reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A ja mam dziewczyny dzisiaj doła, że już nie zdążę , że to była moja ostatnia ciąża i się nie udało. W ogóle ostatnio huśtawkę mam taką, jeden dzień jako tako ,wydaje mi się, że będzie dobrze i w maju rozpoczne starania a na drugi jak dziś ledwo się powstrzymuje od płaczu. I weź tu myśl o świętach i wiośnie :-( :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny zawsze jest szansa na ciążę. Nie ma co się poddawać. Ja miałam polipy i Bóg wie co jeszcze w macicy, nie zabezpieczałam się - bo byłam pewna, że nie zajdę póki się nie wyczyszcze. W moim wieku 5 % na ciążę - z polipami 0. A tu masz ciaza się pojawiła niespodziewanie i dzidzia zdrowa. Trzymam kciuki za Was wszystkie;)
 
Chloe ja też miałam bóle brzucha w pierwszej ciąży i teraz . W pierwszej to był praktycznie jedyny objaw ciążowego dyskomfortu, w tej ciąży znacznie więcej dolegliwości, ale teraz pozostały mi już tylko te bóle brzucha. Też czasami miewam takie jakby miesiączkowe, ale częściej mam wrażenie , że brzuch jest taki napięty i twardy . szczególnie popołudniu i wieczorem . Lekarka też poleciła mi no spe ale ja staram się nie brać tylko jak mogę to się kładę na chwilę na plecy i powoli mi przechodzi , wypiję herbatke itd
w zasadzie to pojawił mi się jeszcze jeden problem . wychodzą mi żyłki na nogach , takie pajęczynki i lekarka przepisała mi cyclo3fort, ale nie wiem wcale czy powinnam to używać . W ogóle boję się brać lekarstw w ciąży.
Ja nawet bardziej biorę buscopan-nospa na mnie nie działa. W ostatnią sobotę tak mnie brzuch bolał, że rozważam wizytę na IP, ale ja mam taką strategie, że lepiej mi w domu niż na poczekalni w szpitalu. A ten drugi lek być może też będę musiała brać, bo zaczął mi się żylak odzywać ( ten w bolesnym miejscu ;)).
 
Ostatnia edycja:
Postanowiłam, że powoli w pracy zacznę mówić o ciaży osobom, z którymi jestem bliżej. Powiedziałam 3 koleżankom i reakcja była wspaniała. Bardzo mi pogratulowały, wysciskaly mnie, a jedna to miała łzy w oczach. Generalnie dużo mnie takich miłych reakcji spotyka. Jedna, która ma dorosłe dzieci powiedziała wprawdzie, że jednak ona by nie chciala teraz mieć kolejnego dziecka, , ale ja mam inna sytuację i mi gratuluje. Kazała mi dbać o siebie.
Generalnie stwierdziły, że nie widać po mnie ciazy, wprawdzie ja się trochę kamuflujaco ubieram, a i tak mi się wydaje, że mam duży brzuch ;).
 
Ostatnia edycja:
U mnie w ciazy lekarz ginekolog tez przepisal mi ten cyclo3fort w moim przypadku na hemoroidy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Wysypiasz sie?
A ja mam dziewczyny dzisiaj doła, że już nie zdążę , że to była moja ostatnia ciąża i się nie udało. W ogóle ostatnio huśtawkę mam taką, jeden dzień jako tako ,wydaje mi się, że będzie dobrze i w maju rozpoczne starania a na drugi jak dziś ledwo się powstrzymuje od płaczu. I weź tu myśl o świętach i wiośnie :-( :(
Hmm doly to mi nie obce .Najlepsze wpadki ,pare lat do tylu
 
Witam Was wszystkie.:)
Karlaa gratulacje córeczki:)
Mamcik6 gratulacje syneczka:)
Chrząszczyku miło że zaglądasz.:)
Ja trzeci dzień w pracy. Ciężko trochę się tak wraca do pracy po stracie po 4 miesiącach. Co innego byłoby po macierzyńskim. Ale moja kierowniczka powiedziała żebyśmy się starali- to się nazywa kierownik;)
Brumba to fajnie jak masz poparcie wsrod znajomych.Z Alicja juz cos wiadomo?
 
reklama
Do góry