reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jejku jakbym chciała mieć tyle szczęścia naprawdę myślicie, ze przy 43 latach nie zwariowałam? Cudownie byłoby poczuć jeszcze raz te kopniaki w żebra

Ja we wrześniu urodziłam mając 48 lata. I nie zamierzamy na tym skończyć. A mam już trzy córki z pierwszego małżeństwa, troje wnucząt i czwarte w drodze. Nie ma niemożliwych rzeczy, wierzę, że i Ty poczujesz te kopniaki w żebra, nie ma nic przyjemniejszego od tego.
 
reklama
Zbadany dzisiaj poziom hormonu FSH w normie :) i już mi lepiej. Testy owulacyjne kupione, temperatura mierzona. Czekam na koniec @ i DZIAŁAMY !!! Teraz musi się udać !
@Bozena47 dziękuję - to napawa optymizmem ! Zdrówka dla Twojej gromadki !
 
Cześć Dziewczyny[emoji3] mam na imię Magda , 40 lat , syn 7 lat w maju straciłam ciążę w 13 tygodniu okazało się , ze serduszko przestało bić[emoji22] o ta ciąże starałam się 8 miesięcy i zaszłam w pierwszym cyklu z clo...zanim urodziłam synka również poronienie zatrzymane w 9 tc zabieg... od lipca starania ponowne ale niestety bezskuteczne obecnie jestem na etapie „ chyba pora odpuścić... może tak miało być” ale ciagle gdzies z tylu głowy mam, ze może jeszcze jednak warto powalczyć...

Cześć Madziu, jesteś bardzo śliczną dziewczyną, podobną do mojej córki... Życzę Ci jak najlepiej, żebyś się nie poddawała bo macierzyństwo to prawdziwy dar, a Ty będziesz bardzo piękną mamą... także chcę Cię zobaczyć z brzuszkiem za niedługo!

@Brumba co u Ciebie kochana?
 
Cześć Madziu, jesteś bardzo śliczną dziewczyną, podobną do mojej córki... Życzę Ci jak najlepiej, żebyś się nie poddawała bo macierzyństwo to prawdziwy dar, a Ty będziesz bardzo piękną mamą... także chcę Cię zobaczyć z brzuszkiem za niedługo!

@Brumba co u Ciebie kochana?
Bożenko a jak mały się chowa ? No i kiedy kolejne starania ? :)
 
Cześć dziewczyny...u mnie ogolnie jak na razie bez zmian znaczy hmmm raz coś jest raz nie jest, jutro idę do lekarza tego bardziej normalnego wiec sie dowiem , mndlosci wróciły stres sie zmniejszył . Czuje sie bardziej spokojna myśle ze te pobolewanie to powiększająca sie macica bo chyba coś tam musi urosnąć :) dziś tylko boli mnie głowa .Ide zaraz spać miałam dość ciężki dzień w pracy , nie fizyczny tylko mój mózg sie zmęczył Haha .
Miłego wieczoru
@Niutka43 trzymam kciuki list wysłany powinnaś jutro mieć :)
 
Cześć dziewczyny...u mnie ogolnie jak na razie bez zmian znaczy hmmm raz coś jest raz nie jest, jutro idę do lekarza tego bardziej normalnego wiec sie dowiem , mndlosci wróciły stres sie zmniejszył . Czuje sie bardziej spokojna myśle ze te pobolewanie to powiększająca sie macica bo chyba coś tam musi urosnąć :) dziś tylko boli mnie głowa .Ide zaraz spać miałam dość ciężki dzień w pracy , nie fizyczny tylko mój mózg sie zmęczył Haha .
Miłego wieczoru
@Niutka43 trzymam kciuki list wysłany powinnaś jutro mieć :)
Dziękuje Kochana !!! Ty dbaj o siebie i odpoczywaj a jutro koniecznie melduj ! :)
 
reklama
Hej:) wszystko jest dobrze 10 tc fasolka cała i zdrowa ufff plamienia moge mieć od tych wszystkich leków podrażnione chociaż już dziś i wczoraj popołudniu było spokojnie ... lekarz jest super :) więcej strachu niż czegokolwiek oczywiście oszczędzać sie mam w razie czego o każdej godzinie moge dzwonić do lekarza ... dziś już przez brzuch widział maluszka bo nie prytylam grama ogolnie jeszcze .
 
Do góry