reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Koleżanki ja dzis w nocy poronilam. W związku z tym chcialam podziękować za wsparcie. Zycze wszystkim zaciazonym szczesliwego rozwiazania. Starający sie zycze spelnienia marzen. Ja od dzis bede sie skuteczniej zabezpieczać. Nie chce kolejny raz przeżywać ciąży po 40. Trzymajcie sie cieplo. Pozdrawiam
Tak mi przykro trzymaj sie
 
reklama
@Barbara77 bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia.
@Magdamama jak Twoja wizyta?
@lili78 Witaj i rozgość się. Ciąża po 40stce wiąże się z ryzykiem strat i z tym, że trudniej jest w nią zajść. Ale czy warto? Myślę, że jak się tego pragnie warto próbować, niż później żałować, że nie podjęło się próby spełnienia tak ważnego marzenia. Ja mam 42 lata, o dziecko starałam się z półtorej roku, po drodze poronienie i dwa razy ciąża biochemiczna. Zaszłam jak przestaliśmy się starać.
 
@Barbara77 bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia.
@Magdamama jak Twoja wizyta?
@lili78 Witaj i rozgość się. Ciąża po 40stce wiąże się z ryzykiem strat i z tym, że trudniej jest w nią zajść. Ale czy warto? Myślę, że jak się tego pragnie warto próbować, niż później żałować, że nie podjęło się próby spełnienia tak ważnego marzenia. Ja mam 42 lata, o dziecko starałam się z półtorej roku, po drodze poronienie i dwa razy ciąża biochemiczna. Zaszłam jak przestaliśmy się starać.
To daje nadzieję !! Oby i nam się udało
 
Ja przed tą trójką dzieci dwa razy poroniłam - raz mając 19 lat a potem 21. Oba poronienia w 8 tygodniu. Potem zaszłam w ciążę w wieku 24 lat i traktowana była jako zagrożona, ze względu na wcześniejsze straty. I każda kolejna też już tak była prowadzona. Mimo, że po kolei udawało mi się te ciąże donosić to już każdą lekarz patrzył jako zagrożoną i od pierwszych tygodni leki na podtrzymanie i chuchanie jak na jajko. Ale wszystkie trzy szczęśliwe donoszone. Teraz mając już 43 lata nie mogę zajść mimo książkowych objawów owulacji ale z AMH zaledwie 0.43. Więc mimo silnego instynktu dam sobie jeszcze szanse na te dwa cykle - a potem będę czekać już tylko na wnuki ;) też będą małe stópki do całowania :)
Trzymam kciuki za wszystkie brzucholki - niech się rozwijają zdrowo i nie robią Mamą psikusów i nie straszą !!! A nasz wszystkim starającym - owocnych cykli :D Tak na początek tego tygodnia. Kto jak nie MY !
Pewnie że tak nasza decyzja
Koleżanki ja dzis w nocy poronilam. W związku z tym chcialam podziękować za wsparcie. Zycze wszystkim zaciazonym szczesliwego rozwiazania. Starający sie zycze spelnienia marzen. Ja od dzis bede sie skuteczniej zabezpieczać. Nie chce kolejny raz przeżywać ciąży po 40. Trzymajcie sie cieplo. Pozdrawiam
Przykro mi bardzo :(
 
Koleżanki ja dzis w nocy poronilam. W związku z tym chcialam podziękować za wsparcie. Zycze wszystkim zaciazonym szczesliwego rozwiazania. Starający sie zycze spelnienia marzen. Ja od dzis bede sie skuteczniej zabezpieczać. Nie chce kolejny raz przeżywać ciąży po 40. Trzymajcie sie cieplo. Pozdrawiam
Trzymaj się cieplo. Tule.
 
Koleżanki ja dzis w nocy poronilam. W związku z tym chcialam podziękować za wsparcie. Zycze wszystkim zaciazonym szczesliwego rozwiazania. Starający sie zycze spelnienia marzen. Ja od dzis bede sie skuteczniej zabezpieczać. Nie chce kolejny raz przeżywać ciąży po 40. Trzymajcie sie cieplo. Pozdrawiam
Szkoda trzymaj się
 
Ojjj Basiu bardzo współczuje....
U mnie caly czas brak @...wczoraj pobolewało mnie podbrzusze ale dzisiaj jest juz dobrze za to brodawki mnie bardzo bolą no i sluzu mam coraz wiecej...test kolejny zrobie w sobote lub niedziele bo rozmawialam ze znajomą,która miala podobna sytuacje i jak sie okazalo pierwsze testy miala negatywne a jednak pozniej sie okazalo ze byla w ciazy...wiec moze i nie robie sobie wiekszych nadzieii,ale moze...moze...
 
reklama
Byłam u tego lekarza kazał brać dalej luteinę nic nie sprawdził bo powiedział ze nie ma sensu robic usg skoro robił 10 i tyle .... dobrze ze w piątek mam wizytę u mojego innego ginekologa wiec do piątku czekam... pan doktor stwierdził ze nic nie poradzi.
 
Do góry