reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej Kochane a mi już dech zapiera...4 dzień a okresu ani widu ani słuchu...test z wczoraj negatywny...bety nie mam gdzie i jak zrobić...albo to menopauza albo już sama nie wiem....
 
reklama
Nie było mnie trochę , ale trochę sie działo . 30.10 mieliśmy z mężem wypadek samochodowy poducha mi wybuchła totalny szok przeżyłam Na szczęście nic sie złego nie stało a robaczek dalej rośnie Za to coraz gorzej sie czuje nie moge zbytnio jeść bo mnie mndli na samo słowo jedzenie z piciem mam to samo Brzuch czuje twardy centralnie uciska mnie chyba ta macica??? Kurde tak dawno byłam w ciąży ze już nie pamietam. W nocy śnią mi sie koszmary wiecznie zmęczona chodzę senna a to dopieto koniec 8 tygodniaMiałyście to samo może ? Jak sobie radziliście ? Jedyne co jem to owoce cytrusy kapusta kiszona i jogurt czasem suche płatki kukurydziane melisa pokrzywa i reszty nie przełknę Dajcie mi jakieś swoje rady
Czytam to i od razu mi się przypomniał mój wypadek 31.10 w wieku 20 lat;( tylko ze ja skończyłam połamana w szpitalu. Przed wszystkimi świętymi i w trakcie wiecznie tyle tych wypadków ;(. Co do mdłości tez miałam w każdej ciąży (a było ich 3)i również wspominam to tragicznie. Trzeba to po prostu przejść - ja nie znalazłam żadnego sposobu na to i były dni, że miałam wszystkiego dość. Mogę pocieszyć jedynie tym, że po narodzinach skarba o wszystkim się zapomina ;) trzymaj się dzielnie i pozdrawiam serdecznie;)
 
Ja jestem brzuszkowa :) 78, aktualnie 20 tydzien. Stresuje sie nadchodzącym połówkowym wiec czytam sobie Was po cichu i podziwiam forumowe dzieciątka :)
Basia, witaj :) wiem co czujesz bo element zaskoczenia był i u mnie. Daj sobie troche czasu, ochłoniesz i zobaczysz ze za chwile odkryjesz ze to dar losu :) córki masz już samodzielne (moja ma 10 lat) wiec i podporę będziesz mieć :)
Oj to prawda. Tez na początku byłam przerazona i nawet czasami trochę zła - ze jestem w ciąży. Bałam się o zdrowie dziecka i czy dam radę. A teraz gdy na nią patrze - dar od Boga i wielkie szczęście. Dziewczyny tylko się trzeba cieszyć i dbać o siebie !
 
Hej Kochane a mi już dech zapiera...4 dzień a okresu ani widu ani słuchu...test z wczoraj negatywny...bety nie mam gdzie i jak zrobić...albo to menopauza albo już sama nie wiem....
Ja bym zrobiła beta a kup w aptece ten test dodałam zdjęcie i tylko z samego rana ... a ogolnie masz regularne miesiączki ??
 

Załączniki

  • IMG_3247.JPG
    IMG_3247.JPG
    1,3 MB · Wyświetleń: 90
reklama
Oj to prawda. Tez na początku byłam przerazona i nawet czasami trochę zła - ze jestem w ciąży. Bałam się o zdrowie dziecka i czy dam radę. A teraz gdy na nią patrze - dar od Boga i wielkie szczęście. Dziewczyny tylko się trzeba cieszyć i dbać o siebie !
Ja do tej pory czasami mam różne myśli. Jest i duży lęk o nasze zdrowie i o to jak to będzie. Mi niestety pojawia się też czasami żal o to, że musiałam odstawić moją sferę zawodową - a to była ważna część mojego życia. Ale wiem, że większego szczęścia nie będzie niż to maleństwo i czekam na nie z wytęsknieniem. Dużo się zmieni, będzie inaczej, ale może być też lepiej.
 
Do góry