskie, ale po badaniu z krwi wynik się poprawił. Teraz czekam na badanie połówkowe :) pozdrawiam
To super trochę dla mnie to pocieszenie. Buźka pozdrawiam
 
reklama
Do góry