reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

received_267169047243155.jpeg
 

Załączniki

  • received_267169047243155.jpeg
    received_267169047243155.jpeg
    131 KB · Wyświetleń: 826
reklama
Jesteśmy już po usunieciu krwiaka wszystko super sie wchłonelo nosi jeszcze opaske uciskowa jaderko trzeba obserwowac wizyta z pół roku do roku czasu jesli nadal nie będzie trzeba operować bo może sie z tego zrobic nowotwór najprawdopodobniej jest w brzuszku. A ja nadal sie kuruje ale jak patrze na małego to tak sie cieszę ze go mam jest prze kochany. Pozdrawiam wszystkie staraczki i oczywiscie ciężaróweczki trzymam za was kciuki
Staraczki dziekuja za pozdrowienia.Fajnie ,ze u Ciebie dobrze
 
Cześć dziewczynki malo się udzielam ale jestem tu z Wami caly czas :)milo się czyta że dzieciaczki zdrowo rosną i nowe fasolki się pojawiły ,u mnie nic @przyszla ,ale jakiś tak bez spiny na luzie ,i piwko mogę wypić a jeszcze jutro wolne i grill z koleżankami w pracy więc mogę rządzić do woli ,takie plusy :Dbede się starać nadal ale już nie mam takiego ciśnienia ,śniło mi się ostatnio że synka miałam tak z zaskoczenia zupełnie i nie miałam imienia dla niego i tak wybierałam po literach alfabetu ...doszłam do n i stanęło na Nikodem :Dttzymajcie kciuki może będzie proroczy bo zazwyczaj córki mi się snly i mam 3 :biggrin2:
 
Dziewczyny straciłam następną ciążę. Wiem, że była bardzo wczesna ale wcale nie boli mniej.
Chciałam się więc pożegnać bo już nie będę próbować. Obiecaliśmy sobie z mężem że to będzie ostatnia próba, bo 3 poronienia w ciągu 12 miesięcy wystarczą.
Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i owocnych starań. Dbajcie o siebie i powodzenia.
 
Wiem ,ze latwo powiedziec .Daj znac
Wróciłam od lekarza wiadomości dwie. Zarodek jest, serduszko bije, ale lekarz powiedział że powinno być około 100,a jest 80.Powiedział,że następne usg w poniedziałek. Chyba oszaleję widzisz znowu małe bijące serduszko i nie wiesz czy będzie dobrze, Czy źle.
 
Dziewczyny straciłam następną ciążę. Wiem, że była bardzo wczesna ale wcale nie boli mniej.
Chciałam się więc pożegnać bo już nie będę próbować. Obiecaliśmy sobie z mężem że to będzie ostatnia próba, bo 3 poronienia w ciągu 12 miesięcy wystarczą.
Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i owocnych starań. Dbajcie o siebie i powodzenia.
Wiem jak to boli, ja też jak stracę to nie będę się starać. Bo to co przeżywamy jest tak bolesne, że nikt tego nie wie.Wróciłam od lekarza wiadomości dwie. Zarodek jest, serduszko bije, ale lekarz powiedział że powinno być około 100,a jest 80.Powiedział,że następne usg w poniedziałek. Chyba oszaleję widzisz znowu małe bijące serduszko i nie wiesz czy będzie dobrze, Czy źle.
 
Łatwo powiedzieć, zobaczymy jutro. Pozdrawiam serdecznie
Wróciłam od lekarza wiadomości dwie. Zarodek jest, serduszko bije, ale lekarz powiedział że powinno być około 100,a jest 80.Powiedział,że następne usg w poniedziałek. Chyba oszaleję widzisz znowu małe bijące serduszko i nie wiesz czy będzie dobrze, Czy źle.
 
reklama
Do góry