reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No wlasnie 2%prawidlowych to bardzo malo:szok:chociaz moze ma jeszcze gorzej to wyniki z przed roku a ns tych wynikach zachodzilam:o
Z pierwszej ciazy corka 12lat.
A teraz od 3 lat taka masakra poronienia a teraz juz nawet zajsc nie idzie:oA Wy ile sie staracie?
Jest ktos jak ja ?od 8 miesiacy nic:no2:
Ja od października tamtego roku
 
reklama
Pamiętaj – ludzie mówią, że się nie da, kiedy sami czegoś nie potrafią lub nie rozumieją. Chcesz czegoś? To cholera jasna rób to! Jeśli ktoś w Ciebie nie wierzy to zaprowadź jego opinię tam, gdzie słońce nie dochodzi, zaciśnij zęby i walcz bez względu na wszystko! To Twoje marzenia i Twoje życie…

- Rafał Wicijowski, z książki Oczami Mężczyzny


W samo sedno !!!
 
FB_IMG_1542729801389.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1542729801389.jpg
    FB_IMG_1542729801389.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 687
@Angel12 biegam po ginekologach w Polsce i Niemczech.
Teraz juz mniej,poza monitoringami.
Mam wysokie amh 5,3.
Porobilam mnostwo badan.Problemem jest teraz ze nie zachodze od 8miesiecy.
Maz ma 44lata bardzo jest wysportowany i dobrze sie odzywia,duzo sportow a ma 2%prawidlowego nasienia.
Moze dlatego nie zachodze.
Na monitoringach zawsze ma pecherzyk dominujacy,nieraz potwierdzalam badaniem krwi owulacje.
Od jakiegos czasu mam mniej sluzu plodnego(juz tak dosadnie napisze) moze to problem.
A Wy ile sie czasu staracie?
Bo ja juz opadam z sil:crazy:

A sprawdzalas wszystkoe hormony? Moze warto sprobowac monitoring ovulki?
 
No wlasnie 2%prawidlowych to bardzo malo:szok:chociaz moze ma jeszcze gorzej to wyniki z przed roku a ns tych wynikach zachodzilam:o
Z pierwszej ciazy corka 12lat.
A teraz od 3 lat taka masakra poronienia a teraz juz nawet zajsc nie idzie:oA Wy ile sie staracie?
Jest ktos jak ja ?od 8 miesiacy nic:no2:

Ja 5 lat o corke[emoji85][emoji85][emoji85]drugi raz szybko 3 msce
 
@Peugeotka36 sprawdzalam hormony ostatni raz we wrzesniu to 2 miesiace temu.
Co polecicie mi na wieksza ilosc sluzu ?bo jedynie z tym ostatnio problem.
Mimo ze owulacje sa,ale moze te plemniki nie maja jak przezyc bo dosc ze sa marne to jeszcze sluzu malo:growl: na monitoringi biegam i zawsze wszystko wyglada dobrze.Jezeli nie zajde teraz na tej stymulacji lametta to bede biegac jeszcze po domniemanej owu zeby byc pewnym ze pecherzyk pekl.
Potwierdzalam nieraz owu badaniem krwi.
Mieszkam w Niemczech i do 40lat na kase chorych wszystko a po 40:crazy:juz nie:no:
 
U nas starania poszły szybko. Jeden cykl bach, drugi dzień poprawka i właśnie tule teraz śpiąca moja poprawkę ze smokiem w ustach
emoji38.png
U mni
@Peugeotka36 sprawdzalam hormony ostatni raz we wrzesniu to 2 miesiace temu.
Co polecicie mi na wieksza ilosc sluzu ?bo jedynie z tym ostatnio problem.
Mimo ze owulacje sa,ale moze te plemniki nie maja jak przezyc bo dosc ze sa marne to jeszcze sluzu malo:growl: na monitoringi biegam i zawsze wszystko wyglada dobrze.Jezeli nie zajde teraz na tej stymulacji lametta to bede biegac jeszcze po domniemanej owu zeby byc pewnym ze pecherzyk pekl.
Potwierdzalam nieraz owu badaniem krwi.
Mieszkam w Niemczech i do 40lat na kase chorych wszystko a po 40:crazy:juz nie:no:
a kup może taki płyn do higieny intymnej na suchość pochwy ja tez miałam ten problem .., jak wzięłam leki na wywołanie stymulację owulacji to było bardzo wilgotno ., potem jak zaszłam miałam straszne upławy a to było zaskoczenie dla mnie bo ja uplawow nie miałam prawie przez rok.
 
Zeszłam na dół do łazienki w końcu sie umyć chociaż ... koniecznie muszę uruchomić prysznic na pietrze .. wzięłam letni szybki prysznic . W sobotę jade do szpitala bo mój lekarz ma dyżur i kazał mi podjechać spoko chłopak z tego lekarza :) jest odemnie sporo młodszy ale bardzo profesjonalny jest ufam mu jakoś chyba po 30, kiedys chodziłam na starszych lekarzy a teraz tako młodziak :) jeszcze ostatnio badał mi piersi Kurcze soeszylam sie Heh .. co innego starszy pan a co innego taki młodziak:) ale wiecie jak mu mowię ze chyba za stara jestem to on wręcz mnie oprd... ze to młody wiek jestem w normalnym wieku :)
 
Kochane a u mnie nadal z @ cisza...jutro ide do Gp i juz sie denerwuje czy wogóle mi zrobi badanie krwi...??? i szczeze to jeszcze nigdy nie bylam w takim zastanowieniu co sie ze mna dzieje? wolałabym juz cokolwiek wiedziec...jesli ciaza to super a jesli nie to kurcze natychmiast trzeba sie leczyc bo czas goni...menopauza w kazdej chwili moze zapukac do moich drzwi....
 
reklama
Kochane a u mnie nadal z @ cisza...jutro ide do Gp i juz sie denerwuje czy wogóle mi zrobi badanie krwi...??? i szczeze to jeszcze nigdy nie bylam w takim zastanowieniu co sie ze mna dzieje? wolałabym juz cokolwiek wiedziec...jesli ciaza to super a jesli nie to kurcze natychmiast trzeba sie leczyc bo czas goni...menopauza w kazdej chwili moze zapukac do moich drzwi....
Sama chciałabym wiedzieć co z Tobą?
 
Do góry