reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witam wszystkie nowe staraczki i świeżo zafasolkowane . Trzymam za Was kciuki. Super ze powiększa sie nasze grono . :D tegoroczne mamusie co u Was słychać ?
 
reklama
Dziewczyny, ja tez plamilam okresowo przez prawie cala ciaze: na poczatku, potem przerwa, potem znowu i tak w kolo...nerwy tez mialam okropne, szczegolnie do 12 tc i badan prenatalnych, spac nie moglam. Uspokoily mnie badania prenatalne z testem Pappa, a szczegolnie Nifty i potem juz zaczelam sie cieszyc coraz bardziej i bardziej :). Mysle, ze wszystkie sie denerwowalysmy, a dla mnie byla to pierwsza ciaza i jak powiedziala moja lekarka " najprawdopodobniej jedyna i ostatnia szansa na dziecko"... dlatego trzeba zachowac spokoj i przestrzegac zalecen lekarza. Ja cala ciaze sie musialam oszczedzac, a na bole brzucha i plamienia najbardziej pomagal mi odpoczynek w lozku i tryb domowy, zreszta duzo o tym pisalam - mozecie poczytac na forum :).
A teraz moj slodki terrorysta jest ze mna :) najpierw walczylam o kp i mam sukces, nawet wiekszy niz sie spodziewalam: moje sloneczko po ponad miesiacu jedzenia wylacznie cyca wczoraj odmowil jedzenia z butelki kiedy wyszlam bez niego
20181108_103640.jpg
cos zalatwic...wyglada na to, ze nigdzie sie bez niego nie rusze przez najblizsze 3,5 m-ca ;), kiedy mam nadzieje wprowadzac.mu nowe pokarmy.
 

Załączniki

  • 20181108_103640.jpg
    20181108_103640.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 642
Ach tak bardzo boje się pochwalić ;)wyszly owocnie jestem w 8tc ,tylko ten paniczny strach paralizuje ...jak dotąd wszystko jest w porządku ,dziś byłam na wizycie ,zresztą biegam co tydzień :Di mam kartę ciąży ,dołożyła mi w tej ciąży heparynę , duphaston 3x1 ,acard ,folian i prenatal uno ,modlę się żeby tym razem się udało :)pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za nas wszystkie :)
Cichutko mowie: bedzie dobrze :) sciskam
 
Sorki, że się nie udzielam.
Ale jak zabraliśmy Mateo ze szpitala to czas przyspieszył.
Między karmieniem a odciąganiem mleka na kolejne mam godzinę przerwy.
Niestety rana po cc zaczęła się zaogniać i mam jakiś płyn w brzuchu.
Dostałam antybiotyk, lactulose i espumisan.
Synek rośnie jak na drożdżach na moim mleku.
W domu nawet zaczął domagać się piersi, ale bardziej to przytulanie niż ssanie.
Wyszedł ze szpitala z wagą 2270g. 5ego ważył 2500g a jutro ma znów przyjść go zważyć.
Za nami wizyta u okulisty a we wtorek neonatolog a w środę neurolog.
9ego skończył miesiąc.
Pozdrawiamy
IMG_20181109_125125_491.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181109_125125_491.jpg
    IMG_20181109_125125_491.jpg
    61,8 KB · Wyświetleń: 613
Ach tak bardzo boje się pochwalić ;)wyszly owocnie jestem w 8tc ,tylko ten paniczny strach paralizuje ...jak dotąd wszystko jest w porządku ,dziś byłam na wizycie ,zresztą biegam co tydzień :Di mam kartę ciąży ,dołożyła mi w tej ciąży heparynę , duphaston 3x1 ,acard ,folian i prenatal uno ,modlę się żeby tym razem się udało :)pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za nas wszystkie :)
Oj ty ty i my tu nic nie wiemy
 
Cześć dziewczyny. Poczytuję Was już jakiś czas. Mam 43 lata i staramy się o kolejne dziecko. Potrzebuję porady. Robiłam AMH i moja rezerwacja jajnikowa jest bardzo niska 0.43 - tzn. na mój wiek mieszczę się w normie ale na zajście w ciążę powinno być powyżej 1. Czy któraś z Was robiła sobie takie badanie i z tak niską rezerwą drogą naturalną zaszła w ciążę? Tak bym chciała jeszcze raz móc utulić te malutkiej stópki...
 
Cześć dziewczyny. Poczytuję Was już jakiś czas. Mam 43 lata i staramy się o kolejne dziecko. Potrzebuję porady. Robiłam AMH i moja rezerwacja jajnikowa jest bardzo niska 0.43 - tzn. na mój wiek mieszczę się w normie ale na zajście w ciążę powinno być powyżej 1. Czy któraś z Was robiła sobie takie badanie i z tak niską rezerwą drogą naturalną zaszła w ciążę? Tak bym chciała jeszcze raz móc utulić te malutkiej stópki...
Witaj ja tam za bardzo na tych wszystkich wynikach się nie znam ,ale rezerwę trzeba robić w jakiś Tam dniach .Ja ialam 2.6,ale wwłaśnie nie byłam w te określone dni.
 
reklama
No my się staramy od czerwca. Daliśmy sobie czas do końca roku. Jak się nie uda to zamykamy temat bo widać natura tak chce. Jestem na trzy dni przed @. Dziś rano robilam test i negatywny. Ale czytam, że większości Was wychodził pozytywny w dniu @ albo i później. Podbrzusze boli. Cycki nadwrażliwe... Ale na razie nie robię sobie nadziei.
 
Ostatnia edycja:
Do góry