reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny straciłam następną ciążę. Wiem, że była bardzo wczesna ale wcale nie boli mniej.
Chciałam się więc pożegnać bo już nie będę próbować. Obiecaliśmy sobie z mężem że to będzie ostatnia próba, bo 3 poronienia w ciągu 12 miesięcy wystarczą.
Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i owocnych starań. Dbajcie o siebie i powodzenia.
Cos musi byc przyczyna.Trzymaj sie tez I powodzenia.AAaaa zapomnialam majwazniejsze bardzo mi przykro
 
Nie zaglądałm z tydzień i nadrabiam juz szybciutko :-) ale się dzieje że ho ho - jestem pod wrażeniem

askastar witam również :-)

Ithi pozdrawiam :-) i witam w grupie staraczek -)

annauelle powiem tak - zaczyna Ci grozić pracoholizm ;-) 10 godzin dziennie łooo matko!!!

wisna miło poznać, witam :-) łatwo powiedzieć gorzej wykonać z tym odpuszczeniem ,,, niby przystopowałam a jednak nie do końca ... zawsze gdzieś tam siedzi natrętne pytanie w głowie czy juz? czy to tym razem ? Trzymam kciuki i czekamy na kolejne baby :-)

Vesper73 dziękuję i w swoim imieniu za pocieche i dodanie otuchy - pewnie i dla mnie kiedyś zaświeci słonko :-), brzuch urośnie i będę biadolic że mi niedobrze ;-)

Zaza76 przykro mi .... :-(

Anita123 witam i gratuluje

Karlaa3 zdjęcia cudowne - mała piękność


Ja łykam kwas foliowy , jestem w trakcie kolejnej miesiączki (niestety) - dziś drugi dzień i krwawię tak bardzo mocno, ze nie ruszam się nawet z domu. W ub tygodniu odebrałam wyniki z krwi: P/c. przeciw kardiolipinie-wynik: 1
8,09 GPL wynik słabo dodatni, nie dający podstaw do rozpoznania pełnoobjawowego zespołu antyfosfolipidowego - o ile dobrze rozumiem, to prawdopodobna przyczyna mojego poronienia :-( , ale lekarzem nie jestem i nie będe gdybać bo jeszcze nie byłam z nimi u gina - wizyte mam na 25 tego wrzesnia.


 
Wróciłam od lekarza wiadomości dwie. Zarodek jest, serduszko bije, ale lekarz powiedział że powinno być około 100,a jest 80.Powiedział,że następne usg w poniedziałek. Chyba oszaleję widzisz znowu małe bijące serduszko i nie wiesz czy będzie dobrze, Czy źle.

trzymam mocnaśno kciuki i czekam na dobre wiadomości
 
No i wszystko poszło w... ... Nawet nie dzwonię do lekarza.Nie wiem czy jeszcze raz spróbować, narazie nie myślę o tym. Buziaki dla wszystkich

tak bardzo mi przykro, , przytulasy przesyłam , podaję chusteczkę na otarcie łez, wypłacz się choć troszke ulży, pisz wyrzuć to z siebie ... mi pomagało, gdy płakałam w poduszke , gdy byłam monotematyczna, dalej boli ... ale z czasem zaczyna świecić słońce
 
Dziewczyny straciłam następną ciążę. Wiem, że była bardzo wczesna ale wcale nie boli mniej.
Chciałam się więc pożegnać bo już nie będę próbować. Obiecaliśmy sobie z mężem że to będzie ostatnia próba, bo 3 poronienia w ciągu 12 miesięcy wystarczą.
Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i owocnych starań. Dbajcie o siebie i powodzenia.
Ogromnie mi przykro.
Wybacz, że pytam, bo nie jestem w stanie ogarnąć całego wątku, ale czy diagnozowałaś się w tym kierunku? Wiesz co jest przyczyną tych poronień?
Może właściwa diagnoza i możliwość ewentualnego leczenia sprawi, że w niedalekiej przyszłości będziesz cieszyć się maleństwem.
Nawet nie mogę sobie wyobrazić co teraz czujesz, ale życzę Tobie i Twojemu mężowi z całego serca, by po tej burzy, znów zaświeciło dla Was słonko.
 
reklama
tak bardzo mi przykro, , przytulasy przesyłam , podaję chusteczkę na otarcie łez, wypłacz się choć troszke ulży, pisz wyrzuć to z siebie ... mi pomagało, gdy płakałam w poduszke , gdy byłam monotematyczna, dalej boli ... ale z czasem zaczyna świecić słońce
W pracy w przedszkolu, co człowiek myśli?Dziecko podchodzi ciociu przytul, a mnie serce ściska .Przytulam, bo kocham jakby były moje.
 
Do góry