reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Gratulacje! Cieszę się ze wyniki z USG masz dobre, a serduszko tak jak mówisz pewnie dzidzia odbiera twój stres. Ja mam jutro i jak sie denerwuję to masakra jakaś. Czuję że noc będzie nie przespana. Ważne że leżenie tobie pomaga i krwiak się zmniejsza. Trzymam kciuki za was.
 
reklama
Gratulacje! Cieszę się ze wyniki z USG masz dobre, a serduszko tak jak mówisz pewnie dzidzia odbiera twój stres. Ja mam jutro i jak sie denerwuję to masakra jakaś. Czuję że noc będzie nie przespana. Ważne że leżenie tobie pomaga i krwiak się zmniejsza. Trzymam kciuki za was.
Wiem co czujesz miałam do samo obudziłam sie o 3:30 i koniec snu myśli i myśli .. az w telefonie włączyłam film w tedy zasnęłam na chwilkę ... myśle wszystko będzie dobrze.. czekam jutro na informacje od Ciebie
 
Już po badaniach usg wyszło bardzo dobrze No tylko ze za szybko biło serduszko i w tym kierunku poszły badania .. albo wada albo mój stres , stawiam na mój stres wczoraj był ogromny i ono pewnie do teraz dochodzi do siebie , krwiak sie regeneruje .. małych ma ponad 6cm i mam 12 i 6 dni czyli przyspieszył z rośnięciem :) bardzo ładnie rosnie :) krew za tydz będzie wynik . Dziś idę do mojego gin bo on tez chce sprawdzić . Także to dobre wieści myśle ? :) jeszcze trochę i ogłosze te nowinę .. w poczekalni było kilka kobiet w moim wieku i stsdze i wiecie co? Ludzie są okropni bo spotykają sie kobiety z pojęciem patologia bo rodzi 4 dziecko !! Nóż kurde!!! Czy ludzie to z zazdrości gadają ?? Ja tez rodzic bede 4 dziecko i fajnie :) ;) nie jestem w ciąży dla 500+ czy " emerytury" ale ludzkość jest taka jaka jest. Ludzie zawsze lubieli gadać i gadać bedą ...
To bardzo dobra wiadomość. Na pewno to serducho to wczorajszy stres. Wszystko będzie dobrze. Tak trzymaj. Teraz tylko do przodu. A ja Cię gonie - moze w tym cyklu uda mi się chociaż ruszyć z lini startu :-D
 
Nie jest dobrze jest słabo :( mam podwyższony trisomie 13 ryzyko skorygowane mój gin martwi sie rytmem serca tachykardie może mieć ale to mniejsze zło ... czekam na test z krwi bardzi sie martwię boje sie .., bo może to być zespół pataua czyli bez szans :( oby nic nie było złego ... nie wytrzymam tego nie udzwigne ...
 
Nie jest dobrze jest słabo :( mam podwyższony trisomie 13 ryzyko skorygowane mój gin martwi sie rytmem serca tachykardie może mieć ale to mniejsze zło ... czekam na test z krwi bardzi sie martwię boje sie .., bo może to być zespół pataua czyli bez szans :( oby nic nie było złego ... nie wytrzymam tego nie udzwigne ...
Magda z tego co czytałam najlepiej z wynikami umówić się do genetyka. Gdzieś na forum dziewczyny pisały, że wynik wskazywał na poważną chorobę a interpretacja genetyka rozwiała wszelkie obawy. No ale to na USG mówili Ci że ok a gin zobaczyła co innego ???
 
Nie jest dobrze jest słabo :( mam podwyższony trisomie 13 ryzyko skorygowane mój gin martwi sie rytmem serca tachykardie może mieć ale to mniejsze zło ... czekam na test z krwi bardzi sie martwię boje sie .., bo może to być zespół pataua czyli bez szans :( oby nic nie było złego ... nie wytrzymam tego nie udzwigne ...
Zrób nifty albo harmony. Wyniki są dość szybko.
 
Nie jest dobrze jest słabo :( mam podwyższony trisomie 13 ryzyko skorygowane mój gin martwi sie rytmem serca tachykardie może mieć ale to mniejsze zło ... czekam na test z krwi bardzi sie martwię boje sie .., bo może to być zespół pataua czyli bez szans :( oby nic nie było złego ... nie wytrzymam tego nie udzwigne ...
Ryzyko trisomii 13 wynika z pappa?
 
reklama
Ja już nic nie rozumie mam mentlik w głowie już .. ta lekarz co robiła mi ten genetyczny usg mówiła ze jest Ok mój tez mówił ze w usg nie widzi żadnych wad bo jest wszysyko w normie i maluch ma wszystko dobrze rozwinięte tylko to serduszko bije za szybko .. martwi go tylko podwyższone trisomia13 jest 1:162 wiec mam czekać na dzisiejszy wynik jesli mi tam zaleca dalsze badania to oczywiście te płatne zrobię .. strasznie sie boje , mam wyzuty do samej siebie ze jednak to nie jest odpowiedni wiek i przez moja chęć i pragnienie dziecka może cierpieć ono ja .. albo najgorsza z najgorszych rzeczy będzie :( chociaż w głębi w sobie czuje ze to będzie miało dobre zakończenie i ten maluszek będzie ze mna w czerwcu .. być może to dziewczynka :) a one są silne tak bardzo chcemy siebie .. tydzień czekania za dwa tyg idę do lejarza zreszta mówił mi ze jesli bede nerwowa miała obawy co kolwiek mam
dzwonić albo na dyżur do niego jechać do szpitala... on jest taki wiecie ludzki życzliwy i szczery.
 
Do góry