reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

@Marysia1976 jak dobrze pamietam ty dzisiaj wizytę masz ja na 1530 kolposkopia i już mam stresa ....
Hej hej dziewczyny :-)
Ja już po wizycie. Wszystko jest dobrze. Ciąża 9 tygodni, serduszko puka i.....
Lekarz dopatrzył się czegoś co pojawia się u chłopców właśnie w 9 tygodniu :-) :)
Oczywiście powiedział, że to zbyt wcześnie ,ale stawia na chłopaka według tego ,że coś tam się pojawiło w okolicach narządów płciowych. U dziewczynek wszystko zaczyna się około dwóch tygodni później :happy:
No zobaczymy ....
Dostałam skierowanie na badania prenatalne między 12 a 13 tygodniem, po otrzymaniu wyników będziemy myśleć co dalej . Jeżeli trzeba będzie to będzie dalsza diagnostyka . Póki co mam być dobrej myśli :)
Z dzidzią wszystko ok.
Chyba dopiero dziś dotarło do mnie że jestem w ciąży:happy::happy::happy:
Martuś ,a jak u Ciebie sytuacja?
Ja też pamiętałam o Tobie ,ale nie miałam czasu się odezwać ...Praca.
Witam wszystkie nowe dziewczyny. Trzymam kciuki za każdą z Was :tak:
Pozdrawiam ;)
 
reklama
@Marysia1976 bardzo się cieszę że wszystko dobrze u ciebie mówiłam że jak usłyszysz serduszko to wtedy dotrze że jest dzidzia :tak:u mnie po badaniu ciśnienie zeszło doktor bardzo fajny wszystko wytłumaczył i najważniejsze Pana raka nie stwierdził reszta niegroźna trzeba czekać na histo ale powinno być ok także troszkę muszę poczekać i będę działać dalej 8-)
 
@Marysia1976 bardzo się cieszę że wszystko dobrze u ciebie mówiłam że jak usłyszysz serduszko to wtedy dotrze że jest dzidzia :tak:u mnie po badaniu ciśnienie zeszło doktor bardzo fajny wszystko wytłumaczył i najważniejsze Pana raka nie stwierdził reszta niegroźna trzeba czekać na histo ale powinno być ok także troszkę muszę poczekać i będę działać dalej 8-)
Działaj ,działaj :happy:
Bardzo dobrze ze u Ciebie też ok !
Ja teraz walczę z mdłościami. Najadlam się twarogu z cebulką, a że był pyszny to dokladki robiłam .Teraz mam za swoje :hmm:
 
Działaj ,działaj :happy:
Bardzo dobrze ze u Ciebie też ok !
Ja teraz walczę z mdłościami. Najadlam się twarogu z cebulką, a że był pyszny to dokladki robiłam .Teraz mam za swoje :hmm:
Ja w pierwszej ciąży przez 6 Mc zwracałam zamiast przytyć 6 kg schudłam oj nikomu nie życzę ... Dla ciebie dużo dużo zdrówka
 
cześć dziewczyny! baaaardzo dawno tu nie zaglądałam a tu proszę proszę co się porobiło [emoji6] ale wysyp [emoji4] cudownie! wszystkim młodym mamusiom ogromne gratulacje i dużo radości z macierzyństwa, oczekującym spokojnej i bezproblemowej ciąży a staraczkom dużo cierpliwości i spokoju [emoji846]
wpadłam tylko się pochwalić, że mojemu synkowi w piątek stuknął roczek i robi się z niego prawdziwy łobuziak, tylko starsza siostra jest w stanie nad nim zapanować [emoji6]
mi za kilka tygodni stuknie 43 a zasuwam za młodym jak rasowa 20-tka [emoji16]
strasznie fajnie Was znowu poczytać, szczególnie takie radosne niusy [emoji4]
Witaj @pitu- pitu, faktycznie dawno nie zagladalas. Ale ten czas leci. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Twojego małego mężczyzny. Ucaluj go od forumowych ciotek.[emoji257][emoji512]
 
Witam wszystkich jako nowa na forum.
Krótko i zwięźle, z powodu różnych problemów dopiero teraz od 3 m-cy staram się o swoje pierwsze dziecko. Na razie bezowocnie. I powiem szczerze, że nie myślałam, iż każdy miesiąc niepowodzenia będę tak strasznie przeżywać :( Mam totalnego doła, nawet pracować mi się nie chce (jestem na dg). Nie mogę się otrząsnąć z tego niepowodzenia. Z uwagi na wiek, mam 39 lat, nie ma co zwlekać i idę za 2 tygodnie na wizytę do ginekologa, by rozpocząć diagnostykę w celu sprawdzenia gdzie (poza wiekiem) tkwi przyczyna tego stanu. Oboje z mężem dbamy o siebie od kilku lat, teraz gdy podjęliśmy starania o dziecko, jeszcze bardziej. Jedyne co to zdiagnozowano u mnie wysoką prolaktynę, która będzie się przyczyniała do niepowodzenia.
Z uwagi na wiek liczyłam się z problemami z zajściem w ciążę, ale gorycz porażki jest dla mnie bardzo trudna.
Gratuluję wszystkim szczęśliwym już mamom :)
Mam nadzieję, że i mnie kiedyś będzie dane poczuć smak macierzyństwa.
Witaj! Jedyne co moge poradzic to cierpliwosc. Nawet mlodziutkim dziewczynom starania zajmuja wiecej czasu. My staralismy sie rok i udalo sie zaraz jak zdecydowalismy sie na kompleksowe badania i poszlismy do kliniki leczenia nieplodnosci. Juz pisalam tu na forum, ze jestem za diagnostyka, bo moze trzeba wdrozyc jakies leczenie, ale tez za korzystaniem z zycia, bo ciaza moze nas zaskoczyc i wielu rzeczy nie bedzie mozna, albo bedzie teudna i niewiele rzeczy bedzie mozna ;). Trzeba robic co sie lubi i nie zyc obsesyjnie mysla o ciazy.

Cześć. I ja się przywitam. Jestem w 14 t.c. i mam 42 lata. Kiedyś odwiedzałam to forum - bo rok temu straciłam ciążę. Obecnie tak jak wiele z Was oczekuję i z nadzieją, ale też z ogromnym lękiem który siedzi mi na ramieniu. Jesteśmy już po prenatalnych - na szczęście wyszły dobrze. Powodzenia dla wszystkich staraczek. Znam ten stres. Ja zaszłam, jak sobie starania odpuściliśmy, bo chyba jednak nakładałam na siebie zbyt dużą presję.
Witaj! Gratuluje fasolki i dobrych wynikow :). Jak sie czujesz i przechodzisz ciaze?
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny! baaaardzo dawno tu nie zaglądałam a tu proszę proszę co się porobiło [emoji6] ale wysyp [emoji4] cudownie! wszystkim młodym mamusiom ogromne gratulacje i dużo radości z macierzyństwa, oczekującym spokojnej i bezproblemowej ciąży a staraczkom dużo cierpliwości i spokoju [emoji846]
wpadłam tylko się pochwalić, że mojemu synkowi w piątek stuknął roczek i robi się z niego prawdziwy łobuziak, tylko starsza siostra jest w stanie nad nim zapanować [emoji6]
mi za kilka tygodni stuknie 43 a zasuwam za młodym jak rasowa 20-tka [emoji16]
strasznie fajnie Was znowu poczytać, szczególnie takie radosne niusy [emoji4]
No Kochana myslalam ze juz tutaj nie zagladasz....jak ten czas szybko leci...fiu fiu...Twoj synek ma juz roczek a ja nadal w ciazy nie jestem....Duzo zdrówka dla synka :)
 
Witajcie Dziewuszki Bardzo dawno mnie tu nie było ale czytałam Was często . U mnie po prostu nudna ciąża . 30 tydzień mały ma się świetnie .
Serdeczne gratulacje dla wszystkich mam , bardzo się cieszę razem z Wami . Postanowiłam napisać głównie ze względu na Staraczki . Nie poddawajcie się !
Dowiedziałam się właśnie , że moja przyjaciółka jest w ciąży . Wiek 43 lata , żaden
wyczyn ale niecałe 5 miesięcy temu usunięto jej tarczycę z powodu nowotworu , miała przerzuty między płatami i dlatego usunięto również węzły chłonne . Onkolog powiedział jej że ciąża jej nie grozi . A tu niespodzianka 9 tydzień i wyglada na to że ciąża zdrowa .
 
Witajcie Dziewuszki Bardzo dawno mnie tu nie było ale czytałam Was często . U mnie po prostu nudna ciąża . 30 tydzień mały ma się świetnie .
Serdeczne gratulacje dla wszystkich mam , bardzo się cieszę razem z Wami . Postanowiłam napisać głównie ze względu na Staraczki . Nie poddawajcie się !
Dowiedziałam się właśnie , że moja przyjaciółka jest w ciąży . Wiek 43 lata , żaden
wyczyn ale niecałe 5 miesięcy temu usunięto jej tarczycę z powodu nowotworu , miała przerzuty między płatami i dlatego usunięto również węzły chłonne . Onkolog powiedział jej że ciąża jej nie grozi . A tu niespodzianka 9 tydzień i wyglada na to że ciąża zdrowa .
Dzięki za wpis .Dobrze ,że u Ciebie wszystko ok.
 
reklama
Witajcie Dziewuszki Bardzo dawno mnie tu nie było ale czytałam Was często . U mnie po prostu nudna ciąża . 30 tydzień mały ma się świetnie .
Serdeczne gratulacje dla wszystkich mam , bardzo się cieszę razem z Wami . Postanowiłam napisać głównie ze względu na Staraczki . Nie poddawajcie się !
Dowiedziałam się właśnie , że moja przyjaciółka jest w ciąży . Wiek 43 lata , żaden
wyczyn ale niecałe 5 miesięcy temu usunięto jej tarczycę z powodu nowotworu , miała przerzuty między płatami i dlatego usunięto również węzły chłonne . Onkolog powiedział jej że ciąża jej nie grozi . A tu niespodzianka 9 tydzień i wyglada na to że ciąża zdrowa .
Miło, że do nas zawitałaś :) Dzięki za słowa otuchy. Zawsze daje to trochę nadziei, kiedy komuś się udaje.
Życzę Tobie nadal tak spokojnej ciąży :tak: Chłopczyk. Marzenie :-D
 
Do góry