reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No wlasnie 2%prawidlowych to bardzo malo:szok:chociaz moze ma jeszcze gorzej to wyniki z przed roku a ns tych wynikach zachodzilam:o
Z pierwszej ciazy corka 12lat.
A teraz od 3 lat taka masakra poronienia a teraz juz nawet zajsc nie idzie:oA Wy ile sie staracie?
Jest ktos jak ja ?od 8 miesiacy nic:no2:
 
reklama
Ja w tym cyklu jeszcze naturalnie - jak sie nie uda to przełamie ten strach i pójdę do mojej gin mówiąc wprost, że pragne jeszcze jednego dziecka i ma mi pomóc :) Mam nadzieję że nie stchórzę i nie zabraknie mi asertywności :-D syndrom "co ludzie powiedzą" :-D :-D
 
Dziewczyny leżę i czuje ze odleżyny mi sie robią :) ale plamienie jest malutkie wiec luz poleze jeszcze, jutro umówię sie na wizytę .
Kochane koleżanki starające sie dzidziusia nie poddawajcie Sie ! Przyczyna przez która cieżko jest wam zajść w ciąże nie zawsze jest po naszej stronie jesli plemniki są słabe wolne to nie dobiegają do celu , nie wiem co w tedy sie robi ? Ale lekarz powinien wiedzieć . Opinie osób 3 olewać trzeba bo większość myśli ze już za późno jak młoda dziewczyna to za młoda olać to!! Nasze dzieci nasze życie :) ja nawet nikomu jeszcze nie mówiłam tylko kilka osób wie bo u mnie to ciagle coś wychodzi .... jak będzie już bezpiecznie ogłoszę wszem ze jestem w ciąży :) ściskam was mocno i piszcie bo wierzcie mi wszystko mnie już boli od leżenia Haha
Leż leż i nie marudź. :-) przesyłka dotarla :-*
 
No wlasnie 2%prawidlowych to bardzo malo:szok:chociaz moze ma jeszcze gorzej to wyniki z przed roku a ns tych wynikach zachodzilam:o
Z pierwszej ciazy corka 12lat.
A teraz od 3 lat taka masakra poronienia a teraz juz nawet zajsc nie idzie:oA Wy ile sie staracie?
Jest ktos jak ja ?od 8 miesiacy nic:no2:
My od końca czerwca. Tak nas naszło :-)
 
Ja w tym cyklu jeszcze naturalnie - jak sie nie uda to przełamie ten strach i pójdę do mojej gin mówiąc wprost, że pragne jeszcze jednego dziecka i ma mi pomóc :) Mam nadzieję że nie stchórzę i nie zabraknie mi asertywności :-D syndrom "co ludzie powiedzą" :-D :-D
Przestań ...to Twoje życie :) Moja gin zareagowała bardzo fajnie aż się chciało z nią rozmawiaći planować. Pan sławny doktor z kliniki LN za to kubeł swoich faktów..także poczułam się jak kolejny przypadek w jego karierze (statystycznie nieciekawy) ... i wiesz co , olałam go. Nawet jeśli podejmę próbę invitro to nie u niego...
 
Jak tu chwilkę sie pocieszę to zaraz znowu klaps :( kurde leżę plackiem wstaje tylko do wc i dziś wstalam zrobić kanapkę i okno zamknąć ... znowu mi więcej leci ale nie krwi na szczęście i taki twardy brzuch mi sie wydaje robi. Zaraz nocnik każe kupić sobie :) boli mnie trochę ten brzuch .
 
Jak tu chwilkę sie pocieszę to zaraz znowu klaps :( kurde leżę plackiem wstaje tylko do wc i dziś wstalam zrobić kanapkę i okno zamknąć ... znowu mi więcej leci ale nie krwi na szczęście i taki twardy brzuch mi sie wydaje robi. Zaraz nocnik każe kupić sobie :) boli mnie trochę ten brzuch .
Po co nocnik wspomoż się pampersem[emoji38]
...z jednej strony współczuję Ci tego lezenia no ale siła wyższa, a z drugiej to tez bym tak sobie troszkę poleżała, pospała, poczytała i jeszcze obiad by mi przyniesli, w ciszy tv obejrzała ale może tylko tak ze dwa dni...wiec rozumiem Cię.
 
No wlasnie 2%prawidlowych to bardzo malo:szok:chociaz moze ma jeszcze gorzej to wyniki z przed roku a ns tych wynikach zachodzilam:o
Z pierwszej ciazy corka 12lat.
A teraz od 3 lat taka masakra poronienia a teraz juz nawet zajsc nie idzie:oA Wy ile sie staracie?
Jest ktos jak ja ?od 8 miesiacy nic:no2:
U nas starania poszły szybko. Jeden cykl bach, drugi dzień poprawka i właśnie tule teraz śpiąca moja poprawkę ze smokiem w ustach[emoji38]
 
reklama
Po co nocnik wspomoż się pampersem[emoji38]
...z jednej strony współczuję Ci tego lezenia no ale siła wyższa, a z drugiej to tez bym tak sobie troszkę poleżała, pospała, poczytała i jeszcze obiad by mi przyniesli, w ciszy tv obejrzała ale może tylko tak ze dwa dni...wiec rozumiem Cię.
Czas wolno płynie jestem zależna od kogoś teraz ... a jak maz pojedzie do pracy bede z dziewczynkami sama i jak tu im
Obiad zrobić ? I już chce iść do lekarza niech zobaczy jak sytuacja . Fakt pampers był by Ok
:) :) jak sie chodzi i pracuje to sie marzy tak poleżeć a jak łóżko przykleja człowieka to eszystko boli :) ale co siła wyższa .., tak czytałam na innych forach to nie które dziewczyny miesiąc leżały kurczę oby tylko mnie to nie spotkało .
 
Do góry