reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

@Angel12 biegam po ginekologach w Polsce i Niemczech.
Teraz juz mniej,poza monitoringami.
Mam wysokie amh 5,3.
Porobilam mnostwo badan.Problemem jest teraz ze nie zachodze od 8miesiecy.
Maz ma 44lata bardzo jest wysportowany i dobrze sie odzywia,duzo sportow a ma 2%prawidlowego nasienia.
Moze dlatego nie zachodze.
Na monitoringach zawsze ma pecherzyk dominujacy,nieraz potwierdzalam badaniem krwi owulacje.
Od jakiegos czasu mam mniej sluzu plodnego(juz tak dosadnie napisze) moze to problem.
A Wy ile sie czasu staracie?
Bo ja juz opadam z sil:crazy:
A nie myśleliście o farmakologii wspomagającej w tym przypadku raczej dla meza?
 
reklama
@Angel12 biegam po ginekologach w Polsce i Niemczech.
Teraz juz mniej,poza monitoringami.
Mam wysokie amh 5,3.
Porobilam mnostwo badan.Problemem jest teraz ze nie zachodze od 8miesiecy.
Maz ma 44lata bardzo jest wysportowany i dobrze sie odzywia,duzo sportow a ma 2%prawidlowego nasienia.
Moze dlatego nie zachodze.
Na monitoringach zawsze ma pecherzyk dominujacy,nieraz potwierdzalam badaniem krwi owulacje.
Od jakiegos czasu mam mniej sluzu plodnego(juz tak dosadnie napisze) moze to problem.
A Wy ile sie czasu staracie?
Bo ja juz opadam z sil:crazy:
No my dopiero 4 mce, ale to ja mam słabe parametry...rezerwę (amh) masz imponującą. Może faktycznie coś wspomagającego dla męża. Na jakimś forum czytałam, że jedna kobitka po... poduchę sobie pod pupę podkładała że niby pomaga tym prawidłowym :)
 
@Chrząszczyk 1 ,@Angel12 maz mial badane poziomy witamin,nawet dna plemnikow(jest ok)
A moze cos na wiecej sluzu mi polecicie.
Wiesiolek i siemie lnianie jakos nie dzialaja.
Poduszke w tym cyklu po dupa mialam.
Teraz mialam stymulacje lametta.
Byly 2 pecherzyki 19mm i 21mm w 9dc:oi dostalam zastrzyk pregnyl na pekniecie.
A Wy dziewczyny ile lat macie?
 
@Chrząszczyk 1 ,@Angel12 maz mial badane poziomy witamin,nawet dna plemnikow(jest ok)
A moze cos na wiecej sluzu mi polecicie.
Wiesiolek i siemie lnianie jakos nie dzialaja.
Poduszke w tym cyklu po dupa mialam.
Teraz mialam stymulacje lametta.
Byly 2 pecherzyki 19mm i 21mm w 9dc:oi dostalam zastrzyk pregnyl na pekniecie.
A Wy dziewczyny ile lat macie?
Ja mam 42 :)
 
@Chrząszczyk 1 ,@Angel12 maz mial badane poziomy witamin,nawet dna plemnikow(jest ok)
A moze cos na wiecej sluzu mi polecicie.
Wiesiolek i siemie lnianie jakos nie dzialaja.
Poduszke w tym cyklu po dupa mialam.
Teraz mialam stymulacje lametta.
Byly 2 pecherzyki 19mm i 21mm w 9dc:oi dostalam zastrzyk pregnyl na pekniecie.
A Wy dziewczyny ile lat macie?
Ja zaraz w styczniu kończę 42.
Nie gniewamy się ale 2% to bardzo mało. Doszukiwalabym się problemów z zajsciem w ciaze u meza.
Mojej córki chłopak ma podobnie. 2% sprawne pozostałe mało ruchliwe i nieksztaltne glowki.
 
@Chrząszczyk 1 ,@Angel12 maz mial badane poziomy witamin,nawet dna plemnikow(jest ok)
A moze cos na wiecej sluzu mi polecicie.
Wiesiolek i siemie lnianie jakos nie dzialaja.
Poduszke w tym cyklu po dupa mialam.
Teraz mialam stymulacje lametta.
Byly 2 pecherzyki 19mm i 21mm w 9dc:oi dostalam zastrzyk pregnyl na pekniecie.
A Wy dziewczyny ile lat macie?
Ja mam 39 lat
 
Dziewczyny leżę i czuje ze odleżyny mi sie robią :) ale plamienie jest malutkie wiec luz poleze jeszcze, jutro umówię sie na wizytę .
Kochane koleżanki starające sie dzidziusia nie poddawajcie Sie ! Przyczyna przez która cieżko jest wam zajść w ciąże nie zawsze jest po naszej stronie jesli plemniki są słabe wolne to nie dobiegają do celu , nie wiem co w tedy sie robi ? Ale lekarz powinien wiedzieć . Opinie osób 3 olewać trzeba bo większość myśli ze już za późno jak młoda dziewczyna to za młoda olać to!! Nasze dzieci nasze życie :) ja nawet nikomu jeszcze nie mówiłam tylko kilka osób wie bo u mnie to ciagle coś wychodzi .... jak będzie już bezpiecznie ogłoszę wszem ze jestem w ciąży :) ściskam was mocno i piszcie bo wierzcie mi wszystko mnie już boli od leżenia Haha
 
Dziewczyny leżę i czuje ze odleżyny mi sie robią :) ale plamienie jest malutkie wiec luz poleze jeszcze, jutro umówię sie na wizytę .
Kochane koleżanki starające sie dzidziusia nie poddawajcie Sie ! Przyczyna przez która cieżko jest wam zajść w ciąże nie zawsze jest po naszej stronie jesli plemniki są słabe wolne to nie dobiegają do celu , nie wiem co w tedy sie robi ? Ale lekarz powinien wiedzieć . Opinie osób 3 olewać trzeba bo większość myśli ze już za późno jak młoda dziewczyna to za młoda olać to!! Nasze dzieci nasze życie :) ja nawet nikomu jeszcze nie mówiłam tylko kilka osób wie bo u mnie to ciagle coś wychodzi .... jak będzie już bezpiecznie ogłoszę wszem ze jestem w ciąży :) ściskam was mocno i piszcie bo wierzcie mi wszystko mnie już boli od leżenia Haha
Dzięki :) Trzymam kciuki ..Niedługo będziesz tęskniła do tego leżenia...jak dzidzia będzie już na świecie:)
 
reklama
@Chrząszczyk 1 ,@Angel12 maz mial badane poziomy witamin,nawet dna plemnikow(jest ok)
A moze cos na wiecej sluzu mi polecicie.
Wiesiolek i siemie lnianie jakos nie dzialaja.
Poduszke w tym cyklu po dupa mialam.
Teraz mialam stymulacje lametta.
Byly 2 pecherzyki 19mm i 21mm w 9dc:oi dostalam zastrzyk pregnyl na pekniecie.
A Wy dziewczyny ile lat macie?
Ja 43 :)
 
Do góry