reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

@Ithi witaj.
Trzymam kciuki, żebyś znalazła przyczynę i aby udało Ci się zajść w ciążę.

@wisna dobrze, że na prenatalnych wszystko ok, a jak Ty się czujesz?

@Marysia1976 super wiadomości.
Dzidziek rośnie, co do płci to ja znam od 15tc wcześniej lekarze nie mówią na 90% bo jednak dzieciaczek mały.
No chyba, że ewidentnie widać.

@Martkaaaa5 to dobrze, że raczydła nie ma.
Będzie dobrze, dużo zdrówka.

@Vesper73 to dobrze, że nudna ciąża i oby tak dalej.
 
reklama
Dziewczyny wyszlam ze szpitala maly rosnie jak na drożdżach ma 10 dni i juz wazy 4,700 jutro jedziemy do chirurga z jaderkiem i krwiakiem na główce który przez te pare dni znacznie urósł. Ciezko było ze skierowaniem ale w końcu je wyszarpalam. @wisna pamietam Cię gratulacje trzymam kciuki☺ i za resztę dziewczyn też. Pozdrowienia odemnie i od Natanka
15368553798574498144.jpg
 

Załączniki

  • 15368553798574498144.jpg
    15368553798574498144.jpg
    486,8 KB · Wyświetleń: 658
Dziewczyny wyszlam ze szpitala maly rosnie jak na drożdżach ma 10 dni i juz wazy 4,700 jutro jedziemy do chirurga z jaderkiem i krwiakiem na główce który przez te pare dni znacznie urósł. Ciezko było ze skierowaniem ale w końcu je wyszarpalam. @wisna pamietam Cię gratulacje trzymam kciuki☺ i za resztę dziewczyn też. Pozdrowienia odemnie i od NatankaZobacz załącznik 897666
Prześliczny :-D TrzyMam kciuki żeby wszystko było ok .
 
o raju...ale babyboom....GRATULACJE
Kasiunia...cudna Konstacja
Zasmucona...trzymam kciuki za Natana i Ciebie....dorodny chlopak :)
Bozenka...a to niespodzianka haha.
Chloe....cudny Leos :). co do blizny po cc to ja tez mam taki fald (fuj)...nie mam w nim czucia do dzis a to zaraz 4 miesiace. pamietam, ze po 4 dniach juz nie bralam p/bolowych ale rana ciagnela. Pamietam. ze lekarz mowil, ze bedzie bardziej bolec po prawej bo tam jest dno macicy i najwiekszu szew jest wlasnie tam.
mnie teraz blizna po cc swedzi jak diabli...szalu idzie dostac. poki byly ciensze ciuchy nie odczuwalam az tak.
Mamcik, jaki Kubus cudowny :)
Karla, pieknie w ciazy wygladalas. ja tez rocznik '76.
Witam nowe dziewczyny...czujcie sie jak siebie :)

Z tym swędzeniem okropność - mam tak samo :mad:.
jeśli chodzi o ranę ja z kolei mam zgrubienie pod szwem. staram się wszystko delikatnie masować -mam nadzieję, że odpuści.
nieprawdopodobne, ze to już 4 miesiące - jak ten czas leci -pamiętam jak dopiero Ci gratulowałam . Mam wrażenie, ze teraz wszystko tak nam przyśpieszyło .
 
Witam wszystkich jako nowa na forum.
Krótko i zwięźle, z powodu różnych problemów dopiero teraz od 3 m-cy staram się o swoje pierwsze dziecko. Na razie bezowocnie. I powiem szczerze, że nie myślałam, iż każdy miesiąc niepowodzenia będę tak strasznie przeżywać :( Mam totalnego doła, nawet pracować mi się nie chce (jestem na dg). Nie mogę się otrząsnąć z tego niepowodzenia. Z uwagi na wiek, mam 39 lat, nie ma co zwlekać i idę za 2 tygodnie na wizytę do ginekologa, by rozpocząć diagnostykę w celu sprawdzenia gdzie (poza wiekiem) tkwi przyczyna tego stanu. Oboje z mężem dbamy o siebie od kilku lat, teraz gdy podjęliśmy starania o dziecko, jeszcze bardziej. Jedyne co to zdiagnozowano u mnie wysoką prolaktynę, która będzie się przyczyniała do niepowodzenia.
Z uwagi na wiek liczyłam się z problemami z zajściem w ciążę, ale gorycz porażki jest dla mnie bardzo trudna.
Gratuluję wszystkim szczęśliwym już mamom :)
Mam nadzieję, że i mnie kiedyś będzie dane poczuć smak macierzyństwa.

Witaj - mam nadzieję, że wkrótce uda Wam się spełnić marzenia o dziecku. W pierwszą ciążę zaszłam kiedy miałam 39 lat , a 3 tyg temu urodziłam drugie, więc głowa do góry i staraj się bardzo nie przejmować jeśli pojawi się @ . macie jeszcze czas , a dalsze badania mogą Wam pomóc . Trzymam kciuki. ( u mnie też był problem z prolaktyną )
 
Cześć. I ja się przywitam. Jestem w 14 t.c. i mam 42 lata. Kiedyś odwiedzałam to forum - bo rok temu straciłam ciążę. Obecnie tak jak wiele z Was oczekuję i z nadzieją, ale też z ogromnym lękiem który siedzi mi na ramieniu. Jesteśmy już po prenatalnych - na szczęście wyszły dobrze. Powodzenia dla wszystkich staraczek. Znam ten stres. Ja zaszłam, jak sobie starania odpuściliśmy, bo chyba jednak nakładałam na siebie zbyt dużą presję.
Witaj i wielkie gratulacje :) Już najbardziej niepewny okres za Tobą , prenatalne wyszły dobrze więc staraj się nie martwić - teraz tylko dbaj o siebie jak najwięcej :)
 
cześć dziewczyny! baaaardzo dawno tu nie zaglądałam a tu proszę proszę co się porobiło [emoji6] ale wysyp [emoji4] cudownie! wszystkim młodym mamusiom ogromne gratulacje i dużo radości z macierzyństwa, oczekującym spokojnej i bezproblemowej ciąży a staraczkom dużo cierpliwości i spokoju [emoji846]
wpadłam tylko się pochwalić, że mojemu synkowi w piątek stuknął roczek i robi się z niego prawdziwy łobuziak, tylko starsza siostra jest w stanie nad nim zapanować [emoji6]
mi za kilka tygodni stuknie 43 a zasuwam za młodym jak rasowa 20-tka [emoji16]
strasznie fajnie Was znowu poczytać, szczególnie takie radosne niusy [emoji4]
cześć pitu-pitu - fajnie , że dałaś znać co u Was słychać . Wpadaj częściej - mamuśki po 40 muszą trzymać się razem i udowadniać , że warto się starać w każdym wieku.
 
Witajcie Dziewuszki Bardzo dawno mnie tu nie było ale czytałam Was często . U mnie po prostu nudna ciąża . 30 tydzień mały ma się świetnie .
Serdeczne gratulacje dla wszystkich mam , bardzo się cieszę razem z Wami . Postanowiłam napisać głównie ze względu na Staraczki . Nie poddawajcie się !
Dowiedziałam się właśnie , że moja przyjaciółka jest w ciąży . Wiek 43 lata , żaden
wyczyn ale niecałe 5 miesięcy temu usunięto jej tarczycę z powodu nowotworu , miała przerzuty między płatami i dlatego usunięto również węzły chłonne . Onkolog powiedział jej że ciąża jej nie grozi . A tu niespodzianka 9 tydzień i wyglada na to że ciąża zdrowa .
Super, że u Ciebie i maleństwa wszystko w porządku. Odwiedzaj nas częściej
 
Dziewczyny wyszlam ze szpitala maly rosnie jak na drożdżach ma 10 dni i juz wazy 4,700 jutro jedziemy do chirurga z jaderkiem i krwiakiem na główce który przez te pare dni znacznie urósł. Ciezko było ze skierowaniem ale w końcu je wyszarpalam. @wisna pamietam Cię gratulacje trzymam kciuki☺ i za resztę dziewczyn też. Pozdrowienia odemnie i od NatankaZobacz załącznik 897666
Ale pięknie przyrasta na wadze . udał Ci się prawdziwy przystojniak :) . mam nadzieję, że wszystkie problemy z jego zdrówkiem szybko miną .
ps. dlaczego musimy się prosić o dostanie się do specjalisty nie potrafię tego pojąć ...
 
reklama
Dziewczyny wyszlam ze szpitala maly rosnie jak na drożdżach ma 10 dni i juz wazy 4,700 jutro jedziemy do chirurga z jaderkiem i krwiakiem na główce który przez te pare dni znacznie urósł. Ciezko było ze skierowaniem ale w końcu je wyszarpalam. @wisna pamietam Cię gratulacje trzymam kciuki[emoji5] i za resztę dziewczyn też. Pozdrowienia odemnie i od NatankaZobacz załącznik 897666
Śliczne dziecko. Dużo zdrówka dla Natanka. Trzymajcie się cieplutko.
 
Do góry