reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ogolnie Ok jest tylko mam mało chodzić oszczedzsc sie zero sexu nie wiem z tym to już słabo bo on września nie sypiam z moim mężem i przeżywam torturę ... robak ma 2,5 cm ale ja nie kumam tego bo w/G usg jest to 8tydz i 6 dni moim ja powinnam mieć koniec 9 tc i zaraz 10 tc według miesiączki to już powinien być koniec 10 tyg i czy to jest normalne może ten robaczek jest za mały ? Albo uszkodzony ?? Nie pamietam jak to jest ? A jak i was było albo jest?
 
reklama
Jeżeli byłby jak piszesz uszkodzony to natura sama dokonałaby weryfikacji. Lekarze liczą tydzień ciąży juz od pierwszego dnia cyklu. Według miesiaczki to różnie to bywa, bo owulacja zawsze może się przesunąć. Musisz wziąć pod uwagę zagniezdzenie zarodka itp to jest proces, którego nie obliczymy na palcach, bo nie wiemy kiedy co do dnia cud miał miejsce tak dokładnie. Jeżeli wszystko jest ok. Co do obrazu na USG lekarz nie miał zarzutu to nie doszukuj się czegoś czego nie ma.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Jeżeli byłby jak piszesz uszkodzony to natura sama dokonałaby weryfikacji. Lekarze liczą tydzień ciąży juz od pierwszego dnia cyklu. Według miesiaczki to różnie to bywa, bo owulacja zawsze może się przesunąć. Musisz wziąć pod uwagę zagniezdzenie zarodka itp to jest proces, którego nie obliczymy na palcach, bo nie wiemy kiedy co do dnia cud miał miejsce tak dokładnie. Jeżeli wszystko jest ok. Co do obrazu na USG lekarz nie miał zarzutu to nie doszukuj się czegoś czego nie ma.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
No racja
 
Ogolnie Ok jest tylko mam mało chodzić oszczedzsc sie zero sexu nie wiem z tym to już słabo bo on września nie sypiam z moim mężem i przeżywam torturę ... robak ma 2,5 cm ale ja nie kumam tego bo w/G usg jest to 8tydz i 6 dni moim ja powinnam mieć koniec 9 tc i zaraz 10 tc według miesiączki to już powinien być koniec 10 tyg i czy to jest normalne może ten robaczek jest za mały ? Albo uszkodzony ?? Nie pamietam jak to jest ? A jak i was było albo jest?
Niczym się nie martw jeśli prawidłowo rośnie i serduszko pięknie bije to jest wszystko dobrze ,często tak jest że ciąża jest młodsza :)
 
Witam,
Z chęcią dołączę do Was. Mam 38 lat jak urodze bede miec 39 i pół:)i obecnie jestem w 3 ciąży. Termin wychodzi mi na 20czerwca. Mam już 3 córcie - 18 letnie pannice i 8 letnią. Tą ciaza jest dla nas wielkim zaskoczeniem. Najwyraźniej tak miało być.
Witaj. Rozgosc się u nas. Zapraszamy[emoji4]
 
Witam,
Z chęcią dołączę do Was. Mam 38 lat jak urodze bede miec 39 i pół:)i obecnie jestem w 3 ciąży. Termin wychodzi mi na 20czerwca. Mam już 3 córcie - 18 letnie pannice i 8 letnią. Tą ciaza jest dla nas wielkim zaskoczeniem. Najwyraźniej tak miało być.
Zapraszam Cie rowniez na watek Duże rodziny 3+...przy tej gromadce pasujesz jak ulał[emoji38]
 
Kasiulek jak Twoje starania?
Ach tak bardzo boje się pochwalić ;)wyszly owocnie jestem w 8tc ,tylko ten paniczny strach paralizuje ...jak dotąd wszystko jest w porządku ,dziś byłam na wizycie ,zresztą biegam co tydzień :Di mam kartę ciąży ,dołożyła mi w tej ciąży heparynę , duphaston 3x1 ,acard ,folian i prenatal uno ,modlę się żeby tym razem się udało :)pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za nas wszystkie :)
 
reklama
Witam,
Z chęcią dołączę do Was. Mam 38 lat jak urodze bede miec 39 i pół:)i obecnie jestem w 3 ciąży. Termin wychodzi mi na 20czerwca. Mam już 3 córcie - 18 letnie pannice i 8 letnią. Tą ciaza jest dla nas wielkim zaskoczeniem. Najwyraźniej tak miało być.
Masz bliźniaczki? To tak jak ja ,moje niedługo skończą 21 a młodsza 15 ,ciekawe co tym razem nam się urodzi :)
 
Do góry