reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja skonczone 43 :) musimy nam sie udac!!!!
Mój wujek twierdzi (choć zabrzmi to trochę lekarsko), że dopóki mamy jajniki i macicę wszystko jest możliwe.Tego się trzymam . Choć nie ukrywam, jak wspomniałam o naszych staraniach rodzinie większość spojrzała na mnie jak na głupią a jedna ciotka powiedziała, żebym lepiej na wnuki poczekała...Potem ten doktor ..jeden z najlepszych w Polsce, no gdyby nie Pani pesel...
Także cieszę się, że jest to forum i szczęśliwe mamy na potwierdzenie , że warto zrobić wszystko .
 
Mój wujek twierdzi (choć zabrzmi to trochę lekarsko), że dopóki mamy jajniki i macicę wszystko jest możliwe.Tego się trzymam . Choć nie ukrywam, jak wspomniałam o naszych staraniach rodzinie większość spojrzała na mnie jak na głupią a jedna ciotka powiedziała, żebym lepiej na wnuki poczekała...Potem ten doktor ..jeden z najlepszych w Polsce, no gdyby nie Pani pesel...
Także cieszę się, że jest to forum i szczęśliwe mamy na potwierdzenie , że warto zrobić wszystko .

To. Byla tyllp w pl takie brednie

W de pierw sie bawia ludzie do 35 a potem macierzynskie

Sama zaczelam pozno bo po 32 nie sadzac ze dlugo potrwa to bo az 5 lat o corke ale o synka tylko 3 msce staran


Trzymajcie by tym razem tez szybko!!
 
Moj za bardzo juz nie chce trzecie jednak naklonie na Zmiane decyzji[emoji5]bo mowi no studia kupno auta kazdemu[emoji848][emoji848][emoji3]kieszonkowe
 
To. Byla tyllp w pl takie brednie

W de pierw sie bawia ludzie do 35 a potem macierzynskie

Sama zaczelam pozno bo po 32 nie sadzac ze dlugo potrwa to bo az 5 lat o corke ale o synka tylko 3 msce staran


Trzymajcie by tym razem tez szybko!!
To prawda w naszym pięknym kraju mamy pewne skostniałe "standardy", jakiś czas temu byłam na wyspach i fakt, że jednak widziałam więcej mam po 30 niż 20 latek. :)
 
Hej dziewczyny,mam 41lat,jedna 12letnia coreczke.
Od 3 lat walcze o drugie dziecko.
Zachodzilam szybko w ciaze ale 3 ciaze stracilam w 6-7tyg.
Miala tez 3 ciaze biochemiczne.
Od konca lutego po leczeniu w Lodzi szczepionkami z limfocytow nie moge zjsc w ciaze.
Uwazacie ze 41lat jest jeszcze szansa w ogole zajsc? w lutym bede miala 42.Obecny cykl na lamette.
Na in vitro maz nie chce sie zgodzic z uwagi na wczesniejsze poronienia.
Ja nie umiem odpuscic,tak mi.szkoda przestac probowac i przestac walczyc.
 
Hej dziewczyny,mam 41lat,jedna 12letnia coreczke.
Od 3 lat walcze o drugie dziecko.
Zachodzilam szybko w ciaze ale 3 ciaze stracilam w 6-7tyg.
Miala tez 3 ciaze biochemiczne.
Od konca lutego po leczeniu w Lodzi szczepionkami z limfocytow nie moge zjsc w ciaze.
Uwazacie ze 41lat jest jeszcze szansa w ogole zajsc? w lutym bede miala 42.Obecny cykl na lamette.
Na in vitro maz nie chce sie zgodzic z uwagi na wczesniejsze poronienia.
Ja nie umiem odpuscic,tak mi.szkoda przestac probowac i przestac walczyc.
Jeszcze raz przytoczę słowa wujka dopóki masz jajniki i macicę masz szansę:) Próbuj i walcz. A byłaś u swojego gin?
 
Mój wujek twierdzi (choć zabrzmi to trochę lekarsko), że dopóki mamy jajniki i macicę wszystko jest możliwe.Tego się trzymam . Choć nie ukrywam, jak wspomniałam o naszych staraniach rodzinie większość spojrzała na mnie jak na głupią a jedna ciotka powiedziała, żebym lepiej na wnuki poczekała...Potem ten doktor ..jeden z najlepszych w Polsce, no gdyby nie Pani pesel...
Także cieszę się, że jest to forum i szczęśliwe mamy na potwierdzenie , że warto zrobić wszystko .
Już lubie Twojego wujka :) mam jajniki, mam macicę a od jutra zaczynają się dni płodne. Zabieramy się do pracy a efektach na pewno dam znac ja dzięki forum też bardziej uwierzylam w to ze jeszcze mam szansę. :)
 
reklama
@Angel12 biegam po ginekologach w Polsce i Niemczech.
Teraz juz mniej,poza monitoringami.
Mam wysokie amh 5,3.
Porobilam mnostwo badan.Problemem jest teraz ze nie zachodze od 8miesiecy.
Maz ma 44lata bardzo jest wysportowany i dobrze sie odzywia,duzo sportow a ma 2%prawidlowego nasienia.
Moze dlatego nie zachodze.
Na monitoringach zawsze ma pecherzyk dominujacy,nieraz potwierdzalam badaniem krwi owulacje.
Od jakiegos czasu mam mniej sluzu plodnego(juz tak dosadnie napisze) moze to problem.
A Wy ile sie czasu staracie?
Bo ja juz opadam z sil:crazy:
 
Do góry